Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mów co robili i co sknocili.

 

Ogólnie spierdo.li mi schody. Listwy przyscienne sa brzydko połączone, do tego wyszło juz po fakcie, ze jeden stopien zabiegowy ma pod sobą pustke – nie wiem jak tam teraz wcisnąc piane. Barierka wygląda równiez okrutnie. Nawet Tesc wczoraj nie wytrzymał adreanliny. Wogóle nie miałam juz siły się wczoraj o to kłocic. Przy okazji, ubabrali mi silikonem gres w kuchni,w pom gospodarczym uświnili płytki farbą do drewna, zadrapali tapetę na scianie.

Nie wiem czy to ja mam takiego pecha, czy kurwa kazdy tak ma. Przy okazji obsadzania parapetów na elewacji,okazało sie, ze mamy odwrotnie zamontowane listwy przyparapetowe pod oknami. Dekarze przyjechali poprawic deskę czołową, to nie dosc, ze mi tą deskę pokaleczyli to jeszcze podniesli kilka dachówek i tak w kółko. Ja juz ku..wa nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU jak to czytam to mi się normalnie scyzoryk w kieszeni otwiera:eek:

 

I w sumie nawet nie wiem co powiedzieć bo przypuszczam że jak Ci napiszę że sama juz swoje przeszłam to Cię to ani ucieszy ani pocieszy:/

 

To zapytam tylko, mogą jakoś naprawić to co zj..li.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max co moge wydac to do 2-2,5 tys za komplet i tu jest pies pogrzebany. Napisałbys jaki masz zestaw, ładnie prosze ...:)

A tak serio to wystarcza mi dwie prowadnice na teleskopach,termoobieg, zimna szyba, no moglby by byc i aqua clean. Generalnie ja nie jestem wyrywna do kuchni, nie spedzam nocy gotując, wiec podstawowe funkcje mi wystarcza, sprzatac tez umiem - wiec pyrolizy nie potrzebuje. Co do mikrofali to rozmrazanie, podgrzewanie, crispy, rozen moze byc, ale jak bedzie w piekarniku to tez nie musi.

 

No to Cię pocieszę, że sprawdziłem FV i za mój zestaw zapłaciłem mniej niż za mikro bosha - niecałę 2000.

SAMSUNG FW87SUST + SAMSUNG BF1C4T082

Mikro z czyszczeniem parowym (to pewnie bardziej sciema niż faktyczne czyszczenie), piekarnik z prowadnicami, dwa termoobiegi, parowe+katalityczne czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... No jestem pewna, że wczoraj pisałam u Ciebie, a dziś nie widzę posta :(

eee nie ma sie co martwic, to jedynie poczatki Niemca :cool:

 

MSU jak to czytam to mi się normalnie scyzoryk w kieszeni otwiera:eek:

 

I w sumie nawet nie wiem co powiedzieć bo przypuszczam że jak Ci napiszę że sama juz swoje przeszłam to Cię to ani ucieszy ani pocieszy:/

 

To zapytam tylko, mogą jakoś naprawić to co zj..li.?

 

MSU, nie dziwię się, ze się wk..wiłaś. Mam nadzieję, że da sie poprawić to co spartolili.

 

Kurcze Tesc kochany obiecał, ze poprawi i wyprowadzi te schody, zeby były tak jak trzeba, ale szlag mnie trafia jak ma poprawiac po popaprancach

 

No to Cię pocieszę, że sprawdziłem FV i za mój zestaw zapłaciłem mniej niż za mikro bosha - niecałę 2000.

SAMSUNG FW87SUST + SAMSUNG BF1C4T082

Mikro z czyszczeniem parowym (to pewnie bardziej sciema niż faktyczne czyszczenie), piekarnik z prowadnicami, dwa termoobiegi, parowe+katalityczne czyszczenie.

 

Wiesz co, ja nigdy nie myslałam, ze bede z Toba gadac o piekarnikach ;) Malo tego ,jakas telepatia chyba, ale nie uwierzysz, dzis rano sobie ten zestaw zapisałam jako faworyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja nigdy nie myslałam, ze bede z Toba gadac o piekarnikach ;) Malo tego ,jakas telepatia chyba, ale nie uwierzysz, dzis rano sobie ten zestaw zapisałam jako faworyta :)

 

Nie na darmo kiedyś zostałaś ochrzczona moją forumową żoną :) Oj tak na sucho to nie może zostać :D Powiem Ci, że na żywo ten zestaw wygląda lepiej niż w necie. Przynajmniej na palecie :) Za tydzień mogę Ci strzelić fotkę w zabudowie :D Przeprowadzka zależy od kuchni - za tydzień powinna być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś miała kolejny problem z głowy? ;)

Zycie nie jest takie proste, ja musze to Miskowi jeszcze pokazac, a jak znam zycie to dla zasady bedzie marudzil

 

Myślałam, że paproki poprawiać będą. Ale może faktycznie lepiej żeby Teściu poprawił - bezpieczniej będzie...

Myslisz?? Ja przechodze wlasnie lekki zalamanie nerwowe, ale jak mnie szlag po drodze nie trafi, to bedzie dobrze

 

Nie na darmo kiedyś zostałaś ochrzczona moją forumową żoną :) Oj tak na sucho to nie może zostać :D Powiem Ci, że na żywo ten zestaw wygląda lepiej niż w necie. Przynajmniej na palecie :) Za tydzień mogę Ci strzelić fotkę w zabudowie :D Przeprowadzka zależy od kuchni - za tydzień powinna być...

Sluchaj fotke i tak mozesz strzelic, bo kuchnie z chcia obejrze :) ja i tak juz jutro musze kupic reszte AGD, bo deadline przekroczylam juz dawno:cool: BTW, mozesz sprawdzic jeszcze raz piekarnik, bo na stronie Samsunga jest podane, ze ten model nie ma teleskopow. Dlatego sie jeszcze zastanawiam nad bq1d4to81, choc wizualnie lepiej mi lezy ten BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., ze ten model nie ma teleskopow. Dlatego sie jeszcze zastanawiam nad bq1d4to81, choc wizualnie lepiej mi lezy ten BF

 

Wszędzie, gdzie czytałem to w opiniach miał teleskopy - szczerze mówiąc nie otwierałem drzwiczek, ale jutro zerknę. Stoi biedak w zimnym garażu, to go odwiedzę :)

 

 

Czekaj, czekaj bo przegapiłam, czyli ze juz za dwa tygodnie bedziecie u siebie?

Jaaa, ale fajnie :)

 

 

Mam nadzieję, że uda się przeskoczyć już w przyszły weekend. Jutro kończą się schody, ja walczę z 1001 pierdółkami, mam nadzieję do niedzieli uruchomić dwie łazienki, a przynajmniej dolną na 100% bez lamp. Do soboty mają dotrzeć też ostatnie nowe meble w tym nasze łóżko :) Jak zostanie czasu w weekend, to muszę w końcu porozpinać sobie neta, telewizję i sat'kę. Trochę przegiąłem z talerzem - 120 cm... :)

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU ja tam mocno wierzę że się wszystko dobrze skończy:hug:

I się tu nie załamuj bo skąd drugą sprawną psychę zdobędziesz jak ta Ci sfiksuje??

 

No bo kurde, skąd ten nick MSU...

To zobowiązuje:)

 

Mnie zwa Lukarna to mam 3 lukarny :D:D:D a Ty MSU to... MSU:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie, gdzie czytałem to w opiniach miał teleskopy - szczerze mówiąc nie otwierałem drzwiczek, ale jutro zerknę. Stoi biedak w zimnym garażu, to go odwiedzę :)

 

Jakbyś mogl go sprawdzic i mi dac znac to bylabym wdzieczna,

 

 

Mam nadzieję, że uda się przeskoczyć już w przyszły weekend. Jutro kończą się schody, ja walczę z 1001 pierdółkami, mam nadzieję do niedzieli uruchomić dwie łazienki, a przynajmniej dolną na 100% bez lamp. Do soboty mają dotrzeć też ostatnie nowe meble w tym nasze łóżko :) Jak zostanie czasu w weekend, to muszę w końcu porozpinać sobie neta, telewizję i sat'kę. Trochę przegiąłem z talerzem - 120 cm... :)

Fiu fiu to i z telewizornią i z nowym łozkiem przeprowadzka, a nie na materac i kartony, gratuluje:cool:

 

 

MSU ja tam mocno wierzę że się wszystko dobrze skończy:hug:

I się tu nie załamuj bo skąd drugą sprawną psychę zdobędziesz jak ta Ci sfiksuje??

 

Luka, ale tu jest mały problem, bo moja psyche zawsze byla daleka od przymiotnika "zdrowa" :lol:

Nie no ja sie nie przejmuje, jak po prostu czasem mam ochote wypier..lic w kosmos, ale spoko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu to i z telewizornią i z nowym łozkiem przeprowadzka, a nie na materac i kartony, gratuluje:cool:

 

Materac leży z 3 tygodnie, fakt, łóżko i stół nawet będzie, ale za to miliony rzeczy do zrobienia, ot choćby klatka schodowa zasakrowana po schodach (na szczęśnie nie szpachlowałem wcześniej), ogólnie miliony miejsc do szpachlowania, chociażby nadproża nad drzwiami na piętrze, bo murowałem na 211 tyle co ma ościeżnica i widać pianki, cały garaż, taras do położenia płytek, zresztą... Sama wiesz :) Ale chcę już być TAM. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że nie napisałam ZDROWA a SPRAWNA:lol2:

:lol:

 

Materac leży z 3 tygodnie, fakt, łóżko i stół nawet będzie, ale za to miliony rzeczy do zrobienia, ot choćby klatka schodowa zasakrowana po schodach (na szczęśnie nie szpachlowałem wcześniej), ogólnie miliony miejsc do szpachlowania, chociażby nadproża nad drzwiami na piętrze, bo murowałem na 211 tyle co ma ościeżnica i widać pianki, cały garaż, taras do położenia płytek, zresztą... Sama wiesz :) Ale chcę już być TAM. pozdr

Heh, no wiem, wiem, robote w domu i wokół na trzy lata mam zapewnioną, pierdoł do skonczenia na juz cała masa

 

Sprawdziles moze piekarnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...