Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

no i tu mnie zaintrygowałaś ....

 

 

bry :)

 

O Malka też chciałam podrązyć temat:D

 

edit: Doczytałam do końca. MSU co Ty gadasz, jaki kaftan, na ostatnie Twoje atrakcje to Ty mega spokojna i wyluzowana babka jesteś:D

ps. moze ja sprzedam nasze mieszkanie, staniemy sie bezdomni i wtedy mój P zajarzy w końcu że czasami delikatny pośpiech na budowie jest wskazany??

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU dzięki :) tyle że właśnie się dowiedziałam, że montaż wiązarów spóźni się o kilka dni - tak wygląda to moje przyspieszenie - tylko mi zależy ;)

Lukarna - to sposób niezawodny, mój mąż w końcu porzucił zajęcia poboczne i się wziął w garść - nie ma to jak delikatna presja bezdomności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia, ona musi być zgodne z wymiarem, ja jestem już na takim skraju, ze sobie potrafię wyobrazic, jak sprzet leci przez okno ;)

 

 

Bry, umiesz czytać między wierszami, co?:p

 

 

Ja dzisiaj zrobiłam dziką awanturę, bo zamówiłam na schody z bruku za krótkie obrzeża. Oberwał brat, potem teść, na koniec najgorzej Misiek. Spierd$%lili na odleglosc 100m montowac rynny, byleby zejsc z mojego pola widzenia. Na totalnej adrenalinie wysprzatalam cała piwnice (normalnie zajeloby mi to kilka dni), po czym wywiozłam do rodziców jakies 3m3 drewna, ułozyłam z następne trzy tony belek na działce, a reszte smieci wsadzilam w wielkie wory (normalnie jakies 2 tygodnie pracy). Pozyczyc Ci kaftan? Ja zawsze mam zapasowy w razie W :lol:

 

To wystarczy Cię tylko porządnie zdenerwować i robota pali Ci się w rękach :) I przeprowadzka o kilka następnych kroków bliżej :) A przecież o to chodzi... chociaż lepiej chyba bez tych nerw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Malka też chciałam podrązyć temat:D

 

edit: Doczytałam do końca. MSU co Ty gadasz, jaki kaftan, na ostatnie Twoje atrakcje to Ty mega spokojna i wyluzowana babka jesteś:D

Jaaasne, jestem spokojna, jestem dobra, kocham świat, peace and love, rock and roll....( @#$%& jeszcze %##^&& .. i ..%$#^&*)

 

 

MSU dzięki :) tyle że właśnie się dowiedziałam, że montaż wiązarów spóźni się o kilka dni - tak wygląda to moje przyspieszenie - tylko mi zależy ;)

Lukarna - to sposób niezawodny, mój mąż w końcu porzucił zajęcia poboczne i się wziął w garść - nie ma to jak delikatna presja bezdomności ;)

 

Facety to w ogóle jacyś inni są, nie chcę Cie straszyć, ale budowa to niezły test,

 

 

To wystarczy Cię tylko porządnie zdenerwować i robota pali Ci się w rękach :) I przeprowadzka o kilka następnych kroków bliżej :) A przecież o to chodzi... chociaż lepiej chyba bez tych nerw ;)

No pewnie, ze lepiej bez nerw :) Tylko, jak to zrobic

 

no no jak o kaftanie mowa to blisko końca musi być, pozdrawiam:yes:

No blisko końca, blisko, slychać, widac i czuć ;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy wszystko na raz, kostka na schody kupiona, ale nie ruszona - nie ma kiedy. Zalatwiam papiery. Tapety, ostatnie poprawki na scianach, ostatnie malowanie, poprawki na schodach ^%&^, lazienki nie pokonczone, kuchnia czeka na ostatnie kończenie przed zabudową. Wszystko idzie jak krew z nosa, tylko nie kasa - ta leci ku$#a jakby się kurek oderwał. Elewacja skończona tyle co na ten rok, czyli od parteru w gore -plytki klinkierowe na piwnicy - juz w przyszlym roku, bo teraz nie damy rady.

Ogolnie gdzie sie nie spojrzysz widzisz robotę i nie skończone rzeczy, sajgon cięzki do ogarniecia.

Pewnie wprowadzimy sie i jedynem pokojem zrobionym bedzie pokój Mlodego, kuchnia i lazienka na poddaszu. Nawet materaca do sypialni jeszcze nie kupilam, bo o lozku chyba moge zapomniec, nie wspominajac juz o krzesłach, stole, lampach, wypoczynku,listwach przypodlogowych, kabinie prysznicowej. Moze se firanki powiesze, bo kupilam 65m biezacych materiału na allegro - oczywiscie jak dam rade zasiasc do maszyny i uszyc.

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano umiem, nauczyłam sie w liceum i na studiach, jak chcialam miec cos fajnego, a niestety utrzymywalam sie sama i nie zawsze bylo na shopping. Tak wiec, kazdy miał metke a ja wiekszosc ciuchów made by MSU, bynajmniej wyróżniałam sie z tłumu ;)

 

Jak widac na "stare" lata jak znalazł :) Tylko czasu brakuje zeby przysiasc do maszyny, a teraz trzeba bedzie odpalić starocia

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tefala (classic czy jakoś tak) komplet o taki:

http://nokautimg1.pl/p-d3-f2-d3f29ac03cfe7098b3049d863b604121500x500/zestaw-garnkow-tefal-classic-c-84299.jpg

 

kupiliśmy go pare lat temu i jestem bardzo zadowolona..

 

ponadto jak kupiłam indukcję to dostałam jeszcze taki od fagor'a (viena plus)

http://api.techbaza.pl/TechBazaImages?storeType=WebPhotos&storeKey=16835_1_1&token=00000000-0000-0000-0000-000000000000

 

muszę dokupić dużą patelnię 32cm i duży garnek 8l.. i starczy:)

Edytowane przez Kamila i Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam ikea 365, są w porządku, tyle że pokrywki nieprzezroczyste, więc trzeba podnieść żeby zajrzeć :)

 

Oż dopiero doczytałam o szyciu firanek..... poczekaj jak tylko pozbieram się z podłogi, to wyrażę swój podziw...

 

:jawdrop:

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...