Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Dzięki za szafootwieranie:) Chcę szafe z drzwiami przesuwnymi, ale w skosie nie będą miały się czego trzymać u góry. Chyba będę musiała zrobić ta część otwieraną a resztę przesuwną.

Z czego zrobione sa fronty? One sa matowe chyba?

 

Fronty to matowa płyta mdf, a dokładniej Ci nie powiem, facet pokazał mi próbnik, wybrałam ten co mi odpowiadał i nie dociekałam wiecej.

z tego samego ma zrobione biurko i szafki pod nim. Jakoś nie wyobrażałam sobie lakierowanych frontów, szyb lub luster u dziecka w pokoju, wiec w gre wchodził tylko mat. Otwieranie jest na tip-on, spodobał mi sie ten system i wszystkie szafy mam zamiar zrobic w taki sposob otwierania

 

PS Siotra ma przesuwne komandory i ciagle jej sie blokują, przeklina je w niebiosa. Albo system ma do doopy, albo fachman spaprał.

Dlatego nawet nie brałam pod uwagę przesuwnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fronty to matowa płyta mdf, a dokładniej Ci nie powiem, facet pokazał mi próbnik, wybrałam ten co mi odpowiadał i nie dociekałam wiecej.

z tego samego ma zrobione biurko i szafki pod nim. Jakoś nie wyobrażałam sobie lakierowanych frontów, szyb lub luster u dziecka w pokoju, wiec w gre wchodził tylko mat. Otwieranie jest na tip-on, spodobał mi sie ten system i wszystkie szafy mam zamiar zrobic w taki sposob otwierania

 

PS Siotra ma przesuwne komandory i ciagle jej sie blokują, przeklina je w niebiosa. Albo system ma do doopy, albo fachman spaprał.

Dlatego nawet nie brałam pod uwagę przesuwnych

 

Ja też nie:) Matowe zdecydowanie lepiej pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Fulek, dziekuje za wizytę.

No to nic innego mi nie zostalo jak je powiesic - przeciez nie mozesz czekac w nieskonczoność ;)

 

Fajny masz podpis w stopce

 

 

Kochana....ja Ciebie od dłużeszgo czasu tu podglądam, kiedyś nawet wtrąciłam swoje 3 grosze w Twoich komentarzach.

Jestem pełna podziwu waszych prac, jakie sami wykonaliście. Dla mnie jesteś WIELKA (mimo Twoich 176 cm, a to i tak więcej ode mnie;-))!!

 

Pozdrowionka i przyjemnego wykańczania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie pomogę mogę Cię jedynie wspierać duchowo:/

Nie mam pojęcia co na zawroty głowy.

Dzieki za duchowe wsparcie

 

 

A śniadanie Ty jadła? he?

Jadła, jadła

 

 

Dobre śniadanko i ciepła herbatka.. usiąść i na spokojnie zjeść...

Aaaa właśnie gdzie te firaneczki?

u nas ze styro jakoś idzie.. Marcin chyba nawet nie sprawdza zbytnio odchyleń od normy, bo chce jak najwięcej zrobić.. dziś kolejna partia..

 

Wczoraj jeszcze przemalowywałam całą klatke schodowa, po tym jak schodziarze paproki mi ja uświnili i podziobali :bash:

Firaneczki tuz tuz, juz czuje jak mi deptaja po pietach :)

Mam nadzieje, ze z Waszym styro bedzie ok i te kilka sztuk to byl tylko wyjatek

 

a może do lekarza i do łóżka, a nie na konferencję? dbaj o siebie kobieto, bo nikt inny tego nie zrobi.

musisz mieć siły na wykańczanie swojego domu. firma nie padnie, jak Cię dwa dni nie będzie.

No niestety nie moge, ale od poniedzialku biore trzy dni urlopu :)

 

Podglądałam z ukrycia, choć nie oddzywałam się długo;)

Teraz na pewno "wpadnę" częściej, bo zaczyna się mój ulubiony etap- wykończeniówka :wiggle:

Pozdrawiam

Czesc Magdzinska, a ładnie to tak z partyzanta, aaa?

Zartuje, oczywiscie fajnie, ze sie ujawniłas. Tak szczerze mowiac, jesli wykonczeniowka to Twoj ulubiony etap - to z checia bym Ci ja oddała ;)

Mam wrazenie, ze zamiast ja wykanczac dom, to wykonczeniowka zaczyna wykanczac mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwsza pozwolę sobie złożyć na Pani ręce serdeczne wyrazy uszanowania.

Nie, to nie brzmi dobrze.

Jako pierwsza przynoszę serdeczne gratulacje.

Hmm zbyt mało uroczyście.

 

MSU mam nadzieję, że usiadłaś w swoim domu, na swoim fotelu/materacu/łózku/stołku (nie wiem czym dysponujesz;)) i stwierdziłaś:

 

Było warto podjąć tą walkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...