Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

To w końcu ja.

Po pierwsze - nigdy nie powiedziałabym że w kuchni masz laminat:jawdrop: - tak widzisz ze mnie znawczyni od siedmiu boleści:)

A i Twoja kuchnia jest potwierdzeniem tego, że moje marzenia o białej to marzenia w dobrym kierunku:) Mało tego - ta prawa strona wygląda tak jak będzie wyglądała u mnie:D:D (tylko płyta będzie gdzie indziej)

 

Jest pieknie - serio serio

 

A pokój Młodego?? Super! świetnie to Ardea ujęła...

 

ps. pozdrawiamy auta ze szwedzkiego sklepu;)

ps2. ale cały czas pamiętam też o świetnej klatce schodowej:)

 

I najważniejsze co napisała Rasia - czy to czas zmienić nick??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj jaka ja głupia.. mam gres polerowany w salonie, holu i wiatrołapie.. dobrze, że w kuchnie niepolerowany.. tyle, że ja mam dwie polerki.. gorzej jak podrosną:(

MSU muszę przyznać, że bardzo ładna kuchnia:)

 

Jak podrosną to dasz im polerkę w łapki;)

 

 

Wreszcie coś co lubię:) Pokój Młodego jest fantastyczny, lekko i w najlepszym wydaniu, jak dla mnie majstersztyk:)

 

Wsiowy laminacik;) w kolorze bielonej brzozy mam od 7 lat i wygląda jakbym go wczoraj zamocowała - żadnych rysek, plam po winie, burakach (mimo, że jaśniutki)

wygląda jak drewno, a nie trzeba szlifować i olejować:yes:

 

Kurcze wsiowy blat, nudna kuchnia, dobrze że żarówkowy design jest:D;)

 

Ardea, no to teraz urosłam:) Na blat na razie chucham i dmucham, ale wiesz jak to jest z czyms nowym.

Przejdzie mi pewnie za kilka tygodni, a potem sie dopiero okaze jaki jest naparwde.

 

Tak żarówkowy design sie panoszy na kazdej kondygnacji, a jak nazwac styl bezklamkowy - dom wariatów? ;)

 

Mało tego - ta prawa strona wygląda tak jak będzie wyglądała u mnie:D:D

No to poczuj się jak u siebie, zrobisz sobie sama herbatę jak wpadniesz w odwiedziny? ;)

 

 

I najważniejsze co napisała Rasia - czy to czas zmienić nick??;)

 

:no: jeszcze za dużo rzeczy w zyciu Musi mi Sie Udac, dlatego nie mogę zmienic nick'a

 

Nadrabiam wszelkie zaległości i co się okazało MSU już mieszka! GRATULACJE!!!!!!!!

 

Super kuchnia, ekstra dywan u Małego.

 

MSU zazdraszczam, jak ja już bym chciała na swoim...

 

ADK - dzieki :) Jeszcze chwilka i tez juz bedziesz na swoim :yes::yes:

Edytowane przez MusiSieUdac
błedy zrobiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech MSU pewnie że sobie sama zrobię:) Ale wino to już Ty nalewasz;)

Fajnie patrzeć i czytać jak się zapoznajecie ze swoim domem... jak Młody bez żadnego problemu zaakceptował i pokochał wasze miejsce... kurde na starość się sentymentalna robię:)

 

Faktycznie nicka nie zmieniaj - jak MUSI to MUSI i się uda wszytsko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

:no: jeszcze za dużo rzeczy w zyciu Musi mi Sie Udac, dlatego nie mogę zmienic nick'a

 

 

 

 

I tego Ci życze:)

 

A co do blatu, to też mam laminat i w sumie to przestałam już go oszczędzać. No moze jedynie na nim nie kroję;) . Po kilku miesiącach mogę stwierdzić, że cieszę sie z wyboru:yes:

 

Tak sobie myślę, ze mam mnóstwo "udawanych" rzeczy: panele udają deski, laminat udaje granit a okna pcv udają drewniane. Strach pomyśleć co bedzie dalej:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego Ci życze:)

 

A co do blatu, to też mam laminat i w sumie to przestałam już go oszczędzać. No moze jedynie na nim nie kroję;) . Po kilku miesiącach mogę stwierdzić, że cieszę sie z wyboru:yes:

 

Tak sobie myślę, ze mam mnóstwo "udawanych" rzeczy: panele udają deski, laminat udaje granit a okna pcv udają drewniane. Strach pomyśleć co bedzie dalej:eek:

A ja mam plytki co udaja deski :D

 

 

 

Dziewczyny wrzucam Wam te podlogi, przyznaje sie bez bicia ze sa nie myte prawie od tygodnia, za cholerę miałam ciekawsze rzeczy do roboty

 

http://img59.imageshack.us/img59/8185/eeeeeeeeeeeep.jpg

 

http://img687.imageshack.us/img687/6308/dddddddddkk.jpg

 

http://img15.imageshack.us/img15/8295/ccccccccg.jpg

 

http://img846.imageshack.us/img846/3610/bbbbbbbbbbf.jpg

 

http://img840.imageshack.us/img840/1844/aaaaaaaaaaaw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego Ci życze:)

 

A co do blatu, to też mam laminat i w sumie to przestałam już go oszczędzać. No moze jedynie na nim nie kroję;) . Po kilku miesiącach mogę stwierdzić, że cieszę sie z wyboru:yes:

 

Tak sobie myślę, ze mam mnóstwo "udawanych" rzeczy: panele udają deski, laminat udaje granit a okna pcv udają drewniane. Strach pomyśleć co [/b]bedzie dalej:eek:

 

Przyłączam się do życzeń, że jak MUS to MSU:)

Aga, chyba najważniejsze, że radość z posiadanego domku - prawdziwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaał :) no morda mi się śmieje, piękny efekt. A to niesprawiedliwe, że tylko Bash dysponował adresem, sądzę MSU, że gdybyś upubliczniła to miałabyś więcej takich paczek niespodzianek, a i ja bym jakiegoś super mopa podesłała albo kapcie z podeszwą froterującą (bo na winach się nie znam). A nicka nie możesz zmienić, boś w niego wrosła i już. Jak ja będę Mru opowiadać? toć się chłopina nie połapie. A teraz wie, że jak rżę i parskam nad blogiem to MSU czytam :p Jestem za założeniem galerii, jak się małż niepokoi, że mu TV wyniosą to naprawdę można zahasłować, uroczyście przysięgam, że rodzina Mruczkowskich nie zorganizuje zorganizowanego napadu i nie wyniesie mikrofali do zabudowy, która by im się przydała :p a patrzeć to tak miło, jak u kogoś ładnieje z dnia na dzień. Czekam na relację z mieszkania, opisy duchów a może na to co się udało a co mniej? co można od Ciebie zgapić a czego sie wystrzegać? Naaaaaaaapisz coś, pisz, pisz, chcemy igrzysk i chleba :D tzn notek i fotek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest na tej ściance kuchennej? Płyta jakaś?

 

Długa historia, aczkolwiek nie moge sie do tego czegos przyzwyczaic i mam kilka opcji, zniszczyc i pomalowac na biało, walnąć tam duża białą instalacje tzn obraz instalacje, przyzwyczaic sie. Kiedys kupiłam taką tapete beton, z ciekawosci otworzyłam rolkę i tak zostało, potem mi sie koncepcja zmieniła,a rolka została. A, ze nie byla tania to szkoda mi bylo wyrzucic. Dwa dni temu patrzymy z Miskiem na biala sciane od kuchni, i łapy naszego dziecka i doszlismy do wniosku,a moze by tak tą nieszczesna tapete i w sumie polozylismy, ale nie wiem co o niej myslec. Wyglada jak betun i z bliska i z daleka, dalismy jeszcze waskie paski z boku i wyglada faktycznie jak 2cm płyta, tyle ze mi sie jakos ciemno zrobiło ( mowi to laska, co ma wiekszosc scian białych) I tak sobie pomyslałam,zeby dac jej szanse i powiesic tam duzy biały obraz z czarną grafiką, albo ogolnie czarno-biała instalacje. A co Wy na to?

No i wyszło, ze mam jeszcze tapete, ktora udaje beton :D

 

Przyłączam się do życzeń, że jak MUS to MSU:)

Aga, chyba najważniejsze, że radość z posiadanego domku - prawdziwa:)

Oj radość na pewno prawdziwa :)

 

Łaaaał :) no morda mi się śmieje, piękny efekt. A to niesprawiedliwe, że tylko Bash dysponował adresem, sądzę MSU, że gdybyś upubliczniła to miałabyś więcej takich paczek niespodzianek, a i ja bym jakiegoś super mopa podesłała albo kapcie z podeszwą froterującą (bo na winach się nie znam). A nicka nie możesz zmienić, boś w niego wrosła i już. Jak ja będę Mru opowiadać? toć się chłopina nie połapie. A teraz wie, że jak rżę i parskam nad blogiem to MSU czytam :p Jestem za założeniem galerii, jak się małż niepokoi, że mu TV wyniosą to naprawdę można zahasłować, uroczyście przysięgam, że rodzina Mruczkowskich nie zorganizuje zorganizowanego napadu i nie wyniesie mikrofali do zabudowy, która by im się przydała :p a patrzeć to tak miło, jak u kogoś ładnieje z dnia na dzień. Czekam na relację z mieszkania, opisy duchów a może na to co się udało a co mniej? co można od Ciebie zgapić a czego sie wystrzegać? Naaaaaaaapisz coś, pisz, pisz, chcemy igrzysk i chleba :D tzn notek i fotek :D

 

Mruczka, ja Ci powiem tak - Mikrofali nie oddam, własnym ciałem bronić będę - bo gdzie ja grzańca w 60 sekund sobie podgrzeję i garnka myc nie potrzeba?

Nie ma takiej opcji, aczkolwiek zlot Mruczkowy moglby byc calkiem ciekawy:) Misiek, nie lubi pokazywac zdjec na publicznych forach, a ja sie z koniem kopac nie bede:D, wiec musi byc tak jak jest. A pisac? tuz przed porodem wysmaruje Ci posta, co bys sie usmiała i na porodówke szybciutko, a my tu pepkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, chyba pisałysmy w tym samym czasie - to nie tynk :D:D

 

Ania- mapisa, korus ice grey - ale ostrzegam wpada w zielony czasami, tak jak stary betun, To zależy od światła. Poza tym pod każdym wzgledem go uwielbiam, to była moja miłość od pierwszego spojrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie cos wiecej o tym tynku betonowym- jaka firma, jak sie to uklada itd, czy polecilibyscie :)

 

Ja mam Magnata, nakłada się dziecinnie prosto packą, można cienko niemal jak farbę lub grubo jak płytkę. Mam w bloku w przedpokoju niczym nieimpregnowany i jest niezniszczalny, do łazienki pokryję go lakierem też z Magnata, żeby nie chłonął wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...