Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pokaze Wam jeszcze co wymysliłam, zeby zabudowac pion, pod lacobelem jest szafka

[ATTACH=CONFIG]148608[/ATTACH]

 

 

 

No widzicie, nawet na zdjeciach te moje pastele chca byc szare, no co to sie teraz dzieje

 

Ania, to ja nie wiem czy mam perlator czy nie, bynajmniej woda nie wali :)

 

Ja tam nic nie widzę : "Załacznik nieokreslony".

 

EDIT: Już widzę zdjecie, ale pasteli niet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perlator napowietrza wodę, więc mniej jej zużywasz i strumień wody jest wtedy hmmm bardziej miękki i nie wali i nie pryska, no tak mi się przynajmniej wydaje , bo nie posiadam jeszcze :)

Naprawde mi się podoba :yes: ten sam poziom relaksu co u Agalind :) betonowe łazienki są wizualnie efektowne ale bardziej drapieżne, trudnoby mi się zrelaksować w katakumbach :)

 

Perlator jest fajny, nic nie chlapie i strumień jest rzeczywiście miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiem, ze Wy zawsze jestescie mile, ale ja wiem tez, ze ona jest po prostu zwykła, daleko jej do ślicznych, wymuskanych, pokazywanych tutaj na FM. Ale chcialam taka zwykła i prosta, bez napinki. Fakt nie mam lepszych zdjec, ale moze kiedys sie postaram dac lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupia Ty, jakby mi się nie podobała to bym nic nie napisała:P

Właśnie dlatego jest fajna bo jest bez napinki, lansu i usilnego kombinowania na fajne.

 

A i ja nie jestem miła...czasami mi się zaciera granica między szczerością a chamstwem :oops: ale pracuję nad tym :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiem, ze Wy zawsze jestescie mile, ale ja wiem tez, ze ona jest po prostu zwykła, daleko jej do ślicznych, wymuskanych, pokazywanych tutaj na FM. Ale chcialam taka zwykła i prosta, bez napinki. Fakt nie mam lepszych zdjec, ale moze kiedys sie postaram dac lepsze

 

Powinnaś juz wiedzieć, ze miłe nie jesteśmy;)A tak serio, to właśnie proste rzeczy są ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie, bo jeszcze napiszę ze Was kocham :cool:

 

Malka, oj daleko Ci do chamstwa, to sie nazywa "zdolność do wyrażanie swoich opinii w sposób szczególny" :lol2:

 

Bo Ty mnie jeszcze w akcji nie widziałaś ;)

 

A formułkę sobie muszę zapamnietać - przyda się szybciej niz ktokolwiek moze przypuszczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego boję się najbardziej - jak blokers poradzi sobie w owej rzeczywistości;) m.in. dlatego nie mogłabym mieć sypialni na dole...

 

MSU - uwielbiasz swoją łazienkę i świetnie się w niej czujesz, jak czytam w jaki sposób nazywasz kolory(miętowy, oberżyna...) to czuć, że ją lubisz:) I niestety bardzo się mylisz ;) ona jest trendy;) elegancja i prostota zawsze są :) Jest przemyślana, ale nic na siłę, dobrze rozplanowana, ale nie na efekt (oj, jak na to wpadłaś) Bardzo mi się podoba i pasuje do całej reszty domu:)

 

Lubię wnętrza, które robi się dla siebie, nie dla efektu łał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam napisać coś oryginalnego, ale wszystkie poprzednie wpisy zawierają moją myśl.

Budujemy dla siebie a nie dla publiki na FM. Łazienka jest super. Jesteś bardzo pomysłowa (szafeczka) i wymyślasz bardzo eleganckie wnętrza.

Życzyć Ci tylko trzeba przyzwyczajenia się do domu i jego odgłosów.

 

Ciebie budzą odgłosy w domu, a nasz pies zaczyna szczekać (ujadać!!!!) w momencie gdy w domu gasną wszystkie światła, potrafi tak godzinę, chyba że wyjrzę przez okno i nakrzyczę na niego.

A lodówka piszczy, strzela, itp itd. Ale w obecnym lokum mamy na jednym poziomie wszystkie pomieszczenia. Liczę, że w nowym domu (jak w końcu załatwię prąd i uda się mi go wykończyć) nie będę słyszała przynajmniej lodówki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...