Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Czyli tak całkiem nie leniuchowałaś :) nawet jeśli Ci się nie chciało wycinać środeczków z literek (widzę niedopracowane B i A :D). Drzwi białe super, i te czarne lampki w korytarzu, i niezmiennie słynne jętki na suficie :) I co marudzisz że masz białe brudzące się ściany, ja tu widzę śliczne szare.

Schody i taras z kostki tez zamierzamy sami popełnić... kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie lekcje to ja lubię, nawet matmy mogłabyś mnie uczyć:p chociaż nie, bo wtedy już na pewno wyjechałabyś do Islandii;)

 

Czego Ty chcesz od tego pięknego domu - może nie mam gustu, ale podoba mi się wszystko - lampy (te na korytarzu i ta nad klatką schodową i te u Młodego), obrazki świetne :yes: Bardzo sobie cenię inwencję własną i zgadzam się, że tylko wyobraźnia nas ogranicza (fundusze w nieco mniejszym stopniu;))

 

Masz świetny dom, sama go sobie postawiłaś i sama go świetnie urządzasz. Mnie się podoba absolutnie wszystko (jeszcze drzwi extra):)

 

Jezuuu, jak ja lubię jak tu wpadasz, od razu moje ego ma się lepiej - nie to zebym była łasa na komplementy ;)

 

nawet jeśli Ci się nie chciało wycinać środeczków z literek (widzę niedopracowane B i A :D).

 

Masz mnie :D No nie chciało mi się :)

 

 

Drzwi białe super

 

Castorama, ale teraz całkiem serio napiszę, ze ich jakosc jest bardzo słaba, za to klamki- za komplet az 5zł są świetne, zakup życia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ruch się u Ciebie znowu zrobił. to znaczy, że coś się zadziało. byłam sprawdziłam i muszę napisać, ze kryzysu u Was nie ma, bo wyobraźnia Twoja jest niesamowita.

fajne lampki u młodego. to jest główne źródło światła, czy takie dodatkowe?

zdjęcia w ramkach - super pomysł. jak tylko będziesz miała chwilę zwątpienia, to wystarczy spojrzeć na tych zapaleńców i od razu cieplej na serduchu się robi.:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mam iść do casto i poprosić "te klamki za 5 zł" tak? to tak jak iść do rossmana i "poproszę to co jest po groszu pod ladą" :)

 

Nie no w Rossmanie na ślepo nie kupisz, nad kremem to sie trzeba zastanowić trochę, klamki to co innego ;)

 

Przeczytałem DB od pierwszej do ostatniej kreski. :p

Fajny domek z klimatem sie tworzy, buduje o sorry już wykańcza . :rolleyes:

Kolorystycznie w moich klimatach, a że ja facet to wiadomo 3 kolory max ;)

U nas biel , czerń i szarość no dobra na elewacji ma być biały trochę inaczej :p

Cześć Rewo, a jednak zasada co kolorów się sprawdza :) Ale ze chciało Ci sie czytac od poczatku - ukłony do ziemi za chęci :)

 

 

o ruch się u Ciebie znowu zrobił. to znaczy, że coś się zadziało. byłam sprawdziłam i muszę napisać, ze kryzysu u Was nie ma, bo wyobraźnia Twoja jest niesamowita.

fajne lampki u młodego. to jest główne źródło światła, czy takie dodatkowe?

zdjęcia w ramkach - super pomysł. jak tylko będziesz miała chwilę zwątpienia, to wystarczy spojrzeć na tych zapaleńców i od razu cieplej na serduchu się robi.:)

pozdrawiam

 

Czesc, lampki to dodatkowe zrodło, wisza nad biurkiem. Glownym swiatłem jest wiszaca lampa na srodku sufitu (znaleziona w starociach za grosze) no i dodatkowo ma jeszcze lampke przy lozko do czytania bajek na dobranoc. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz częściej stoimy przed wyborem, nie płacimy rachunku i za prąd i rżniemy głupa, że to nie my tyle zużyliśmy czy kupujemy coś do domu.

 

No to witaj w klubie :)

 

A co do minimalizmu - na pociechę Ci napiszę, że jedna moja koleżanka po zakupie mieszkania ładnych parę miesięcy mieszkała w nim na gołych wylewkach, z rzeczami w walizkach i pudłach, a jako jedyne meble miała "regały" poklejone z kartonowych pudeł z pobliskiego sklepu. A i drzwi wewnętrzne (w tym do łazienki) były ze starej zasłonki :)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie :)

 

A co do minimalizmu - na pociechę Ci napiszę, że jedna moja koleżanka po zakupie mieszkania ładnych parę miesięcy mieszkała w nim na gołych wylewkach, z rzeczami w walizkach i pudłach, a jako jedyne meble miała "regały" poklejone z kartonowych pudeł z pobliskiego sklepu. A i drzwi wewnętrzne (w tym do łazienki) były ze starej zasłonki :)

 

J.

 

Ale za to bedzie miala co opowiadac wnukom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś foty;) Fajnie tam u Was. Wszystko mi się podoba: i lampy i literki i plakaty i galeria (tez mam taką budowlaną:wiggle:. fajna pamiątka:yes:) i drzwi i podłoga na suficie. No naprawdę super:) Ogólnie zaczynam wpadać przy Tobie w kompleksy, bo nie dość, ze dom potrafisz zbudować to i talenta plastyczno-wnętrzarskie posiadasz:cool: No to idę stąd bo jak pomyślę ilu rzeczy jeszcze u nas brakuje to mam dość:sick:

 

 

EDIT: A co to za lampy sufitowe w holu? Ciekawie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze że mnie nigdy nie ma jak coś ktoś miłego do mnie albo o mnie napisze:(

Chciałam jakąś cięta ripostę spłodzić ale się rozkleiłam...

 

Aż z tego wszystkiego nie wiem co mam powiedziec o nowych fotach:)

Wszystko piekne ale najbardziej podoba mi się plakat - napis:) (pd. jaki kurs językowy wystarczy tłumacz google;))

jak ten Wasz dom udomowiony a ty mówisz że echo?

 

Kurde no nie - jeszcze lampy fajne...

I półka z literkami...

No, dobrze powiedziałam że wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś foty;) Fajnie tam u Was. Wszystko mi się podoba: i lampy i literki i plakaty i galeria (tez mam taką budowlaną:wiggle:. fajna pamiątka:yes:) i drzwi i podłoga na suficie. No naprawdę super:) Ogólnie zaczynam wpadać przy Tobie w kompleksy, bo nie dość, ze dom potrafisz zbudować to i talenta plastyczno-wnętrzarskie posiadasz:cool: No to idę stąd bo jak pomyślę ilu rzeczy jeszcze u nas brakuje to mam dość:sick:

 

Nie no, nie idz stad, od tej pory obiecuje robic juz wszystko beznadziejnie Aj promis :lol: ;)

EDIT: A co to za lampy sufitowe w holu? Ciekawie wyglądają.

 

Takie o:

http://lazienki-szydlowski.pl/wyprzeda/argon-apollo-lampa-przysufitowa-czarna-242.html

 

 

 

K:)

Wszystko piekne ale najbardziej podoba mi się plakat - napis:)

Hasło staram się wcielac w zycie :)

Kurde no nie - jeszcze lampy fajne...

I półka z literkami...

No, dobrze powiedziałam że wszystko:)

Ano dziekowac Pani, dziekowac, pomysły w głowie sa ino funduszy brak, nadrabiam dodatkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie idz stad, od tej pory obiecuje robic juz wszystko beznadziejnie Aj promis :lol: ;)

 

Albo przynajmniej rób tak, żebym mogła potem ściągnąć pomysła;)

 

Takie o:

http://lazienki-szydlowski.pl/wyprzeda/argon-apollo-lampa-przysufitowa-czarna-242.html

 

 

 

Tylko dlaczego mają tylko 1 szt, na stanie??? Muszę do nich napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego mają tylko 1 szt, na stanie??? Muszę do nich napisać.

 

Nie pamietam ile bylo szt jak kupowałam swoje, moze maja na stanie wiecej,a nie widac na stronie.

Te reflektory sa tez w LM, ale niestety dwa razy drozsze :sick:

http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-apollo,p153092,l956.html

 

Cześć, ciekawy pomysł na literki :-).

Czesc, czesc :) A dziekuję, bylam wczoraj u Ciebie poczytac o bitwie z papierologią i nadinterpretacjach litery prawa przez nasza administracje.

TRzeba przezyc jak grype i zapomniec. TRzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czółkiem :)

 

Pozwierzam się, mogę,nie? ?

 

w takie dni jak dzisiaj nie mogę się doczekać przeprowadzki...

 

Leżę sobie w nocy w wannie,pogrążona w lekturze i słyszę, plum,plum, bęc,bęc...

Wyłażę , przerwawszy czytanie, w momencie gdy do Malin przemawiają bliźniaczki V.i dreptam do kuchni, a tam....znajomy widok -kapie z sufitu.

No tak,przyszłą wyczekiwana odwilż i znów się zalania zaczynają.

Porozkładałam ręczniki, popodstawiałam miski i poszłam spać.

Rano, miałam basen w kuchni :(

A mówią,że w bloku nie da się mieć prywatnego basenu -naiwniacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czółkiem :)

 

Pozwierzam się, mogę,nie? ?

 

w takie dni jak dzisiaj nie mogę się doczekać przeprowadzki...

 

Leżę sobie w nocy w wannie,pogrążona w lekturze i słyszę, plum,plum, bęc,bęc...

Wyłażę , przerwawszy czytanie, w momencie gdy do Malin przemawiają bliźniaczki V.i dreptam do kuchni, a tam....znajomy widok -kapie z sufitu.

No tak,przyszłą wyczekiwana odwilż i znów się zalania zaczynają.

Porozkładałam ręczniki, popodstawiałam miski i poszłam spać.

Rano, miałam basen w kuchni :(

A mówią,że w bloku nie da się mieć prywatnego basenu -naiwniacy ;)

 

 

No zesz kuźwa znowu Ci Malcia leje na głowę, przeca to nie normalne takie cykliczne, osobiste zalewania co rusz. Najspokojniejszy człowiek na świecie miałby dość i pizgnął. A jak Wasze plany zamieszkania parteru, jak dużo Wam brakuje żebyście mogli sie przeprowadzic jako tako (no procz tego cholernego gazu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...