Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Malka domyslam się że mieszkasz na ostatnim piętrze :o. Współczuję

 

Noooo.

Latem gorąco,zimą zimno, przy deszczach i roztopach leje sie na łeb....pory roku mogę rozpoznawać bez wychodzenia z domu :lol2:

 

No zesz kuźwa znowu Ci Malcia leje na głowę, przeca to nie normalne takie cykliczne, osobiste zalewania co rusz. Najspokojniejszy człowiek na świecie miałby dość i pizgnął. A jak Wasze plany zamieszkania parteru, jak dużo Wam brakuje żebyście mogli sie przeprowadzic jako tako (no procz tego cholernego gazu)?

 

Właśnie obfociłam sufit, powylewałam wodę z misek i robię dalej za oazę spokoju :)

 

Dużo zostało, niestety bez gazu nie ruszymy, projekt ugrzązł w urzędzie.

Muszę mieć c.o. by odpalić podłogówkę. Jeśli przez lata nic złego się tam nie zadziało, możemy robić podłogi....a potem już z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano pracują, o ile przy MPZP i PNB poszło gładko o tyle teraz trafiłam na taką formalistkę, że absolutnie żadne argumenty nie docierają( nie wspominając już o moim uroku osobistym) -no beton b25 przy pani wymięka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż w urzędzie, to jest jakaś myśl,tylko nie znam takiego czynnego do 22, a to mniej więcej godzina powrotów ślubnego z pracy :rolleyes:

 

Ale z zalania są też plusy dodatnie ;)

Dwóch miłych i przystojnych :oops: panów, przyszło pooglądać moją kuchnię :lol2:, a że właśnie parzyłam kawkę....

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż w urzędzie, to jest jakaś myśl,tylko nie znam takiego czynnego do 22, a to mniej więcej godzina powrotów ślubnego z pracy :rolleyes:

 

Ale z zalania są też plusy dodatnie ;)

Dwóch miłych i przystojnych :oops: panów, przyszło pooglądać moją kuchnię :lol2:, a że właśnie parzyłam kawkę....

 

:lol2:

 

Boze, moja wyobraznia pracuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja młodego była bardziej rozbudowana, ale sens ten sam :)

Żona mówi do męża:

- Wiesz co, za co się nie weźmiesz to wszystko sknocisz... Taka z ciebie pierdoła. Taka z ciebie pierdoła, że jakby zrobili konkurs na największą pierdołę, to zająłbyś drugie miejsce.

- Dlaczego drugie? - pyta mąż.

- Bo taka z ciebie pierdoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja młodego była bardziej rozbudowana, ale sens ten sam :)

Żona mówi do męża:

- Wiesz co, za co się nie weźmiesz to wszystko sknocisz... Taka z ciebie pierdoła. Taka z ciebie pierdoła, że jakby zrobili konkurs na największą pierdołę, to zająłbyś drugie miejsce.

- Dlaczego drugie? - pyta mąż.

- Bo taka z ciebie pierdoła...

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...