Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU, pojawiam się i znikam w Twoich komentach raz na rok ;) ale trzymam za Was kciuki, żeby się wszystko ułozyło :)

 

U nas na początku roku była masakra pracowa. Mialo być pięknie... Miał byc kredyt...

 

Jest nowa umowa.. Nowe "zajebi..ste" warunki finansowe, które zapewne pozytywnie wpłyną na opinię banku,

w momencie, kiedy będziemy od nich parcę groszy pożyczyć... 8)

 

Wy już mieszkacie, my dopiero nie możemy się doczekać :)

 

Wyglądamy wiosny :) Ja może troszę wyglądam bociana :D Moje dziecię w tym roku skończy 7 lat... Czuję w kościach upływający czas

i ja wręcz marzę o dziecku :) Także boćki na centralny wschód :D

Samemu trudno podjąć decyzję, jak finansowo-mieszkaniowo nie jest cacy, ale jak coś dziecko podrzuci ;) to się wychowa jak swoje ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :) Życzę dużo optymizmu :) Trochę egoistyczna jestem, ale sama czerpię go od Ciebie :)

Edytowane przez asti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny, mysle ze w koncu musi sie zaczac ukladac, choc nie ukrywam, ze moj optymizm znikł kompletnie, bo naprawde jest ciezko. A i sytuacja sie bardzo pokomplikowała.

Za wszystkie dobre słowa Wam dziękuję, swiadomosc ze myślicie pozytywnie, na pewno podnosi na duchu i daje wiary w nastepny dzien.

 

Tobie Asti w takim razie zycze tego bociana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Rasiu, promyku słońca

...kurcze gdzie Ci tak zakwitły tulipany, w garazu? Ja posiałam bazylie i oregano na parpecie w kuchni, bazylia powoli kielkuje, ale oregano padło, za to czosnek wyrósł.

Buziaki

 

 

 

 

No wiem, wiem, ja Tylko potrzebuję że Misiek znalazł w końcu tą cholerną pracę bo przestaje to już być smieszne

 

Tulipki to w oranżerii mi wyrosły:),a Misiek znajdzie pracę już w kwietniu:cool:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU wiesz, że zawsze po deszczu wychodzi słonko.. tzn kiedyś wychodzi.. trzymam kciuki, będzie dobrze..

 

A pro po muszę takie kwiatki posadzić jak na zdjęciu wyżej.. nazwa ulicy zobowiązuje :)

 

 

Dzieki Kamilka :hug:, a Wy na Krokusowej? Ładna nazwa, taka wiosenna

 

Mogę więcej kwiatków na poprawę humoru przynieść :) Liczę jednak, ze nie bedzie to konieczne i kosmiczne moce powrócą ;)

 

Za tydzień sie pakuję i fruuuuuuuu .... do domu :)

 

Aaa to pewnie Twoja druga połowa juz przebiera nogami i nie moze sie doczekac, ale tydzien szybko zleci i bedziecie razem. Jakby nie było świetne doświadczenie Ci zostanie w głowie :)

No i troszkę pozwiedzałas, fajnie

 

 

Będzie dobrze. Musi się udać :hug:

 

Nelcia, dziekuję:hug: Zebys Ty mnie przyszła pocieszac, sama masz swoje na głowie. Kochana jestes

 

Tulipki to w oranżerii mi wyrosły:),a Misiek znajdzie pracę już w kwietniu:cool:...

Rasia ozłocę Cię, jak to będzie prawda, obyś była dobrą wróżką :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...