Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU, podobno wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Co noc sobie to powtarzam leżąc bezsennie ze zgagą, bólem krzyża i pulsującymi spuchniętymi stopami Shrecka. Także wiesz... może być jeszcze gorzej :) (przestrzegam wszystkie te co wołają bociany, że to powoduje straszne powikłania, deformacje, dolegliwości i rozpad dotychczasowego życia :p )

Łączę się w bólu przedwiośnia, bo to taka beznadziejność człeka ogarnia jak szarówka i błocko za oknem. Głask głask grubą łapką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU:)

Dopiero co razem czekałyśmy na piatek zeszłotygodniowy a tu następny już... Ale ten czas zapitala.

 

W końcu piątek..

 

Cześć i czółkiem :)

 

Jak Ty zwątpisz w to,że się poukłada wszystko, to ja będę wierzyć za Ciebie, ok ? :lol:

 

Taaa, no to już możesz zacząć myśleć...;)

 

MSU, podobno wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Co noc sobie to powtarzam leżąc bezsennie ze zgagą, bólem krzyża i pulsującymi spuchniętymi stopami Shrecka. Także wiesz... może być jeszcze gorzej :) (przestrzegam wszystkie te co wołają bociany, że to powoduje straszne powikłania, deformacje, dolegliwości i rozpad dotychczasowego życia :p )

Łączę się w bólu przedwiośnia, bo to taka beznadziejność człeka ogarnia jak szarówka i błocko za oknem. Głask głask grubą łapką..

 

Wiesz, ja tą żmiję wolałbym niehumanitarnie czymś przejechać, bo mam już jej dość. Ciagnie się i końca nie widać. Buziaki dwupaku

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mruczka (bo się chyba oficjalnie nigdy nie ten tego, co?)

 

Czy ja Ci mogę zadać jedno pytanie, ostrzegam że wkurzające jest i nie wiem czy mogę...?

;)

 

ps. MSU tak sobie myślę czym by Ci tu sprawić przyjemność i rozpogodzić trochę ale nic mi do głowy nie przychodzi...:(

Tylko hugi :hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka ale ja sie trzymam, naprawdę, tylko niesamowicie wkurwiona jestem na świat, nic nie poradzę

... jakąkolwiek decyzją podejmę bedzie ona zła

 

 

Jakąkolwiek decyzje podejmiesz będzie ona DOBRA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieustająco :hug:

Dobrze to w tej chwili mają tylko komornicy i windykatorzy, no i politycy ale oni nieustająco, jak alfonsi za przeproszeniem ;). Cała reszta leży i kwiczy i czeka na lepsze czasy, które przecież muszą kiedyś nadejść. Na pocieszenie powiem, że szykuje się druga tura emigracji i za chwilę okaże się , że nie ma komu pracować i to pracodawcy będą szukać pracowników - fortuna kołem się toczy. Oby, bo tak jak jest teraz, to długo się nie da :(

Małe tchnienie wiosny :)

http://25.media.tumblr.com/J6v0MLmQWma481mhsoIXN1mTo1_400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU nie wiem czy Cię to pocieszy ale mnie tez czeka szukanie pracy po ... jeszcze nie wiem ilu latach (7-8, to zależy jak Mała będzie ze zdrowiem) zajmowania się tylko dziećmi i domem. A nie jestem młódka. I praca w branży w której przepisy zmieniają się co rusz. Więc mam większy stres. Co prawda rząd i sejm zrobili wszystko żebym jakoś na emeryturę zdążyła zarobić, ale i tak nie liczę na wiele.

Boje się szukania pracy, a najbardziej pytań standardowych: Pani największy sukces i porażka, w czym jest Pani dobra - i co odpowiem Sukces 3 dzieci dobrze wychowanych? (od razu stracę jako matka co będzie brała co chwilę zwolnienia), Porażka: yyyyy że od 2 lat czekam na prąd? W czym jestem dobra - w pokrzykiwaniu na dzieci.

 

Ale Małż mnie nieustająco pociesz, że na pewno mnie będą woleli od młodziezy po studiach bo teraz "dziwni młodzi ludzie są" - zupełnie nie chce im się pracować. A o Was WIADOMO, że tacy nie jesteście o czym świadczy WASZ OSOBIŚCIE WYBUDOWANY DOM :D.

 

Będzie GIT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieustająco :hug:

Dobrze to w tej chwili mają tylko komornicy i windykatorzy, no i politycy ale oni nieustająco, jak alfonsi za przeproszeniem ;)

 

Cholera, nastepnym razem poszukam sobie komornika na męża ;) Zartuje, ale niestety Aniu masz w tym co napisalas smutną racje

 

MSU, Jesteś zła i dobrze, masz prawo, Misiek pewnie też. Chyba lepiej tego w sobie nie dusić, wiadomo, że świat czasami jest do dupy. Ale też życie zawsze zaskakuje na zakręcie. Nie wiem czy Ci pomoże, ale trzymamy za Was kciuki, myślimy ciepło, wysyłamy fluidy:hug:

 

Dziękuję, na pewno to pomoże, mam w sobie resztkę optymizmu i liczę po cichu, ze w końcu bedzie dobrze, ale czasem są takie sytuacje, gdzie optymizmu brakuje

 

MSU nie wiem czy Cię to pocieszy ale mnie tez czeka szukanie pracy po ... jeszcze nie wiem ilu latach (7-8, to zależy jak Mała będzie ze zdrowiem) zajmowania się tylko dziećmi i domem. A nie jestem młódka. I praca w branży w której przepisy zmieniają się co rusz. Więc mam większy stres. Co prawda rząd i sejm zrobili wszystko żebym jakoś na emeryturę zdążyła zarobić, ale i tak nie liczę na wiele.

Boje się szukania pracy, a najbardziej pytań standardowych: Pani największy sukces i porażka, w czym jest Pani dobra - i co odpowiem Sukces 3 dzieci dobrze wychowanych? (od razu stracę jako matka co będzie brała co chwilę zwolnienia), Porażka: yyyyy że od 2 lat czekam na prąd? W czym jestem dobra - w pokrzykiwaniu na dzieci.

 

Ale Małż mnie nieustająco pociesz, że na pewno mnie będą woleli od młodziezy po studiach bo teraz "dziwni młodzi ludzie są" - zupełnie nie chce im się pracować. A o Was WIADOMO, że tacy nie jesteście o czym świadczy WASZ OSOBIŚCIE WYBUDOWANY DOM :D.

 

Będzie GIT!

 

Aniu, wiem ze nie jest łatwo jak ma sie dzieci, ale popatrz masz odchowane, szef bedzie wiedzial, ze taka pracownica nie zajdzie ponownie w ciaze, bo juz ma dzieci. Twoimi zaletami jest odpowiedzialnosc, sumiennosc, niesamowite zorganizowanie - to Twoje atuty, które zdobyłaś podczas 7-letniej opieki nad dziecmi, a one potrafia przećwiczyc lepiej niż najbardziej wymagajacy szef.

 

MSU głowa do góry bydzie dobrze. Po burzy zawsze wychodzi słońce. :yes:

Pozdrawiam.

Dzieki, staram sie ja miec do góry

 

MSU napisz coś o tynkach diamancie ???

 

Robiliście je tez w łazienkach ??

 

Jako żę jestem przed kuciem a już mnie uświadomniono że kładzenie cementowego nie wchodzi w grę mylse własnie o diamencie lub baumicie power.

 

Jestem mega zadowolona, faktycznie ten tynk jest bardzo twardy, ciezko go uszkodzic. W lazienkach tez robilismy, potem tylko w mokrych pomieszczeniach przed malowaniem zagruntowaliśmy blockersem i uzylismy farby bondexa lotos do lazienek przeciw wilgoci i grzybom. Wszedzie ( procz piwnicy)mam diamanta i drugi raz tez byl go wziela, jedynie tynkarze bardzo narzekali - podobno jest bardzo tępy w obróbce, ale to juz nie byl moj problem.

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...