Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Luka & Malka & S-ka

Nie zmywajcie się, uwielbiam Wasze swinstwa :cool:

 

Z młodym kiepsko, podobno to nie angina ale wirus, ale juz drugi tydzien mi choruje, opryszczka, wysypka, goraczka, kaszel,silne osłabienie. Dostałam syrop antywirusowy baa wrecz go wydębiłam, bo lekarka kazała mi stosować tylko Ibuprofen, a tym przy moim młodym to sobie buty mogę umyć, bo na niego prawie nic nie działa. Jak sie nic nie poprawi, to jutro ide jeszcze raz i niestety bez antybiotyku się chyba nie obejdzie.

 

 

Ewerolka- farba to Beckers, light grey. Ciezko sie maluje, ale jestem bardzo zadowolona z odcienia i ogólnie jakości farby ( mozna ją myć i szorować)

Lampy to Argon APOLLO, mi sie udało kupic na promocji po 120 zł, tu masz link do pierwszej lepszej aukcji na allegro.

http://allegro.pl/lampa-zyrandol-plafon-1pl-apollo-lampy-i3067700040.html

Sadze, ze jak poszperasz w Internecie, to znajdziesz w duzo lepszej cenie niz na tej aukcji

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie no żartujesz z tą farbą. Mam taką samą u małej, ale ona w moim wydaniu wydaje mi się taka niebiesko szara a do holu chciałam coś takiego "szaroszarego" jak u Ciebie. No to zonk.

 

[ATTACH=CONFIG]179223[/ATTACH]

 

To chyba zależy od padania swiatła, u mnie ona jest jasniutko szara.

Swoją drogą masz bardzo ładny pokój córci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU

setka w komentach, a TY żadnej flaszki nie postawiłaś :jawdrop:

 

no zawiedziona jestem

 

;)

 

 

A u mnie dziś na budowie.....wygląda cholera jak

 

 

 

 

na budowie

 

 

 

 

:lol2:

 

 

Panowie kanalarze szaleją, nic to ,że właśnie koparka rozpirzyła mi odwodnienie , które w pocie czoła ubiegłej jesieni kładłam.

Nic to,że , rozwalając szambo prawie mi chałupę podnieśli , nic to,że wszystkie manewry odbywają się o milimetry od osadzonej dwa dni temu wyczekanej żółtej rurki.

 

 

Buduje się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU

setka w komentach, a TY żadnej flaszki nie postawiłaś :jawdrop:

 

no zawiedziona jestem

 

;)

 

 

A u mnie dziś na budowie.....wygląda cholera jak

 

 

 

 

na budowie

 

 

 

 

:lol2:

 

 

Panowie kanalarze szaleją, nic to ,że właśnie koparka rozpirzyła mi odwodnienie , które w pocie czoła ubiegłej jesieni kładłam.

Nic to,że , rozwalając szambo prawie mi chałupę podnieśli , nic to,że wszystkie manewry odbywają się o milimetry od osadzonej dwa dni temu wyczekanej żółtej rurki.

 

 

Buduje się :lol:

 

Malka, to Ty chyba też musisz flaszkę postawić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też widzę 199. to może być inaczej?

no ale, żeby postawić flaszkę, to każdy powód dobry.:)

 

bry

Parametr Ilość postów na jednej stronie mozna zdefiniować w Zaawansowanych ustawieniach.

Jeszcze 11 postów i będzie mozna dokonać wyboru okazji do świętowania: 100 albo 200 stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kanalarze szaleją, nic to ,że właśnie koparka rozpirzyła mi odwodnienie , które w pocie czoła ubiegłej jesieni kładłam.

Nic to,że , rozwalając szambo prawie mi chałupę podnieśli , nic to,że wszystkie manewry odbywają się o milimetry od osadzonej dwa dni temu wyczekanej żółtej rurki.

 

 

Buduje się :lol:

 

Malka czy nie możesz jakoś normalnie chociaz raz? Co??

;)

 

ps. gratuluję

MSU buuu a jakiś soczek do tych skrzynek?

 

Biedny mały:( Wymęczy go choróbsko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...