Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

e no, też elegancko do przodu idziecie.

 

Wiesz co, normalnie dodajesz kobitkom wiary w siebie, że można dużo więcej niż na 'słabą' płeć wygląda :cool:

 

Jesli przekonam choc jedną z nas ze warto gonić za marzeniami będę zaszczycona. W koncu bądź realistą - żądaj niemożliwego:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bloczki rosną aż miło. Szlifierka, pilniczek - co za różnica;)

No jak widzisz trzeba miec uprawnienia na szlifierke:D

 

ale więźbę cieśle będą kałść czy też samorobnie?

Chyba nas przeceniasz, pewnie ze ciesle - mam lek wysokosci:D

 

Swoja droga zamowilismy wiezbe w grudniu bo mielismy zacne plany kredytowo-ekipowe, a ze zycie jest po to zeby sie pieprzyło i plany szlag trafil to ta wiezbe niepotrzebnie zamowilismy. Co prawda wplacona zaliczka czeka na lepsze czasy bo tartak poszedl nam na reke i przesunal termin realizacji, ale w koncu trzeba bedzie ja odebrac i juz sie glowie skad kase wytrzasne......- musialas mi przypomniec??

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc wasze zaangażowanie nie zdziwie się, jak będziesz sama latała po kalenicy jak kozica...

 

Oj, oj jak dla mnie za wysoko, musialoby mnie cos bardzo podkusic zebym łaziła po więźbie. Np taki Bash co stoi na gorze i mowi: "nie wejdziesz, nie wejdziesz ny ny ny" , no to wtedy by było: "A wlasnie ze wejde!":D

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

że ja dziś dopiero trafiłem do Twojego dziennika, toż niedopatrzenie straszne, a inwestorka fju, fju (no dobra, spokojnie, stary już jesteś tinek, uważaj na serce ;) )

Dziś czasu mało, tylko przekartkowałem, ale przeczytam wsio, obiecuję

Gratuluję budowy i zaangażowania :D

pozdrawiam

Tinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wysokości za bardzo nie ruszają :( Kwestia obycia.

 

Dla Ciebie to chleb powszedni pewnie ze wzgledu na prace,

 

 

Cześć

że ja dziś dopiero trafiłem do Twojego dziennika, toż niedopatrzenie straszne, a inwestorka fju, fju (no dobra, spokojnie, stary już jesteś tinek, uważaj na serce )

Dziś czasu mało, tylko przekartkowałem, ale przeczytam wsio, obiecuję. Gratuluję budowy i zaangażowania

Tinek

 

Spoko, ze mna to mozna na szaber na czeresnie isc i pluć pestkami:D, wiec jakie tam fju fju

 

no popatrz jak to człowiek nieopatrznie chlapnie ozorem, ale jestem usprawiedliwiona po dzisiejszych porannych przezyciach, kamienica obok się była zapaliła i od 4.20 musieliśmy się ewakuować ( strażak kazali) i staliśmy 2h aż ugasili.

 

Normalnie zgroza!!! Nic sie nikomu nie stalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...