Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak wroce do domu to zerkne ile u nas bylo w warunkach technicznych przylaczenia podane. mysle ze te 12 to chyba minimum co wnioskowalismy, ale zerkne.

 

zadowoleni jestescie z indukcji w kuchni ?

ja jestem bardzo zadowolona z indukcji, nie zamieniłabym jej na gaz.. nie przypala się jak coś kapnie.. czyści się super :)

 

odnośnie mocy przyłączeniowej my chyba mamy 16kW ale nie pamiętam dokładnie.. poza indukcją mamy jeszcze pompę ciepła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej do ognia nie trzeba dokładać :)

MSU żyjesz znaczy kciuki już możemy puścić?

 

Pogłoski o moim zaginięciu okazały się mocno przesadzone ;) Nie zabiła mnie, obeszło się na jej niezadowoleniu i skrzywionej minie, no cóż bywa :)

 

ja jestem bardzo zadowolona z indukcji, nie zamieniłabym jej na gaz.. nie przypala się jak coś kapnie.. czyści się super :)

..

 

I trudno się oparzyć ;)

 

Gratuluje domku i budowlanego samozaparcia :)

"Lekcja 103

Kryzys jest efektem braku wyobraźni" - bardzo mi sie podoba takie podejscie :)

Pozdrawiam!

 

Hesperius bardzo dziękuję i również pozdrawiam, zyczę wszystkiego dobrego

 

 

Aaaa zapomniałam napisać demoluję sypialnię, przemalowuję ją, kupiłam tapetę w czarne grochy, kiedyś się kupi łóżko i ( bardzo kiedyś), będzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytac sie tescia, czy chlopaki Ci odpowiedzieli?

 

Z indukcji jestem mega zadowolona, zadnej innej kuchenki. Łatwo sie czysci, fajnie gotuje, nic dodac nic ujac

 

MIłego łikendu wszystkim

 

 

jesli to go pognebi bo np zapomnial i bedzie musial sie powysilac zeby sobie przypomniec to spytaj :) miej troche frajdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, jak możesz demolować sypialnię jak jej jeszcze nie pokazałaś?????

 

Kropy sa fajne i kojarzą mi się jak Cronin z Audrey Hepburn:yes:

 

U Was też słońce dzisiaj tak świeci? Jak muchy błąkają się po domu to znaczy, że wiosna idzie czy sprzątać trzeba?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no to przyjdzie Wam poczekac, nie pokazywałam jej wczesniej, bo sypialnia była na odwal, biała z wcisnietym materacem.

Teraz bedzie miętowo- pastelowa, z tapetą w czarne grochy, mało co się zmieni, dopóki budżet się nie zreperuje, wiec całość pozostaje w mojej wyobraźni.

Plan mam,bo plan jakis musi byc, ( rozumiem, ze Wy tez planujecie ;) ) ale na pokazywanie to ona nie zasluguje jeszcze. Ogólnie bedzie mietowo-biało-czarna, a zeby dodac jej obecnie uroku ( dopoki nie dorobie sie mebli) dorzuce kilka kartonów :rolleyes:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, jak możesz demolować sypialnię jak jej jeszcze nie pokazałaś?????

 

Właśnie to jest fajne, ze moge :lol:

 

U Was też słońce dzisiaj tak świeci? Jak muchy błąkają się po domu to znaczy, że wiosna idzie ....

Obiecujesz, czy tylko tak sobie głupio żartujesz z ta wiosną :)

 

 

Pozdrowienia dla szefowej ;)

 

 

Nie obrazisz sie jak jej nie przekaze pozdrowien ? ;)

 

 

Hmm to ja chyba nie kojarzę jej przed demolką:)

W takim razie siedzimy i grzecznie czekamy:popcorn:

Spoko, nudna była, nie ma co kojarzyć, ale nie radzę czekać :)

 

 

zeby "bardzo kiedys" bylo git w sypialni to juz tylko srodki farmakologiczne... bo wiesz... latka leca ;)

No co Ty podobno najlepszy seks po 50-tce, wyrobię się chyba ;)

 

 

jesli to go pognebi bo np zapomnial i bedzie musial sie powysilac zeby sobie przypomniec to spytaj :) miej troche frajdy ;)

 

Wiesz co rozchorował się i nawet mi go szkoda, to wyobraz sobie jak musi kiepsko wyglac

 

Demolujesz sypialnię? czyli będzie coś ciekawego w Dzienniku :) w grochy o kurcze ale mam fajne wizje a'la Audrey Hepburn

a co z tą tapetą w panienki? ona była w sypialni czy garderobie?

 

Tapeta w panienki odpadła, nie bedę sobie konkurencji przeciez robic ;)

 

MSU masz racje, trudno się oparzyć i boki garnka nie są aż tak gorące jak na gazie.. no to teraz do odcedzania ziemniaków nie potrzebuję żadnej ścierki.. :)

nie no ogólnie full wypas..

 

Noooo :)

Zmywarka tez fajna, zmywa za mnie podczas gdy sobie maluje paznokcie ;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...