Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Pełny szacunek dla was za wytrwałość za zagazowanie i poświęcenie a dla ciebie kobitko dużego buziaka bo masz jaja i to skarb taka kobitka w domu co nie tylko umie pomalować paznokci i wydać kasę męża ale i za kielnie i młotek złapać i pracować na równi a nawet więcej . Pozdrawiam i czekam na więcej

Edytowane przez d**ol**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d**ol** pisał

"Witam

Pełny szacunek dla was za wytrwałość za zagazowanie i poświęcenie a dla ciebie kobitko dużego buziaka bo masz jaja i to skarb taka kobitka w domu co nie tylko umie pomalować paznokci i wydać kasę męża ale i za kielnie i młotek złapać i pracować na równi a nawet więcej . Pozdrawiam i czekam na więcej"

 

Pozwolę sobię tutaj nadmienić do wypowiedzi bo nie chcę w Waszym dzienniku, bardzo fajnym z resztą.

Wiesz d**ol**,

myślę, że pomiędzy malowaniem paznokci, tudzież wydawaniem pięniędzy, zupełnie nie rozumiem dlaczego mężowskich, bo w małżeństwie to jakby wszystko wspólne było, a zasuwaniem z kielnią i młotkiem jest jeszcze całkiem spora gama czynności pośrednich.

Najlepiej jak każdy robi to co mu wychodzi najlepiej i do czego jest powołany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych gości serdecznie witam, chlebem i solą. Miło mi Was gościć :)

 

Kurcze ale sie narobiło komentarzy. Dobrze, ze temat żyją pod moją nieobecność również.

Trafiły mi się wczasy all inclusiv na koszt NFZ, żarcie za free, barek z kroplówkami, dodatkowo dają w żyłę i budzą w nocy na zawołanie, teraz to sobie pożyję ;)

 

Co do wpisów w dzienniku, to nie komentuję, bo bym musiała komuś łupnia spuścić;)

 

Co do kolorów, prawda, w domu stosuję teorię trzech, co by Misiek nie miał kłopotów z odróżnianiem

 

Co do wydawania kasy, hehe mężowska...no nie jest tak źle, świetnie się utrzymuję od wieku nastoletniego i dobrze mi z tym, wydajemy wspólną kasę

 

Co do gładzi, kurczę Kalio ja kupowałam SEMIN, wiadro, gładź, woda, wytłumacz żonie, ze nie moze być ani za rzadka ani za gęsta, taki sos carbonara ma wyjść, bierzesz pióro, nakładasz sporo na wypukłą część ( zawsze coś spada na początu, po trzeciej ścianie przestanie) i jednym, posuwistym ruchem ręki machasz jak najwięcej się da, róznice pomiedzy jednym machnięciem, a drugim trzeba od razu zatrzeć na mokro, bo potem ciulowo się to szlufuje i widać zacieki.

 

No to by było, a tera idę dać sobie w żyłę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...