Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Łomatkozcórkom:jawdrop: Nie ma Cię, nie ma, a jak się pojawisz to ciężko cokolwiek powiedzieć:jawdrop:. Oprócz tego, że ogródek bomba! I trawka i krzaczki i skarpy.... No super Kosmitko z kosmicznym Teściem:D Szacuneczek dla Teścia:)

 

A te kamyczki to też pewnie podczas budowy na kupkę zbieraliście? :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chętnie;)

Chociaż wolałabym jakiś wielkogabarytowy hamak....

 

Oj tam, oj tam, ja juz wiem co Ci chodzilo po glowie z ta hustawka, na pewno nie hamaki ksiazka:lol2:

 

Fantastycznie! A jaka cudna trawa. Plan zabaw tez rewelacyjny, już podpatruję jak by tu taką zjeżdżalnię....

 

Zjezdzalnia, kupiona kiedys ( jeszcze za dobrych czasow) przez alledrogo, reszta wystrugana z drewna pobudowlanego.

Dziekuje za slowa uznania, mam nadzieje ze trawa nie zdechnie od zachwytów ;) :D

 

spóźniona, ale też się pozachwycam.

fantastycznie wyszedł ogródek i plac zabaw. to jest jakaś metoda: przez dłuższy czas nic nie pokazywać, przetrzymać wszystkich w napięciu, a potem tadam, no i zbierają wszyscy szczęki do kupy. :)

 

przy okazji zobaczyłam, że można jakoś wykorzystać płyty chodnikowe, których też trochę mamy. jaką farbą je malowałaś?

widzę na zdjęciu, że macie wyjście prosto na trawkę, bez żadnych stopni. całkiem możliwe, że też nam tak nam wyjdzie. zastanawiałam się, jak to będzie wyglądało, jak nie widać prawie cokołu w okół domu. ale jest ok. podoba mi się.

 

pozdrawiam gorąco.

 

Wiesz co, no to raczej nie tak ze potrzymałam w napieciu,ale na serio nie miałam czasu na fm teraz tez tylko z doskoku bo przedszkolak ma wakacje, wiec nawet malo wiem co sie tutaj dzieje. Plyty malowałam betondurem ( dwie wartstwy), ale wczesniej impregnowałam takim impregnatem gestym, cos jak impregnat pod tynk elewacyjny ( nie wiem co to dokladnie bylo bo brat mi przywiozl). Mam maly uskok pomiedzy oknem tarasowym a tarasem, ok 5cm ( moze kiepsko to widac na zdjeciach) i musze wymyslec czym to oblozyc, pewnie ta sama plytka co cokół. Taras zas jest na wysokosci trawy ze spadkiem w jej kierunku, wiec wyglada jakby sie z nia licował. Cokół tez jest ( oprocz strony z tarasem, tam jest listwa zabezpieczajaca z blachy malowanej proszkowo- zostało z dachu ;) wyszlo mi gdzies ok 30cm cokołu na dwoch scianach bocznych + sciana frontowa piwnicy, ale to plan na przyszly rok, bo trzeba to bedzie w koncu czyms oblozyc.

 

 

 

MSU - ale super masz TESCIA :) (no, znaczy ogrodek, plac zabaw, i wszystko wokol domu).

Swietnie rozplanowana przestrzen :)

Dziekuje, przekaze swojemu osobistego ogrodnikowi vel Tesciowi :)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatkozcórkom:jawdrop: Nie ma Cię, nie ma, a jak się pojawisz to ciężko cokolwiek powiedzieć:jawdrop:. Oprócz tego, że ogródek bomba! I trawka i krzaczki i skarpy.... No super Kosmitko z kosmicznym Teściem:D Szacuneczek dla Teścia:)

 

A te kamyczki to też pewnie podczas budowy na kupkę zbieraliście? :D:rotfl:

 

Dzieki, a kamyczki to wiesz jak kopciuszek ziarnko do ziarnka, siedziałam i przebierałam z gliny ;) :cool:

 

Dołączam do zachwytów! Pięknie podkreślone te skarpy, jasno tak, działka wydaje się być sporo większa niż niespełna 600m. Brawo!

 

Dziekuje, fajnie zaokraglasz. Z 528m na 600m, kurcze nie chciałabys zostac moja szefowa i mi tak na przyklad wyplate zaokrąglać do całości :lol:

 

Swietny ogród, gratulacje dla ekipy projektowo-wykonawczej. Ja się ogrodu boje jak ognia, a Inwestorka mnie straszy że będę musiał sie kiedyś zająć. Przynajmniej mam od kogo zgapić :)

 

Przekaze pochwały tesciowi, zgapiac mozna - prosze bardzo, potem sie jakos rozliczymy z tantiemów :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze dzialka wydaje sie byc wieksza i skarpa jest bardzo fajnie wykorzystana, szacun :)

 

ja chyba tez bede miala, co zgapiac ;)

 

Dziekuje i pozdrawiam :)

 

MSU, jak Ci sie sprawuje parasol na tarasie? Oglądałam taki i całkiem całkiem. Nie wiem tylko czy na wietrze daje radę. Masz podtsawę w kształcie krzyża obciążoną płytami betonowymi?

 

Hej Aga, na wielkim wietrze nie mialam odwagi go rozkladac bo nie ufam mu, a stoi zbyt blisko okien tarasowych:rolleyes:. Przy takim normalnym wiaterku fajnie sie buja jego żagiel ( ta płachta), nawet można sie uspokoić patrzeniem jak sie tak fajnie kołysze :cool:. Podstawe ma krzyzowa, docisnelismy betonowymi kraweznikami, bez tego obciazenia raczej by juz dawno fiknął kozła. Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj robiłam rozeznanie i wszyscy mówią, że na wietrze nidyrydy;)

 

Aaaa, zapomniałam Ci napisać, ze płyty a'la Gierek wymiatają:yes: Wygląją jak z katalogu za grubą kasę:D

 

Dzieki, ale nie bede klamac ze gola stopa w upalny dzien na nie staniesz, ale trudno na okres przejsciowy musi byc ( chod podobno prowizorki ma sie na lata :rolleyes:). Moze kiedys jak bedziemy obrzydliwie bogaci zrobie sobie fajny, drewniany taras. A teraz kocham te płyty jak swoje bo juz przynajmniej nie mam piaskownicy w salonie

 

Hej MSUniu:D. A jak tam moja kwietniowa prognoza się sprawdziła?:rolleyes:;).

 

A ktora Rasiu, która ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale nie bede klamac ze gola stopa w upalny dzien na nie staniesz, ale trudno na okres przejsciowy musi byc ( chod podobno prowizorki ma sie na lata :rolleyes:). Moze kiedys jak bedziemy obrzydliwie bogaci zrobie sobie fajny, drewniany taras. A teraz kocham te płyty jak swoje bo juz przynajmniej nie mam piaskownicy w salonie

 

 

 

A ktora Rasiu, która ?;)

 

Jeśli to Cię pocieszy, to drewniany taras od południa potrafi się również rozgrzać do czerwoności i parzyć przeokrutnie;)... już wiesz dlaczego tak walczyłam o zadaszenie:lol2:.

Ano ze spływającym kwietniowym śniegiem miało spłynąć Wam conieco w dwóch kwestiach;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Piękności wszystkie

 

Tarciu, bez kumulacji to by Ci nawet na waciki nie starczyło, to szkoda zachodu. A z kumulacją jak już się z Malką i ze mną oczywiście :cool: podzielisz to tez na waciki zostanie, jakby nie patrzec nie opłaca się ;) :lol:

 

MSU....piekny ogrod...tak zagospodarowany jakby nie budowa w tamtym tygodniu....to ile mieszkacie? 5 lat? 10? ;)

 

Dziekuje ...no mieszkamy już czekaj, ponad 8 miesiecy. Mamy podobne uksztaltowanie dzialki do Twojej, tylko Ty masz je chyba wyzsze i troszkę wiecej tych skarp

 

e z kumulacją i wtedy ze mną się podzielisz :)

 

Pod warunkiem,ze mówimy o wygranej w totka :lol2:

 

A nie mowilam, ze trzeba sie bedzie z Malka podzielic ;)

 

 

Dobra, nic już nie wróżę, bo MSUnia zaraz mnie tu okrzyknie naczelną czarownicą forum i zaraz też znajdą się chętni do spalenia;)...

Oj tam, oj tam jakis tytuł by Ci sie przydał, dobra może być "Dobra wróżka FM" choć to jakoś tak przez gardło ciężko przechodzi, bo za słodkie. A czarownica to tak z charakterem ;):hug:

 

Ja tam sporadycznie się dokładam do szczęśliwych wygranych, jakby to MSU miała być tobym nawet kilka dodatkowych numerków zapuściła :)

 

Hehe, dobra przyznaj się ze chcesz sie dołączyć do podziału ;)

 

Ale byśmy zabalowały w jakimś fajny SPA na Majorce, tudzież innej Maderze jakbyśmy wygrały, co? :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...