Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje za zyczenia:D ( zwlaszca za te 23 i 25 lat - od razu sie lepiej poczulam:))

 

A co do konkursu to nikt nie zgadł, wiec nagroda-niespodzianka nadal czeka:)

 

Bash kcesz w łeb?? :D 30-stka to bedzie taka, ze na nawet na grupie łodzkiej bedą chodzić legendy a nie jakies tam pitu pitu przy kawce i serniku

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci tutaj jeszcze nie składałem życzeń ;) Więc życzę Ci takiego samego auta jakie masz w garazu ;)

http://images49.fotosik.pl/563/9e18b2e6326d73damed.png

Chociaż z drugiej strony nie każdy lubi Porsche...

A co do wieku, widzę dziecko już dużawe, jakieś 5-6 lat. Więc ja obstawiam 29lat, chociaż wyglądasz na 23...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony nie każdy lubi Porsche...

A co do wieku, widzę dziecko już dużawe, jakieś 5-6 lat. Więc ja obstawiam 29lat, chociaż wyglądasz na 23...

 

dziecko jeszcze nie ma czech, ale jest wysoki i wyglada jakby byl duuuzo starszy.

To gdzie mam wysłac nagrode ??:cool:

 

Ps. a juz myslałam ze wygra Bash, bo mam pętko kiełbasy do wysłania, :D

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni nieobecności a postępy takie, że trudno poznać. Nawet urodziny można przegapić;)

W związku z powyższym życzenia ślę MSU najlepsze aby kolejne lekcje były tak samo pouczające i sił do budowy nie brakowało!

No to sto lat! O wiek oczywiście nie chodzi, bo wiadomo, ze to mlodość tak Cie napędza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, dziekuje za zyczenia:) bardzo dziekuje

 

Jak tam postępy? Dotarł transport bloczka?

 

Jakie postepy, przez ostatnie dwa tygodnie to jak krew z nosa idzie jak nie pada to nie ma materiału. Do konca maja mielismy skonczyc sciany, a tu doopa jeszcze ze trzy tygodnie w takich warunkach. Podkupilismy 4 palety bloczkow i to tylko dzieki wtykom ( swoja droga tak rownych to ja w zyciu nie widzialam), w poniedzialek maja dojechac w koncu nasze bloczki. Stal czeka az sie skombinuje gietarka, a ja znow wyjezdzam służbowo i znow wszystko sie przeciągnie

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal czeka az sie skombinuje gietarka

 

witam.

Moją samoróbną giętarkę skombinowałem z paru blach i starego popsutego łożyska w półgodzinki . Montowana na oczywiście samoróbnie zrobionej przyczepie przypiętej do auta jak na zdjęciach.Przyczepkę można wykiprować bez odpinania do auta, mój patent.

pozdro

SDC11731.jpg

SDC11730.jpg

Edytowane przez tomraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Moją samoróbną giętarkę skombinowałem z paru blach i starego popsutego łożyska w półgodzinki . Montowana na oczywiście samoróbnie zrobionej przyczepie przypiętej do auta jak na zdjęciach.Przyczepkę można wykiprować bez odpinania do auta, mój patent.

pozdro

 

..załóż dziennik:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...