Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

A wiesz że z fi 6 można bez problemu giąć dwa strzemiona na raz,trzymając dwa pręty jeden nad drugim? Organizacja pracy zawsze się opłaca. Dla przykładu rusztowanie na kołach z regulacją wysokości co 5 cm, 3 mx 1,2m platforma z wyciągarką na wiadro z zaprawą, z boczną osobno regulowaną mniejszą platformą do murowania wyższech narożników, to tak żeby Wuja Tomraider miał wygodnie... ;)

 

pozdrawiam.

 

ps. niestety nie mieści się w ganku więc tam klasyka deski na pustakach...

SDC11780.jpg

SDC11780.jpg

Edytowane przez tomraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Tomraiderze, probowałam wygiac dwa na raz, ale moja kosmiczna sila jest jednak za mala i nie dałam rady, dlatego wyginam po jednym

 

PS. Jak Ty murujesz ta sciane na zaprawe to ja w szoku jestem, wyglada jakby byla na klej. Niesamowite

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karamba! Toż Ty tak "temy ręcoma" to skręciła? No to wielkie gratki... Ale jeśli siły Ci czasem brakuje, widzę, że nadrabiasz samozaparciem. Ja jak skręcałem zbrojenie to znudziłem się po dwudziestu minutach i odpuściłem...

 

Nie sama - z dzieckiem :cool: Skonczyl mi sie drut wiazałkowy i gdyby nie to to skrecilabym dzis dwa ostatnie zebra. Generalnie teraz sie glowie jak to przewieźć na budowe..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie teraz sie glowie jak to przewieźć na budowe..;)

 

Bagażnik na dach auta i podpiąć przyczepkę , mocować do pierwszej belki bagażnika i z możliwością niewielkiego ruchu na boki na przyczepce, powoli na zakrętach, da się , sprawdziłem na 6-m wieńcach empirycznie , BasH w swoim dzienniku zresztą ma zdjęcie jak woził stal.

pozdro.

4d94678419de04d9med.jpg

Edytowane przez tomraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Bash to wiozl wiazke, ale jak moje jedno zebro ma 14 pretow, pol metra szerokie 6m dlugie, to Michu musialby smignac z 8 razy z tymi zebrami i wiencami i calym innym ustrojstwem. Nie wiem czy tyle samo co wydamy na paliwo i stracimy czas nie wyjdzie co jeden raz wynajetym autem

 

Ps Po ostatnim razie jak obciazeni przyczepka z piachem (zreszta opisywalam) nie dalismy rade podjechac pod gore poszly zawory i rozrzad do wymiany, nie stac mnie drugi raz na taka impreze

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam, że na brak siły w łapkach do wyginania zawsze pomaga gazrurka :D Do ramienia giętarki dołożyć dodatkowy meterek rurki (jeśli ramię jest z rury, to dwie opcje: grubszą gazrurkę nałożyć na ramię g., lub kawałek pręta stalowego o średnicy zbliżonej do wewnętrznej średnicy ramienia g. ) i będzie można giąć nawet 2 pręty fi12 :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam, że na brak siły w łapkach do wyginania zawsze pomaga gazrurka :D Do ramienia giętarki dołożyć dodatkowy meterek rurki (jeśli ramię jest z rury, to dwie opcje: grubszą gazrurkę nałożyć na ramię g., lub kawałek pręta stalowego o średnicy zbliżonej do wewnętrznej średnicy ramienia g. ) i będzie można giąć nawet 2 pręty fi12 :lol2:

 

No teraz mnie piszesz jak juz pogielam...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...