Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Łeee tam jeszcze muskuł jak Papaj nie mam...

 

Nie narzekaj, jest dobrze, już nie pamiętasz jak przed budową byłaś pulchną brunetką i wiecznie się martwiłaś niedopiętymi dżinsami? Murowanie bloczków i skręcanie stali zamieniło tłuszcz w mięśnie. Zdjęcia z przed i po.

pozdro

przed.jpg

po.jpg

Edytowane przez tomraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj masz ta krzepe w tych swoich drobnych raczkach...i kto tu teraz powie,ze kobieta nie nadaje sie na budowe, no kto....teraz to i Twoj malz nie podskoczy do Ciebie :D:D:D tylko byc dumnym z takiej zonki i mamci :)

 

Sila nie przeklada sie na wielkie łapy i mase. Jak bylam mlodsza to rodzice zawsze sie dziwili skad ja mam tyle sily, na ktora nie wygladam. Kosmiczej siły:D Sekret prosty - jem dużo krówek, kruchutek nie ciągutek - a potem muszę je spalić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszek nie sięga do salonu z telewizorem ?????, tylko gotowanie ,pranie, murowanie,gięcie prętów, samo życie. I to wszystko za kruchą krówkę czy wafiolka.

 

Po prostu mi go nie brakuje..zreszta nigdy nie brakowało, zamiast sledzic seriale wolałam isc z mlodym do bawialni albo na basen. A teraz nie mam kompletnie czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, ale to jeszcze przed nami - nie ma letko, nie dosc ze trawa to trzy metry w dol dziura, i trzeba uwazac zeby nie zatanczyc w dol

 

Witam.

Mnie się zdarzyło pracować wewnątrz statku, czasami na drabinie, inne przepływające obok go huśtały, nie widziałem horyzontu więc było ok, ale wieczorem przy myciu zębów tańczyłem (zataczałem się) przy umywalce. Jak wstawiałem samoróbnie okna w mieszkaniu na 4 piętrze to dla pewności przywiązałem się do kaloryfera, wiec dopóki nie będziecie mieli C.O. musisz uważać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawiałem samoróbnie okna w mieszkaniu na 4 piętrze to dla pewności przywiązałem się do kaloryfera, wiec dopóki nie będziecie mieli C.O. musisz uważać ;)

 

:lol2:usmialam sie

 

Generalnie gdyby sie zdarzylo I believe I can fly to pozniej pismaki napisalyby "Mezczyzna wyskoczyl wraz z kaloryferem, bo czuł się do niego przywiązany":lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzać że ,,robi'' się terivka, pamiętaj że ,Twoje robótki ręczne - zbrojenie trzeba , tak ustalić-podwiesić-pomocować by miało zgodne z projektem otulenie betonem np.4 cm , czyli zbrojenie nie leży na poduszce czy nie dotyka szalunku, to częsty błąd widziany u inny na zdjęciach , pogadaj z kierem i z betoniarnią o grubości nadbetonu, jeżeli masz 3 cm ( teriva I , ja daję 4 cm) może się okazać bardzo trudne uzyskanie-wyrównanie tak cienkiej warstwy, mam pomysła na pkt do ustalenia wysokości , w odległościach co ok 1,5 m na garach wylać z betonu np. (pomierzone)4 cm słupki w poprzycinanej rurze kanalizacyjne 50mm , do takich punktów -wyznaczników wysokości równać powierzchnię, najważniejsze jest równo wylać pompą , ten który trzyma rurę powinien mieć oko, wylać pas 2m ,przerwa zarównać , wygładzić , znowu dalej ,lepiej zapłacić za pompę niż mieć górki, trzeba przewidzieć że może pechowo braknąć 0,2 kubika ( mieć materiał na ukręcenie szrocikiem) lub że zostanie ( miejsce na jakieś rozsądne i potrzebne zastosowanie resztki) oraz o folii jakby po wylaniu nagle się oberwała chmura-odpukać

pozdro.

ps. pamiętaj o przepustach na media

Edytowane przez tomraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś naprawdę WIELKA i niech tylko ktoś się ze mną nie zgodzi to go poszczuję...moim sierściuchem ( 6 letnim owczarkiem znaczy się). Michu pozdrawiam Cię i powiem Ci chłopie Musisz być z niej dumny ... ja jako baba ( obca co prawda) jestem:yes::yes::yes: Edytowane przez Tom Bor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...