Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

§1. Kierbud ma zawsze rację.

 

§2. W przypadkach wyjątkowych, gdy kierbud nie ma racji, patrz §1.

 

§3. Jeśli §1 nie wyczerpuje racji, stosuj go aż do skutku.

 

§4. Wszelkie spory i zatargi rozwiązuje §1.

 

;)

 

Dobre:D Ja akurat ufam Kierbudowi swemu bardziej niż sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§1. Kierbud ma zawsze rację.

 

§2. W przypadkach wyjątkowych, gdy kierbud nie ma racji, patrz §1.

 

§3. Jeśli §1 nie wyczerpuje racji, stosuj go aż do skutku.

 

§4. Wszelkie spory i zatargi rozwiązuje §1.

 

;)

Próbowałem ten problem rozwiązać w UML'u ale cały czas mi się zapętla :( , więc na 100% gdzieś jest błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to chyba wszytkie samoroby tak mają

... i z obserwacji wnioskuję że samoroby maja najlepszych kierów

 

Tak tylko, ze niebawem bede musiała zmienic numer telefonu bo jeszcze kilka pytan i moj Kiero zablokuje polaczenia ode mnie :D A tak poza tym gosciu konkret!

 

Próbowałem ten problem rozwiązać w UML'u ale cały czas mi się zapętla , więc na 100% gdzieś jest błąd

 

Musiales gdzies zrobic błąd w algorytmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szalona!

A fundament pod pierwszy stopień schodów macie wylany? Ja nie widzę :o Chyba żem ślepy ;)

 

 

Ślepota tez rzecza ludzką :D Nie bylo w projekcie. Generalnie schody mialy byc oparte na scianach nosnych i gornej belce ( belke pstrykne i okażę w niedalekiej przyszłości). Po zameczaniu Kierbuda w tamtym tygodniu moimi "czemu", "a to tak moze byc", "a pewno bedzie pekac", zrobilismy belke zelbetowa pod pierwszym stopniem, polaczona ze zbrojeniem w nosnej i nawierconymi pretami w dol, do wysokosci izolacji i wylewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom, Ty ta zone to pilnuj, bo ładna kobitka z nogami do nieba, a jesli pomaga na budowie to do tego pracowita, a jesli do tego jeszcze madra to wogole skarb. A ze gory przenosi to juz kompletnie niespotykane ( bedzie mial kto wrzucac belki na strop:D:D)

 

Zarzucilismy dzis zaprawa szczeliny pomiedzy belkami a scianami, praca mało fajna. Jeszcze nigdy sie tak nie uswiniłam zaprawa. Totalny chaos, ale dalismy rade:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepota tez rzecza ludzką :D Nie bylo w projekcie. Generalnie schody mialy byc oparte na scianach nosnych i gornej belce ( belke pstrykne i okażę w niedalekiej przyszłości). Po zameczaniu Kierbuda w tamtym tygodniu moimi "czemu", "a to tak moze byc", "a pewno bedzie pekac", zrobilismy belke zelbetowa pod pierwszym stopniem, polaczona ze zbrojeniem w nosnej i nawierconymi pretami w dol, do wysokosci izolacji i wylewki.

 

Tak, mhm... Zrozumiałem dopiero za piątym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi sie powtarzac, dealine sobota 8 rano a my mamy mase rzeczy nie dokonczonych, dokladnie parszywa 13-tke nie dokonczonych spraw ( spisałam) i nie wiem czy sie wyrobimy. Zostały nam dwa wieczory po 18, w tym jutro ma znow padac. Jakby tego bylo malo, nie mamy trzeciej osoby do pomocy przy zalewaniu. Trza zrobić casting, bo watpię by Michu mi uwierzył jak mu powiem daj spokoj, damy rade - nie takie stropy zalewałam ! ADRENALINA, zaczyna sie...juz mnie nosi

 

To łapcie - przy stropie im więcej ludzi tym lepiej. Pozwiązuj dobrze wszędzie szalunek wiązałką do stabilnych mocowań, nie wal po nim od boku pompą, sprawdź czy wszystkie stemple masz zabite. Dobra robota i dbaj o pikawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie radę, ale kazda para rąk się przyda...

Beton lej wszedzie tylko nie na deski boczne... do nich trzeba spokojnie dopchać...

Poza tym to WY płacicie za pompę i jak M.S.U. powie pompa STOP!!!

to tak ma się stać... tylko odrazu zapowiedzcie to operatorowi,

a jak sie nie bedzie słuchał, to pacą w łep z pełnego rozmachu...

Dla was najważniejsze jest zalenie stropu, a nie szybkie wyładowanie betonu z gruchy...

 

Jak zalewałem z Żoną wieniec ścianki kolankowej też myślała że się nie uda...

a operator zrobił zdziewko, że we dwoje, ale odrazu dostał reprymendę,

że ja decyduję co pompa robi...

na nieszczęście jeden z boków deskowania puścił mi, bo zabardzo dostał,

ale nic zostawie się to i leci dalej... później sie to nadrabia....

 

Dlatego jak możesz to dodatkowa para rączek się przyda...

 

A czemu nie spytałaś jak założyć szalunki:) pokazałbym Ci moich pomocników...

Moja żona też nie wierzyła, że można jedną rąka założyć szalunki długie na 3m...

 

Pozdro....

Edytowane przez Inż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierbud widział szalunek i powie "można lać", to lejta i nie martwcie się na zapas :) Zobaczysz, będzie dobrze :) Podpowiedzi już dostałaś, więc teraz tylko czekać na beton :) Najlepiej, jakby kierbud jeszcze przyjechał tuż przed laniem i jeszcze raz zerknął na szalunek, czy co się nie obsunęło, poluzowało, itd. 10x sprawdzić, raz wylać i mieć z głowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro nie widział, to lepiej przytargaj go. Nie ma to jak błogosławieństwo kierbuda i najlepiej tuż przed uruchomieniem pompy niech błogosławi :) Bo wiadomo, że jak to kilka dni postoi, pochodzi się po tym, to może się co poluzować, a tak jak jest na świeżo wyświęcone, to nie popuści :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETO!!

Ja się gnę z podziwu, a jednocześnie łapką piątkę przybijam!

I kto tu o sile mówił!! Strongmenka z Ciebie, a do tego elegantka. Kaloszki elegancko komponują się z bluzeczką, ale z drugiej strony z wibratorem i z wlepionymi spojrzeniami reszty ekipy inaczej nie wypada :)

 

PODZIWIAM i GRATULUJĘ

 

Gdy tak dom rośnie, a póki co sił - tych psychicznych, nie ubywa. Trzymam kciuki za kolejny erotyczny, znaczy się podniecająco budujący wpis :)

Edytowane przez anirac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...