Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Mruczka. Dzieki, dzieki:) Dawno Was nie odwiedzalam, wiec zaraz popedze poczytac:)

 

 

Robaczki moje kochane, mam pytanie, czy taka folie moge dac zmiast kubelkowej??

 

http://allegro.pl/folia-izolacyjna-budowlana-ldpe-300-4x30-m-i1736148332.html

 

Obdzwonilam hurtownie w promieniu do 50 km i nie maja nigdzie 3m folii kubelkowej, a klasc ja paskami pionowo i sztukowac mi sie nie usmiecha. Widzialam jak ekipa kladla plaska folie u sasiada na fundamentach, nie wygladalo to zle. Doradzicie? Przypomne, ze piach wokolo i nawet po tych zasra..nych ulewach woda stała tylko na chudziaku ( nalało przez dziury) ale wokol piwnicy nie bylo blota, woda wsiakła w piach. Chce w koncu polozyc w tym tygodniu i zasypac, zanim samo sie zasypie..

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja bym tego nie dawał. Kubełkowa jest dużo grubsza (1mm, albo 0,7). To na tej aukcji to zwykła folia 0.3mm. Odnośnie kładzenia kubełków, to kładziesz je pasami poziomo na zakładkę ok. 10cm (wyższy pas zakładasz na wierzch niższego). Folię mocujesz do styro jakimiś gwoździami, albo na upartego możesz przykleić nawet klejem jakimś ;) Tylko trzeba uważać przy zasypywaniu, aby folia się nie obsunęła. W zasadzie to możesz nawet układać i zasypywać etapami, bo i tak musisz zagęścić zasypywany fundament, co nie? To w czasie zagęszczania druga osoba może kłaść kolejny pasek folii :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym raczej "co-te hauture" :D Ale budowa ma to do siebie, że każde ubranie się takim staje po b. krótkim czasokresie :> Mię się raz zdarzyło, że pojechałem na oględziny w nowych portkach. Niczego się nie dotykałem, uważałem jak fix... Akurat tego dnia było impregnowanie fundamentów przed chudziakiem. No i gdzieś sobie przysiadłem odsapnąć... Jak wstałem, to zad od lepiszcza umazany :/

 

Whatever z resztą. Robota ładnie idzie do przodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzieś sobie przysiadłem odsapnąć... Jak wstałem, to zad od lepiszcza umazany :/

:lol2:

 

Whatever z resztą. Robota ładnie idzie do przodka

dziekuje, ale wiesz ciagniemy na rezerwach...

 

Szukam kopary/fadromy do zasypania. Poje$%^ło wszystkich w okolicy, 100zł za 1h + dojazd. Terminow brak

Chyba sie zagonie do łopaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj o serduchu, bo znów szpitalik...

O, Ilonka, czesc slonce:)

 

Napisałaś jak jakiś palec Boży, aż mi sie goraco zrobiło bo ostatnio znów o sobie daje znać pikawka

Dlatego Michu wiecej zachrzania, a ja wczoraj prawie luz.No pamietam, pamietam, a jak zapomne to cholera samo sie przypomina:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...