Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Widać wiedział, ile muszą stać :) Se obliczył i się upomniał we właściwym terminie :)

 

A ja się pytam, kto zezwolił na niszczenie szopy?? Po co ta destrukcja? Nie lepiej sobie obórkę zostawić? Jaką kozę przytulisz, albo inną gęś i będzie gdzie ją 3mać ;D

To nie średniowiecze, żeby zwierzyna chodowlana w domu mieszkała pospołu z gospodarzami :>

A na poważnie, to czemu demolujecie? Ja swojego blaszaka budowlanego ostawiłem, bo nie mam gdzie przechowywać opału, czy innych urządzeń ogrodniczych. Wy co prawda piwnicę mata, ale wg mnie zawsze jakiś budyneczek gospodarczy się przyda, choćby wiata nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martinezio szopa musi zakonczyc żywot, przez duże Ż, bo nie mam jak zasypać terenu. Jak podsypie z przodu to jej nie otworze, z tyłu też nie bede mogla nic zasypac. Wiec musi zniknąć z powierzchni Ziemi. Szrot i czesc gratow pojdzie do garazu, resztę typu nie-potrzebne na teraz pojedzie z powrotem do rodzicow. Zreszta od poczatku bylo takie zamyslenie, ze bedze stala do czasu piwnicy. Jedynego zwierza jakigo mamy to wróbel, ktory sie u nas zadomowił. Wczoraj prawie ze mi na plecach wylądował:) Codziennie ten wróbel tam jest, nawet go polubiłam. Bozzsze własnie sobie uświadomiłam ze mamy wróbla. Co jedzą wróble, jakąś chate na zime mu sklece

 

Budujący szaleniec - ten to może być niebezpieczny!

 

Ale da sie obłaskawiać:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Musiałaś wkliknąć niechcący przy pisaniu posta. Zrób edycję i pod spodem masz "Ikony wiadomości". Zaznacz tam "Brak ikony" i będzie gitara :)

No i wyszlo ze blondynka jestem, poprawiłam se na cwaniaka :D:

 

Tom Bor - no innaczej sie nie da:)

 

Nelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msdracrula fot na razie nie bedzie, bo koparkowy nie dojechal. Mial odzdwonic, nie oddzwonil. Az sie cisnie na usta Ja pier#$le!!! Je#$ni fachowcy

 

Bash, Ty wiesz ze za kazdym razem jak on skakał, włosy mi deba stawały

 

Mat&Domi. Czesc. Garaz wazny, ale bardziej wazne dla Miska chyba bedzie pom. gosp. On strasznie wszystko chomikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...