Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie że czyta - widzisz? 8 Minut po napisaniu już masz odzew!!! Ściskamy!!!

 

Warstwa ruszona, więc teraz już pójdzie, tylko zamawiaj już nadproża :) (chyba że lejecie z wieńcem). Te chmury na horyzoncie nie zwiastują nic dobrego...

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warstwa ruszona, więc teraz już pójdzie, tylko zamawiaj już nadproża (chyba że lejecie z wieńcem). Te chmury na horyzoncie nie zwiastują nic dobrego...

 

... tak szybko to chyba nie strzelimy tego murowania, bo murujemy tylko we dwojke, ja i Misiek. A, ze sie z tym chrzanimy, zeby bylo rowno i wogole pion i poziom mialo to idzie jak na moj gust wolno. Chyba z wprawy wyszliśmy. Musimy sie rozkrecic. Nadproza beda lane, bo nie bylby to moj projekt, gdyby wymyslnych belek nie bylo ;) Przynajmniej pozbroję sobie trochę, juz zacieram ręce na gietarke:cool:

Pogoda mnie rozklada:(

 

Ale piękne pięterko się zaczyna! ale pewnie cieszy ten odcień pomarańczy, po tych piwnicowych szarościach

 

No i już równy teren...pięknie jest!

 

A powiedz jak cenowo wam wyszedł ten pustak?

Dracula, placiłam za pustak 4.30+VAT. Wiesz co, bardziej się jarałam jak zaczelismy murowac piwnice, teraz mam pietra czy zdazymy ze wszystkim przed zimą i czy wytrzasnę kasę. No i czy podołamy fizycznie i psychicznie, bo pracujemy tylko we dwojke. Dla mnie teraz to juz wyscig z czasem i pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi ja wiem że sie powtarzam ,wybacz, nie zagladam do ciebie zaczęsto ,ale normalnie uwielbiam te twoje lekcyje. Wielki podziw dla was ,wiesz ja sobie tak myslę że jakby wszystkie baby byłyby takie jak ty to świat ,napewno byłby idealny, ba nawet ponad kosmiczną cywilacją.

swiadomie piszę "baby " bo faceci służą do czego innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie teraz to juz wyscig z czasem i pogoda

 

... wyścig to się zacznie jak któregoś dnia pani pogodynka w tivilorze zapowie ŚNIEG! :D

ciągnijcie ile dacie radę ... zawsze to co zostanie niedokończone można zabezpieczyć na zimę.

 

z autopsji: można rypać do -5 stopni... i nie potrzebna jest chłodziarka do piwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za pustak w ogóle? Leier?

EDIT: już doczytałem, że Roben Wszystkiego najlepszego Wam życzę w murowaniu.

Okazało sie, ze pustaki maja peknieta zewnetrzne lico, ale w srodku plaster miodu cały. Przerżnać takiego na pół to trzeba sie trochę spocić, a ja myslałam, ze one takie kruchutkie. Nie jest najgorzej z tym Robenem. A za najlepszego dziekuje:)

 

No i pewnie zmęczenie materiału też robi swoje..ale opłaci się zobaczysz!!!

No zmeczenie jezd! Ale jak Twoje chlopaki w tydzien wymurowali tyle, to spokojna głowa ze zdazycie:)

 

Spokojnie dacie radę!

Jeszcze lato i cała jesień jest do wykorzystania. Pójdzie szybko bo pionowych spoin 'nie nada', chociaż ja nie poszedłem w ceramikę bo betoniarka jakoś mnie nie kręciła w pojedynkę... ale Tobie dodaje natchnienia, także będzie dobrze.

Ale jakie lato??:)

No nie, zeby Misiek to przeczytał,ze mnie betuniara kreci to by było...:cool:

 

 

Wielki podziw dla was ,wiesz ja sobie tak myslę że jakby wszystkie baby byłyby takie jak ty to świat ,napewno byłby idealny, ba nawet ponad kosmiczną cywilacją.

Wtedy to by była Seksmisja na całego - "Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Mojej żonie to trzeba mówić: nie dasz rady, nie wierzę w Ciebie, no co ty - za mało czasu zostało. Wiesz co MSU - nie dasz rady przed zimą Ściskamy Najlepszego

 

Ale wiesz, ze jak nie zdazymy to bedzie na Ciebie :cool:

 

... wyścig to się zacznie jak któregoś dnia pani pogodynka w tivilorze zapowie ŚNIEG!

ciągnijcie ile dacie radę ... zawsze to co zostanie niedokończone można zabezpieczyć na zimę.

 

z autopsji: można rypać do -5 stopni... i nie potrzebna jest chłodziarka do piwa!

 

No ksiegowa mnie straszy codziennie, ze snieg ma byc we wrzesniu, a ja wyobrazam sobie wtedy w głowie pytania typu " Jak zabezpieczyc sciany na zime??" :)

Ja wiem NetBet, ze Ty jestes niezniszczalny, ale przy -5 to mi ustaje krążenie, a jak murowac bez krazenia?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak bez krążenia skoro to betoniarka kręci? po prostu się do niej podłączysz W tym tempie to za rok na Gwiazdkę już w domu będziecie. Tylko co ty wtedy zrobisz, tak bez budowy? chyba zaczniesz drugą

 

Ale ja nie żartuję, moje standardowe ciśnienie pod dwoch kawach to tak 90/50. Przy -5 zaczynam zamarzać

Po budowie wyjeżdzam na wczasy - na własny taras:) ( na nic wiecej nie bedzie nas stac)

 

A dookoła nas pozalewane, tylko i nas sucho Tyle, że wodę z ostatniego zbiornika oczyszczalni musiałem wypompować :/ Kurcze, jak bym chciał mieć takie piaski, jak u Was...

Zeby nie bylo tak rozowo, to powiem Ci ze po niedzielnym nocnym deszczu ( nie zakrylismy dziury na schody na noc - chciałam zeby w koncu zaczeło sie wietrzyc po ostatnich ulewach) mielismy ponad 5cm wody na chudziaku. Wiadra, szpadel i jazda

 

 

Spodziewałam się, że macie pałera, ale teraz to już kosmiczna siła w Was działa Myślałam, ze po piwnicy zrobicie sobie przerwę, ale widzę, ze Wy nie do zdarcia jesteście. Co Wy bierzecie, że tak zasuwacie?

Ja zjadam duzo cukierkow krówek, takich w biało czarnych papierkach:) a Misiek to nie wiem, musze sie spytac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...