Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

weeeeź BasH, to nie horror, daj babie żyć :p bo nam padnie przed sceną finałową no.

 

Mam takie nieodparte wrażenie, że MSU jest generalnie niezniszczalna. O tak z samej siebie. Taki twór. :) Holtera ma na straży, więc się nie przekręci. Bo szkoda by było. Twarda z niej sztuka, a przy okazji nawet sympatyczna.

 

...ja łaknę cegieł, poobdzieranych dłoni i pozrywanych paznokci:razz:
Jjjjjjjeeeeeeeeeessssssssss... Mi tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z zaświatów i od razu rzuciłam się na Wasz dziennik. Cudownie - niesamowicie do przodu.

Wiem, wazeliną ocieka każda napisana literka,ale cóz nie poradzę,że duet Chudzieńkiej MSU i ciut większego Miśka robi na mnie niesamowite wrażenie

Jesteście niemozliwi.ściskam mocno i życzę długich dni

 

Malcia, cze kochana:) Ale Ty ześ wydaje mi sie ze powrociła z Wszechświata,a nie z zaświatów. No to mi posmarowałaś, poczekaj pojde napisac cos milego do Ciebie :D Sciskam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nam padnie przed sceną finałową no

 

niedoczekanie, jak nie bede miala sily isc to sie doczołgam do finału, mam nadzieje ze nie tak jak ten co pierwszy przebiegł maraton :wiggle:

 

Ja też pozdrawiam, ale konkretnie ogarnij się i napisz coś - nie mam ochoty czytać o "inspirkach" na innych dziennikach - dawaj krew i pot

No juz ogarnełam sie,:) A inspirki teraz dla Ciebie, w koncu wykończeniowka przed Toba:)

Firanki, zasłonki....gdziez to do krwi i potu

 

ja łaknę cegieł, poobdzieranych dłoni i pozrywanych paznokci

Eee, Malcia, paznokcie to są u mnie pomalowane, ale ręce owszem obdarte, nogi tyż

Kcesz zobaczyć łydki :lol:

 

Taki twór

Tego nie umiem skomentować, tylko usmiałam :lol:

 

MSU, czyżby zapał powoli opadał? Całe szczęście że idzie zima, będzie można "podładować baterie" na kolejny sezon budowlany. Co planujecie zrobić jeszcze w tym roku i a co w przyszłym?

Nie bluźnij........zapał jezd, baterie som, tylko nie wiem czemu, czasem nie dzialaja:D a co my planujemy zrobic, .... ja tam planuje wczasy na Kanarach i takie tam, ale wiesz, chcesz rozmieszyc Pana Boga to opowiedz mu o swoich planach

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Malcia, paznokcie to są u mnie pomalowane, ale ręce owszem obdarte, nogi tyż

Kcesz zobaczyć łydki :lol:

 

 

Chcę,oj chcę,porównam ze swoimi ;) moje siniaki wchodzą w fazę zieloności, a Twoje ?

 

 

aaaaaaaaaa bo ja się nie chwaliłam jeszcze , w sobotę usunęłam dwie z czterech kup betonowych odpadów pobudowlanorozbiórkowych, było 28 taczek cegły szamotki i około setki sztuk kostek chodnikowych typu plaster miodu - ledwo się ruszam wyglądam jak pół tęczy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem jak czytam twój wpis muszę zbierać szczękę z podłogi

 

Karola, Ty wez przestan bo w koncu Ci te zeby wypadna i bede Cie miala na sumieniu:rolleyes:

A tak serio to lepiej sie czujesz? Mam nadzieje, ze przeziebienie przeszlo juz

 

 

Chcę,oj chcę,porównam ze swoimi

Kurcze, musze wydepilowac w koncu :cool:

 

aaaaaaaaaa bo ja się nie chwaliłam jeszcze , w sobotę usunęłam dwie z czterech kup betonowych odpadów pobudowlanorozbiórkowych, było 28 taczek cegły szamotki i około setki sztuk kostek chodnikowych typu plaster miodu - ledwo się ruszam wyglądam jak pół tęczy

 

AAA Malka ja nic nie chce mowic, ale jak Ty raz pokazalas, ze umiesz, mozesz i potrafisz to juz bedziesz ciagle miec te siniaki:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA Malka ja nic nie chce mowic, ale jak Ty raz pokazalas, ze umiesz, mozesz i potrafisz to juz bedziesz ciagle miec te siniaki:rolleyes:

Kochana,błąd o którym mówisz popełniłam w 2008 roku, od tego czasu obdarcia i siniaki zmieniaja tylko kolor i lokalizację i co najgorsze -to końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz ogarnełam sie,:) A inspirki teraz dla Ciebie, w koncu wykończeniowka przed Toba:)

Firanki, zasłonki....gdziez to do krwi i potu

 

Z jednej strony jakoś mi dziwnie, że za chwilę wejdę w ten etap, ale z drugiej strona jakoś tak miło, że w końcu na głowę nie pada, można sobie światło w pokoju zapalić wyłącznikiem no i załatwić się niekoniecznie z drzazgami w pupie tylko na normalnym kibelku :) Już niedługo wy będziecie na tym etapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałam chorobę mężowi niech on też troszkę pocierpi

znaczy sie, ze jest w stanie agonalnym przez katar jak kazdy facet, czy trafil Ci sie inny przypadek?

 

co najgorsze -to końca nie widać.

ale swiatelko w tunelu jest??:D

 

Już niedługo wy będziecie na tym etapie

Jaki fajny optymista:)

 

A może to nie siniaki, tylko wrośnięty w skórę pył cementowy? :> Taki betonowy tatoo

...ale mam wrażenie ze to wedruje, na przyklad najpierw jest siniak na rece a potem na lydce, udzie, kostce, a jak nie wedruje to na pewno rozmaża sie i mutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie, ze jest w stanie agonalnym przez katar jak kazdy facet, czy trafil Ci sie inny przypadek?

Jak ja byłam "na nogach" to katar, podwyższona temp. = stan agonalny, ale teraz to mu nie wypada :lol2:

musi mi podać soczek i kolacje do łóżka :lol2: no i zająć się synkiem, i muszę przyznać, że staje na wysokości zadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłam "na nogach" to katar, podwyższona temp. = stan agonalny, ale teraz to mu nie wypada :lol2:

musi mi podać soczek i kolacje do łóżka :lol2: no i zająć się synkiem, i muszę przyznać, że staje na wysokości zadania :)

 

Ja tam nie wierze, ze trafil Ci sie taki nienormalny, ze podczas kataru nie umiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierze, ze trafil Ci sie taki nienormalny, ze podczas kataru nie umiera

Taki cudowny nie jest ;) narzeka że go gdzieś kuje, boli, że ledwo oddycha, bo mu katar przeszkadza,

gorzej jak baba :lol2: ale jest lepiej niż wcześniej.

Mogę sie założyć o wartość domu, że jak tylko stanę na nogi, a on zachoruje, to znów będzie miewał stany agonalne.

 

Jest jeden wyjątek: mąż cudownie zdrowieje tuż przed meczem Lecha Poznań :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cudowny nie jest ;) narzeka że go gdzieś kuje, boli, że ledwo oddycha, bo mu katar przeszkadza,

gorzej jak baba :lol2: ale jest lepiej niż wcześniej.

Mogę sie założyć o wartość domu, że jak tylko stanę na nogi, a on zachoruje, to znów będzie miewał stany agonalne.

 

Jest jeden wyjątek: mąż cudownie zdrowieje tuż przed meczem Lecha Poznań :lol2:

 

znaczy sie normalny, zdrowy mezczyzna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...