Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GRATULACJE!!!

 

Dziękujesz za wsparcie...

To ja Ci podziekuje za nietuzinkowość

i niezłe poczucie humoru

oraz udowodnienie tym wszystkim feministką,

Co to krzyczą o równości chcą...

że Babka na budowie też sobie da radę...

 

Tak dalej...

:):) No da rade, da:)

Pozdrawiam

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację!! Pełen szacunek:) Naprawdę kawał dobrej roboty...i poszło wam naprawdę całkiem sprawnie to wykonanie parteru:)

 

A teraz koniecznie musicie udać się na zasłużony odpoczynek:) Jakiś weekend w spa czy coś:)

 

PEŁEN PODZIW ZA WYTRWAŁOŚĆ:) POZDRAWIAM

Dziekuje, ale moj weekend w spa pozarl beton, stal i teriva:) Ale moze byc weekend w lesie na grzybach, pewnie skorzystam z okazji wolnej soboty niedzieli i sie z checia dotlenie chodzac po lesie

 

 

..., a Ty, Kobieto z wibratorem, na tym dachu wyglądasz świetnie.

Rasia, no wiesz.:oops:

Buziaki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie... Czekanie na wieści się opłaciło :) Gratulejszyn! To teraz kolankowe zrobić, wieniec, murłaty pozakładać i można więźbę stawiać przed zimą :lol2:

 

Dzisiaj tez o tym pomyslalam:) Ach gdyby nie to finansowe splukanie- prrrr stop!

 

A skoro sam Kierbud przenajświętszy pobłogosławił, to czemu ma nie wytrzymać? ;)

Bo jak sie duzo chwali to mozna zapeszyc, ot to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz... Więźba by ładnie doschła przez zimę, owiana... O oknach mogłabyś już powoli myśleć... Okazja do wiechy... Przemyślcie

Sio, maro nieczysta, nie kuś :lol:

(PS. ...bym cos porobiła)

 

A z tym to ciężko, ciężko... Na pewno blachodachówka. Pewnie stanie na jakimś Budmacie. Albo Borga, ze względu, że to producent od nas z regionu i daje dobre ceny. Wszystko będę uzgadniał w sobotę. Dopiero będę miał chwilę spokoju...

Ciekawa jestem, jak juz wybierzesz to sie pochwal:) A porownywałes blache VS dachowka cementowa??

 

Gratuluję postępów Brawo!!!! Trwam w nieustannym zadziwieniu

Czesc Nelcia:hug:, dziekuje:)

 

malka

Oj, koleżanko moja, zawiodłaś mnie bardzo, żadnej lekcji z polemiki z dziwnymi panami nie wyciągnęłaś ?

a w ogóle, to znów szczenę zbieram...

 

No pewnie, ze wyciagnelam, zeby nie wdawac sie w takie dyskusje, ale to taaakie oczywiste, a ja taka durna ze sie dałam sprowokować, to co ja tu bede pouczać....

A ta szczeke podnos, bo Ciebie to juz nic nie powinno dziwic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci MSU,

że trudno jest porównać blachę do ceramiki czy cementówki...

Sama cena nie jest adekwatna do tego co kupisz...

 

Najpierw zdecyduj się na materiał,

co ci sie bardziej podoba,

czy lubisz gdy deszcz pada,

słuchać delikatny dzwięk ceraliczny,

czy lanie na blachę:)

 

Z tego samego powodu nie montowałem sobie okien połaciowych...

Pan musi spać w dookulnej ciszy... nic nie może zakłucić jego snu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko się wtrącę, że to jeszcze zależy czy masz poddasze mieszkalne czy nieużytkowe (przyznaję że nie pamiętam jak u ciebie ma być :) ) Ja będę miała nieużytkowe więc spokojnie kładę blachę lub gonty bitumiczne, bo ich wady nie mają wtedy znaczenia (nagrzewanie, hałas) i mogę oszczędzić na cenie :). To zależy też od stopnia nachylenia dachu, u mnie 20 stp, więc szczerze mówiąc prawie tego dachu nie widzę (dodatkowo wąska działka) więc nie ma sensu kłaść np blachy na rąbek można tańszą itd (że o dachówkach już nie wspomnę) :) A zaoszczędzoną kasę władować w ocieplenie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co daszek wiosną?

Ilonka, niestety i prawdopodobnie dopiero tak

 

Powiem Ci MSU,

że trudno jest porównać blachę do ceramiki czy cementówki...

Sama cena nie jest adekwatna do tego co kupisz...

 

Najpierw zdecyduj się na materiał,

co ci sie bardziej podoba,

czy lubisz gdy deszcz pada,

słuchać delikatny dzwięk ceraliczny,

czy lanie na blachę

 

Z tego samego powodu nie montowałem sobie okien połaciowych...

Pan musi spać w dookulnej ciszy... nic nie może zakłucić jego snu

 

Innej opcji niz dachowka nie bralam pod uwage, jedyna blacha, ktora mi wpadla w oko jest ta na rabek stojacy.

Najpierw miala byc dachowka cementowa, ale ja to ma szlag trafic to zaczelam sie zastanawiac nad angoba albo glazura. Bynajmiej moje zdanie na temat pokrycia dachu i okien dachowych ewaluuje. Najpierw mial byc grafit, potem naturalna cegła, mialy byc okna dachowe sztuk 4, potem mialo nie byc,potem mialo byc jedno teraz znow maja byc, niestety czasem sama nie nadążam nad szybkościa swoich połaczen neuronowych

 

Szybciutko się wtrącę, że to jeszcze zależy czy masz poddasze mieszkalne czy nieużytkowe (przyznaję że nie pamiętam jak u ciebie ma być )

Poddasze uzytkowe, dach 45stopni i jest dla mnie istotnym elementem zgranej całości

 

a na to też jest sposób rolety zewnętrzne

Malka, na wszystko jest sposób, pytanie tylko "ile i za co":lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malka, na wszystko jest sposób, pytanie tylko "ile i za co":lol:

 

 

a coś koło 2 stówek sztuka, przy cenie okna to mały pikuś,a przy cenie widnego poddasza tym bardziej :)

 

 

a blachę na rabek też bym brała, dałam dupy ze swoją :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...