Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU - nieładnie tak trzymać wszystkich w napięciu

...eee tam,nie trzymam nikogo, bynajmiej nie celowo, buziaki:)

 

MSU - bo nie mam z kogo inspiracji czerpać no, guru Ty moje wróóóóć!

Jestem !

 

Tak mi się wydaje, że jak MSU wróci to już dawno będzie dach

Czesc Klaudiusz, a jak u Ciebie, kladziecie juz pokrycie? Pewnie Sadyba ma juz dach

 

No wiecie co.... Jak wreszcie przeczytałam cały dziennik od dechy do dechy, to ten wziął się i skończył....

No halo! Fotki dawać, podziwiać chcemy móc! (jakieś dziwne to zdanie, czy tylko pora późna?...)

Czesc Jagna, nie no on sie nie skonczył - on się wziął i zaciął:)

 

Dobra, a teraz na serio, bo za bardzo Was lubie tu wszystkich Muratorów, zeby tak Was zwodzic. Ja po prostu cwicze silna wole, a Wy mi to skutecznie utrudniacie:) Troche mi sie w zyciu pozmieniało nie do konca wydarzyly sie dobre rzeczy, musielismy podjac trudne decyzje - ale to nie to forum od takich rzeczy. Bynajmiej załatwiamy teraz mase spraw, pracujemy jeszcze wiecej, w dzien w pracy, po pracy na budowie - czesto prosto z pracy na budowe bo szybko sie robi ciemno. Brakuje nam chwil dla siebie i POSTANOWIŁAM, ze czas ktory uda mi sie wygospodarowac zamiast na FM bede poswiecac swojemu synkowi, bo on jest dla mnie wiekszym priorytetem. Dlatego do konca listopada zawiesiłam sie sama i dobrowolnie, dlatego tak napisałam w ostatnim poscie "Jeszcze troche".

 

Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i nie chce zebyscie mysleli, ze Was olewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ale tu nikt nikogo o olewanie nie posądza. Po prostu się niecierpliwią w oczekiwaniu na kolejne wieści budowlane :)

 

Mam nadzieję, że te "nie do końca pozytywne" sprawy już się poukładały jakoś. Ja wieżę, że nic w naszym życiu nie dzieje się bez celu i w efekcie (bliższym, lub dalszym) zawsze się wychodzi na prostą :) Czego serdecznie Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czołem, witam Wszystkich :)

 

Nie ma co mnie klepac po pleckach - ja ma duze ;):), wiec sie zawsze podnosze z kazdej najgorszej sytuacji, a bywały gorsze. Wiec jak Martinezio napisał - Nie ma tego złego - trza sie tylko bardziej zmobilizować, spiac posladki, zmarszczyc czoło i bedzie...jak bedzie

 

Milego dnia for ewrybady:D

 

Ps. Malka Ty wiesz, ze moj mlody w przedszkolu albo zalewa strop z pompy, albo kreci zaprawe. Przedszkolanki jeszcze mnie nie wzywały, ze z dzieckiem cos nie tego - czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Malka Ty wiesz, ze moj mlody w przedszkolu albo zalewa strop z pompy, albo kreci zaprawe. Przedszkolanki jeszcze mnie nie wzywały, ze z dzieckiem cos nie tego - czekam:)

 

 

Wiem:) przerabiałam to, z tym,że moje młode na czapce napisało sobie - KIER BUD i bardzo dumnie dyrygował całą grupą przy "murowaniu sciany kolankowej" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...