Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nareszcie!!! Wiedziałam, że to była cisza przed burzą i nikomu nic nie mówiąc/pisząc budujecie dalej:lol2:. Tym bardziej się cieszę, że pomimo problemów dalej działacie:) Plan zdaje się napięty do końca roku?

 

Nie muszę chyba dodawać, ze nie mogę doczekać się kolejnych lekcji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożenek z bankiem to czasami konieczne zło. Fajnie Wam szło bez banku, ale w pełni rozumiem taką konieczność, bo sami staliśmy przed takim dylematem.

Podnoszenie zbrojenia trzeba robić fragmentami :) Kawał pręta użyć jako dźwigni, podnieść kawałek belki i podłożyć pod nią jakiegoś dynksa (cegły kawałek, cy cuś...) i tak po kawałku do przodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :D tak myslałam że jak mróweczki dalej lecicie :D A powiedz jak to jest z formalnościami na dokończenie budowy? jak z operatem szacunkowym? my też będziemy musieli się uśmiechnać do banku jak postawimy już piętro, bo chcemy trochę przyspieszyć....

Aaaa i jak bank podchodzi do budowy systemem gospodarczym? bo w kosztorysie nie wpisywaliście robocizny?

 

Fajnie, że się tak podnieśliście i nie daliście się skopać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam:) MIlo jest znow Was przeczytac, oj brakowalo mi Was, brakowalo tych pozytywnych kibiców:)

 

Nie bylo juz tak różowo dalej, Jak to Agalind wspomnialas "Cisza przed burza" wszystko opisze, no ale i takie lekcje sa potrzebne:) Martinezio,ożenek z bankiem no zło konieczne, ale predzej czy pozniej i tak nas to czekało, niestety. A ze predzej przyszlo, no coz...biorę co los daje

 

Cronin - pogoda Nam sprzyja pieknie, jakas opatrznosc czuwa jednak:)

A tak poza tym Tom Bor, Ewerolka, Klaudiuszozo dzieki za cierpliwosc i przypomnienie, ze mialam dziennik

 

Dracula - wysylam priv

Ps . Misiek siedzi i mowi do Mlodego "No, nie mamusia do muratora zasiadla":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nocy niech św. Mikołaj przyniesie jakie podarki, żeby lżej było doczekać prezentów głównych w BN

 

Mlody nie mogl usnac,no bo jak ten Mikolaj dojedzie samochodem - no przeciez, ze nie sankami jak sniegu nie ma:)

Swoja droga, rano wyciagniecie go o 6.20 do przedszkola bedzie graniczyc z cudem, jak tu prezenty w domu bedzie trzeba zostawic:(

 

Blachodachówka wybrana? Rozumiem, że okna i inne duperele zamówione?

Pssst, no musi byc jakas niespodzianka:rolleyes: Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po dłuuuższej przerwie :)

Trzymam kciukasy za Was no i jakże się ucieszyłam, że też będziecie testować kominy effe :)

Mój mąż wciąż się drapie po głowie, mówiąc - no, ciekawe czy te kominy wytrzymają? Na co ja je mu zachwalam, bo co mi zostało, jak je sama wybrałam ale nutkę niepewności mi zasiał ;)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POwiem tylko...WOW! A jakie macie potem plany? jak już zadaszycie lecicie od razu z instalacjami? Które roboty jeszcze chcecie zrobić sami?

 

Tesciu z Miskiem chca sie porwac na elektryke. Na pewno rozlozymy rury od wody i kanalizy przed tynkami, ocieplenie domu, ocieplenie poddasza, rygipsy, wykonczeniowka, mury oporowe, ogrodzenie.

Zobaczymy jak sie wyrobimy czasowo. To czego nie zrobimy sami to na pewno:montaz okien ( nie chcemy tracic prawa do reklamacji, zreszta nie oplaca sie), na pewno nie bedziemy robic instalacji grzewczej bo to gaz, na pewno tynki beda maszynowe i wylewki tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po dłuuuższej przerwie

Trzymam kciukasy za Was no i jakże się ucieszyłam, że też będziecie testować kominy effe

Mój mąż wciąż się drapie po głowie, mówiąc - no, ciekawe czy te kominy wytrzymają? Na co ja je mu zachwalam, bo co mi zostało, jak je sama wybrałam ale nutkę niepewności mi zasiał

 

powodzenia

 

 

 

Czesc Lila:) Jak ja dawno Ciebie nie czytałam, strasznie mi miło, ze wrociłas. Co u Was sie dzieje, wszystkow porzadku?

Co do Effe, musi byc dobrze - zreszta to u Ciebie pierwszy raz przeczytałam o tych kominach:)

 

 

 

Czesc Kwitko, podczytuje Wasz dziennik i czytałam o ferelnych cieslach, ale wierze ze bedzie wszystko dobrze, nowi naprawia co starzy zepsuli. Szkoda tylko Twoich nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...