Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Taka mała prywata: Tutaj z wami, wszystko jest jakoś łatwiej :lol:

 

no ba! nie ma to jak pośmiać się z perypetii drugiego :) na to zawsze u nas możesz liczyć :) zresztą śmiać się z Twoich notek to sama przyjemność.

ps. ja też chcę czekoladę no, mogę nawet szklaną kulę wyciągnąć, o! zobacz.... wiiiidzęę, wiidzę, widzę jak MSU sama dachówki układa na dachu, unosząc się na cherubinich skrzydłach złocistychhhhh.... niczym puzzle, niczym sudoku, niczym origami....

dobra wizja? :)

 

pozdrawiam ciepło :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadłam na momencik ,choć czasu na wszystko brak, nie mogłam się oprzeć by zajrzeć.....niespodzianka.....miodzio :)

 

a teraz idę się upić, bo mnie w kompleksy wpędzacie...

 

 

ps.Mikołajki były zacne, zapewne dzięki Twoim życzeniom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, gdzieś Ty tam wlazła? jeszcze ci się noga omsknie i będziesz leczyła gnaty jak ja, nadal chodzę w usztywniaczu z tą cholerną kostką, co się goić nie chce...

Słuchaj rad cioci Mruczki, szanuj kończyny.

Ale, ale, kochana jak Ty masz czas pomalować paznokcie to jesteś niezła... :p też pomaluję, o! ze snu czas urwę a pomaluję, guru ma, uczeń musi :) (nakryłam Cię, o!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind - ja tez czekam az zmadrzeje elektrycznie,ale jakos nie chce nastapic:)

 

Mruczka, no wiesz budowa, budowa, ale ja ciagle kobieta jezdem

 

Tom Bor - chyba wiesz najlepiej, jak duzo daje wsparcie na FM, to forum to przede wszystkim ludzie

 

Kwitko, uwielbiam wysokie wnetrza mniaaam :rolleyes:. Postaram wrzucic te rzuty jak odnajde je na komputerze. Bynajmiej padl mi skaner i nie mam jak ich zeskanowac od nowa, ale na juz moge Ci napisac, ze w piwnicy jest: garaz, pom. gosp, spizarnia, kotlownia, pralania i schody na parter ( czyli to co brudne i gosp.) Na parterze wiatrołap, hol, schody na poddasze, łazienka, kuchnia i salon z jadalnia. Na poddaszu trzy sypialnie i łazienka. Moj ojciec jak zobaczył w niedziele nasz dom powiedział taki mały a taki pakowny

 

Klaudiusz - potrzeba matka wynalazkow:D

 

Cronin - popieram, sluszna aukcja. Powinnismy pomagac innym zwłaszcza w ten czas. Ja co roku robie to anonimowo u siebie lokalnie dla dzieci, w tym roku dorzuciłam czastke dla Franka, a w zamian dostałam wiecej - czyli swiadomosc, ze maluszkowi moze sie poprawic. Niestety nie jestesmy w stanie pomoc kazdemu, a jak zdecydowac kto bardziej potrzebuje pomocy? Nie da sie. Jednakze, jesli ktos moze jeszcze pomoc to szczerze zachecam

 

Kalio - dziekuje i lece zobaczyc co u Was:)

 

Inżynier - odpisałam u Ciebie w komentarzach. Dzieki:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomBor :hug:

 

Dracula - juz jezd

 

Agalind - poetka wierszokletka :D Dziekuje

Fakt: Dach był najgorszy, nagromadziło sie złych emocji, dlatego dałam sobie czas na ochłoniecie. Innaczej by te wpisy wygladały na biezaco, moderator zamknałby dziennik. A tak otrzepałam sie i jest ok. Do pelni SSO brakuje nam jeszcze schodow. Na razie jest przestrzen od dachu do piwnicy, mozna skakac na bungee :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind, no co Ty ja na bungee, ja mam lek wysokosci:D

Dzieki za link na drzwi, tylko czy ten łikend u nas bedzie dostepny. Sprawdze

 

Draculka- dziekuje. Dachowka jest jednak ceramiczna to Rupp Ceramika Turmalin, angoba w kolorze antracyt. Ogolnie Brass i Rupp polaczyli sie w jedna grupe Monier, w Polsce jeszcze widnieja dwie nazwy Brass - dla cementowej i Rupp - dachowka ceramiczna. W Niemczech juz wszystko foliuja pod jednym szyldem jako Brass ( i cementowa i ceramiczna). Myslelismy tez o cementowym Tegalicie Brassa, bo kształt ma najpiekniejszy ze wszystkich dachowek tego typu, zreszta chyba nawet dostał Oskara Designu za kształ, ale ze całą najdłuzszą polac dachu mamy od polnocy to obawialismy sie jak to bedzie wygladac po 10-ciu latach, a roznica w cenie była zadna. Zreszta widziałam tegalita na dachu, wygladał po prostu przepieknie, ale potluczonych dachowek była cała masa. Z kolei widziałam tez na zywo Turmalina i sie zakochałam w nim najbardziej. Chodziło nam o to by dachowka, była maksymalnie prosta, matowa i nie przytłaczała dachu swoja okazałoscia i wielkoscia, tak zeby dom nie wygladał jak "grzyb z kapeluszem" i mam nadzieje, ze nam sie udało:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...