Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU! Nie ma tak! Ja chce zobaczyć jakąś stodołę na 300metrów! Bo inaczej się nie bawię!

 

Zawsze tak jest, że na początku jest trudno. Bo budowanie to jest jak czyszczenie desek z gwoździ. Najpierw jest ciężko bo nie znasz techniki. Potem idzie lepiej, ale na końcu i tak trafiasz na nierozbite szalunki... Także ja czekam na jakiś wieżowiec :) Jakąś imitację WTC w skali 1:10.

Edytowane przez klaudiuszozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 metrów użytkowej trzeba zapełnić

 

O matko szalony :o :lol:

 

 

Tinek- bardzo, bardzo dziekuje:)

 

MSU! Nie ma tak! Ja chce zobaczyć jakąś stodołę na 300metrów! Bo inaczej się nie bawię!

Nic innego, jak w Bory Tucholskie uderzaj:lol:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie skomentować...

Oczywiście zgodzę się z kolegą bułką z masłem... ze warunki życia dachu są trudne...

Ale roztrząsamy temat dwóch możliwych do zastosowania rozwiazań,

a tylko inwestor decyduje co wybierze...

I nie zawsze życie inwestora stawia w komfortowej sytuacji...

To tyle w temacie krycia...

 

Teraz na temat chłopców...

Nie przypisuj mi wszystkich zasług w kwestii syna...

zostaw coś dla mojej ukochanej żonki...

A do spodziewających się wszystkiego najlepszego i zdrówka dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 metrów użytkowej trzeba zapełnić :D

 

Raczej trzeba mieć z kim bronka walnąć na emeryturze:popcorn:, żeby Ci kiełbasę z grilla do łóżka podał na starość:stirthepot:.

 

 

Nie przypisuj mi wszystkich zasług w kwestii syna...

 

Nieśmiałbym pominąć Twejżonki, przecież , przy poczynaniu, też tam była nie?:hug:

Edytowane przez bułkazmasłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba mieć z kim bronka walnąć na emeryturze:popcorn:, żeby Ci kiełbasę z grilla do łóżka podał na starość:stirthepot:.:hug:

 

Jest to konkretny argument. Przy wizji państwowej emerytury inwestycja w (dobrze wychowane) dzieci wydaje się być najpewniejsza. I (potencjalny) syn ma zalety - przyniesie bronka, jak córy również - potencjalnie mają mężów-zięciów, a więc szansa na bronka jeszcze większa :D Do przesiewu na zięciów buduję się w linii lasu (kalio widział :) i podziwiał), więc potencjalnych odrzuconych kandydatów mam gdzie grzebać ;)

 

MSU - podziwiam Waszą dachówkę - piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - podziwiam Waszą dachówkę - piękna.

Dachowka, jak dachowka, chcielismy bardzo, bardzo prosta i taka tez była w projekcie. Fajnie, ze komus sie tez podoba

 

Jak dobrze pojdzie to jutro klepne okna, drzwi i brame. Pamietam, ze Ty swoje montowales przed tynkami - nic sie drzwiom i bramie nie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachowka, jak dachowka, chcielismy bardzo, bardzo prosta i taka tez była w projekcie. Fajnie, ze komus sie tez podoba

Jak dobrze pojdzie to jutro klepne okna, drzwi i brame. Pamietam, ze Ty swoje montowales przed tynkami - nic sie drzwiom i bramie nie stało?

 

Taka prosta ma swój ascetyczny, nowoczesny urok, ale dla mojego domostwa nie pasowałaby. Ale bardzo mi się podoba taka płaska.

Faktycznie montowałem całą stolarkę przed tynkami, ale tynkarz był niedopłacony i powiedziane, że za uszkodzenia obcinam, może nie klejnoty, ale koszt stolarki. Było zafoliowane porządnie, uszkodzeń ZERO. Polecam. Dokładnie obrobione.

Co do potencjalnych synowych - to może być jazda :) Sam jestem jedynakiem, więc wiem o co kaman. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie to jutro klepne okna, drzwi i brame. Pamietam, ze Ty swoje montowales przed tynkami - nic sie drzwiom i bramie nie stało?

 

Drzwi te co myslę?;)

 

U mnie okna były przed tynkami, ale to PCV, więc nie ma problemu. Dobrze zabezpieczyli i wszystko gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prosta ma swój ascetyczny, nowoczesny urok, ale dla mojego domostwa nie pasowałaby. Ale bardzo mi się podoba taka płaska.

Faktycznie montowałem całą stolarkę przed tynkami, ale tynkarz był niedopłacony i powiedziane, że za uszkodzenia obcinam, może nie klejnoty, ale koszt stolarki. Było zafoliowane porządnie, uszkodzeń ZERO. Polecam. Dokładnie obrobione.

Co do potencjalnych synowych - to może być jazda Sam jestem jedynakiem, więc wiem o co kaman.

 

My tez robimy montaz calej stolarki przed tynkami - zobaczymy:rolleyes: Jedyne, co to chyba recznie wytynkujemy sciane w garażu przy bramie garazowej - przed jej montazem.

PS. Ja jako ostatnie piąte dziecię i trzeba było walczyć o swoje

 

Drzwi te co myslę?

:yes:

 

Jesoooooooooooo! Dach już! I jaaakaaa piękna płaska dachówka!!!

Pochwal się jaką wybrałaś stolarkę...

 

Czesc Rasia, fajnie ze zawitałas z wizytą :) Sie pochwale, bo klepnęłam dzisiaj wszystko. Znaczy sie shopping był:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - nienajlepsza to jest cola z otwarcia biedy po 1,49

 

nienajlepszy był też browar Netbeta za 1,39 zyla

 

Bash - jak bedziesz dużo kopał w lesie ....

 

pewnie ścina drzewa na łóżko dla syna który karmiony kiełbasą z grilla szybko osiągnie wzrost jak wysokość poddasza czyli 2,4m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...