Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bułka mam do ciebie pytanie

 

Jak zrobić zimna fuzje w domu z zachlorowanej wody - bo pewnie wiesz - podziel się ta wiedzą

 

wystawiasz flaszkę za okno, jak będzie odpowiednio zimna wypijasz zagryzając ogórkiem, zaczynasz wyczuwać przypływ energii , łapiesz za zimną fuzję i zaczynasz strzelać do teściowej, małżonka studzi twój zapał wiadrem zimnej chlorowanej wody......:bye:

Edytowane przez bułkazmasłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka ale mnie ominęło, MSU, tu taka rozpierducha a Ty na pomoc nie wzywasz? hej rogaliku czy bułko z dżemem czy jak ci tam, masz fun z wtykaniem się w nieswoje podwórko? Wyciągaj wnioski, buduj z papieru, tytanu czy innej mąki i odpitol się od nas i od MSU. Jak będziemy chcieli to jej pomnik postawimy, żeby ci drożdże opadły. Nie wierzę że babka nie wie co robi, więcej się napracowała niż Ty pewnie, a każdy ma swój sposób na dom, koło mojego też krąży taki sęp - budowlaniec ekipy sąsiadów i udziela "dobrych rad" o kant dupy potłuc i wtyka się i komentuje, niech mu będzie na zdrowie. Kiedyś stawiali domy bez przeszkoleń, muratorów, porad internautów, bez chudziaka, tynków itd itd i jakoś nikt się nie certolił. Załóż swój dziennik, zobaczymy co potrafisz.

Aha - a z Kozanowem to nie jest dobry przykład, musiałbyś więcej wiedzieć na temat przekrętów z Pnb na Ignuta i o jaką kasę się rozchodziło, więc nie gadaj.

 

MSU - Wesołych Świąt kochana, dużo sił i hartu ducha i poczucia humoru i pomysłu na wykończenie (nie siebie, domu ;) ) spełnienia marzeń, - ja wiem, że jedno z nich to jest kawa z Mruczką na tarasie, zgadłam? :) .... tylko czyim? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee jaka rozpierducha, choć przyznam szczerze, ze na początku tez się zadławiłam bułką z masłem, ale zastosowano heimlicha i już jest git :)

Niestety dane mi było poznać takiego "budowlańca", co to znał jedynie słuszne technologie, jedynie słusznych producentów i jedynych do zaakceptowania wykonawców, którymi oczywiście nie mogli być inwestorzy - bo z założenia to idioci. Jednak jego "fachowość", na szczęście dość szybko zweryfikował NB, nakazem rozbiórki.

Pana bułkę bolą tacy ludzie jak MSU, bo wtedy dociera do niego,że jednak nie jest niezbędny i niezastąpiony - guru budownictwa -bauhahaaaa :lol:

Gadać może sobie każdy, ale nikt nie musi tego słuchać (czytac) i tej dobrej zasady się trzymajmy :)

 

MSU, dachem się zachwycałam, przyklasnę tez wyborowi okien :) nie dane mi jednak było załapać się na fotki bramy i drzwi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał być taki spokój. Kochani, ja już nawet polubiłam swoją bułkę, jak widać ( jak piszecie) każdy swoją ma. I tak mi sie wydaję, że on w rzeczywistości nie jest taki zły, baaa on tylko chce być taki jaki nie jest :) A może go tak po prostu polubić...

 

TomBor, Rasia, Agalind serdecznie dziekuję i życzę Wam również samych wesołych, spokojnych i pogodnych Świąt. Nooo i pakę prezentów

PS. Rasia a ten ptaszek to czasem nie siedzi w Twoim szarym salonie??:)

 

Mruczka - napiszę nie ważne gdzie, ważne z kim. Czyli u mnie, bo paliwo drożeje :lol:

 

Lukarna - witam, cieszę sie z Twoich odwiedzin i serdecznie dziękuję. Tobie również wszystkiego najlepszego w te Swieta

 

Malka, brama i drzwi brzydkie som, mówięCi :cool: Nie masz czego żałować

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, brama i drzwi brzydkie som, mówięCi :cool: Nie masz czego żałować

 

 

wiesz, ja też urodziwa nie jestem, a mój ślubny mawia do mnie"moja sliczna"...więc to kwestia gustu ;)

 

i tak żałuję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU spoko zakupy przed świętami...tylko nie wiem czy Mały będzie się cieszył z drzwi??

..a ma jakieś wyjscie??:) Zartuje

 

Byl list do Swietego Mikołaja, potem był aneks do listu, sprawdzamy codziennie na Norad - Uwaga Amerykańsko- Kanadyjskie wojsko :lol: namierza satelitą gdzie sie znajduje Sw Mikołaj i odmierza czas kiedy do nas dojedzie (polecam pokazać dzieckowi, jak ktoś jeszcze wierzące w dziadka z brodą ma) wiec będzie dobrze:) Ja tam ciągle wierzę :lol:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, ale sobie żartujesz, przecież to grafika komputerowa -reakcja mojego dziecia

Ale on też za stary ;) z resztą ,że Mikołaj to legenda, uświadomił nas w wieku chyba 6 lat.

A było to tak

Rano 6 grudnia, budzę go : - Młode wstawaj,Mikołaj był, zostawił prezenty"

Młode otwiera jedno oko.....: - taaaaa Mikołaj, powiedz mi,że Wróżka Zębuszka i skrzaty tez istnieją....

- Noooo -mówię niepewnie

- to ciekawe, dlaczego sama sprzątasz, a nie zawołasz Krasnoludków....

 

i tyle w temacie dziecięcej magii.

Ale prezenty oczywiscie przywłaszczył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...