Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Jest mi ogromny zaszczyt, że poznałem takich ludzi jak Wy. Zaradnych, walecznych, pracowitych i przede wszystkim szczęśliwych. Aż się normalnie łezka zakręciła słuchając prezentu :) Ludzie kurde, skąd Wy bierzecie na to wszystko pomysły?! Na Melmaxie chyba Was chowali :) Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę również samych dobrych chwil, sukcesów w pracy, na budowie, ale chyba nie życzyłem Wam najważniejszego: zdrowia i wytrwałości!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za prezent. Fascynujący!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na tym świecie było już wszystko... Do chwili pojawienia się takiej MSU :D Potem okazało się, że świat bez MSU był niepełny ;)

Dzięki za wszystkie dobre słowa i fluidy płynące z nabuzowanego energią dziennika i osoby MSU :)

Również życzymy całą naszą piąteczką wszystkiego, co najlepsze, zdrowia i pomyślności, a przede wszystkim wielu szczodrych Łask Bożych Nowonarodzonego Jezuska. Niech czuwa nad Tobą, Miśkiem, Młodym i całą otaczającą Was ferajną :)

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto jesteś niesamowita! Twoja doba ma chyba więcej godzin niż moja :D. Dzięki za prezent :) i pamięć. Jest mi strasznie miło, że o mnie pamiętałaś bo nie jestem najbardziej aktywnym forumowiczem tzn. czytać lubię ale pisać już mniej. I wcale tak szybko domu nie zbudowałam, są szybsi :D a przed nami jeszcze dużo pracy ;). Zresztą bardziej czekamy na inne wielkie wydarzenie w naszym życiu :D. Życzę Ci a właściwie Wam dużo siły na nadchodzący rok zmagań budowlanych. Oby udało Wam się uwić to gniazdko jak najszybciej i żeby było ono pełnie miłości i szczęścia wszelakiego. Ściskam mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt!

Bez zmartwień,

Z barszczem, z grzybami, z karpiem,

Z gościem, co niesie szczęście!

Czeka nań przecież miejsce.

Wesołych Świąt!

A w Święta,

Niech się snuje kolęda.

I gałązki świerkowe

Niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych Świąt!

A z Gwiazdką!

Pod świeczek łuną jasną

Życzcie sobie - najwięcej:

Zwykłego, ludzkiego szczęścia

 

życzy Agata z rodzinką

 

 

http://img402.imageshack.us/img402/3311/bozenarodzeniekartkizzy.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bash, myślałam że mnie z NetBetem pogonicie za ten żart piosenkowy:lol:

 

ja zaaaapomniałem, albo brakło mi czasu na zyczenia dla wszystkich...za co bardzo przepraszam... ale:

 

- letko spóznione naj..naj.. naj.. życzenia świateczne MSU! ... co tam Sobie wykombinujesz - masz.

- majstresztykiem jest post... POST świateczny!!!! nikt chyba nigdy nie wpadła na cos takiego... SZACUN PREKURSOR'ka!!!:cool:

- kartka świateczna.... BAJKA!!!!!!! jak kiedys ktoś ogłosi konkurs na najlepszą kartę świąteczną na FM - bank wygrasz!!!!:yes:

 

... pogonić niby za co????? .... ja to przynajmniej wyraźnie określon jestem...:lol2: ... i ukierunkowan "jasno"...:lol2:

 

jeszcze raz NAJ życzenia i ... SZACUN za kreatywność....

 

pozdro

NETbet

 

p.s.

 

po co są gwiazdy???

 

 

 

 

 

 

...żeby lśnić MSU....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no NetBet w zakłopotanie mnie wprawiłeś, no bo ja sie rozkleić mogę....:)

 

Dziekuję, ale chciałam tylko napisać, że ja Was traktuję jak 30 czy tam ileś osób, które mają podobne problemy, sprawy, przemyślenia jak my, a nie 30 czy ileś loginów. Za każdym NetBetem czy Bashem kryje się człowiek i dlatego myśl o tym, że każdy z Was słuchając swojej piosenki się uśmiechnie do siebie, była dla mnie większym prezentem na Świeta niż dla Was te piosenki.

 

No i się rozkleiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie zaszczycony...taki "smarkacz" forumowy jak ja, z imienia i nazwiska przywolany przez takie ikony jak Wy...

 

Dziekuje, coz wiecej moge powiedziec.

 

Trzymam za Was kciuki i pilnie obserwuje biorac przyklad :)

 

Odbierz to jako pozytywny kopaniak na powodzenia i dobry poczatek:cool:

 

 

przez takie ikony jak Wy...

O nie, nie, tu nie ma ikon:bash:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...