Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU przyszłam żeby za piekną betoniarę podziękować

 

A jak już przyszłam to otwarłam piwo i lecę dziennik od początku czytać bo mi się lekcje Twoje bardzo podobają. Jak skończę to wrócę:D

 

ps. gwoli ścisłości to pierwszą stronę już łyknęłam:p

ps2. MSU weź tak nie strasz z serduchem nie ma żartów:/ - lecę dalej

ps3. net mi się cholera wiesza i idzie mi ten Twój dziennik jak po grudzie... ale walczę bom ciekawa:)

ps4. co się stało z gustownymi kaloszami w kropki, że zamieniłas je na fioletowe??

ps5. przeczytałam od deski do deski. Obejrzałam foty. Trochę się pośmiałam trochę momentami nostalgicznie mi się zrobiło...I mogę napisać jedno i to jedno będzie bardzo mało oryginalne: SZACUN!!

ps6. i wracac tu będę:D

 

ps7. chyba masz skrzynkę zapchaną co?

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, miałam cos skrobnac co tam sie dzieje, ale nie mam kiedy. Tak wiec dzialowki prawie wszystkie som ( prawie robi różnice ;)), kupiliśmy kabel okazyjnie jeszcze w Starym Roku i niebawem tesciu z Miskiem zacznie trasowac i robic dziury. Elektryka juz rozplanowana ( oj działo się przy planowaniu). Jak oni beda dzialac przy eleketryce, a dla mnie to czarna magia to chce w ten czas otynkowac recznie sciane gdzie bedzie brama garazowa i drzwi zewnetrzne. Musimy wziasc tez kogos do schodow, bo nie wiemy jak sie za nie zabrac. I chyba juz czas poumawiac ekipie od tynkow i chlopaka od gazu na marzec A jak u Ciebie, cos działasz juz?

 

Lukarna - to tak od tyłu:) 6)skrzynke wyczysciłam, 5)wracaj tu tak czesto jak tylko masz ochote,4) łeeee tam dla siebie robimy 3) ....2) nie bedę więcej 1) Na zdrowie:)

 

Martinezio - skrobnij mi miajla co tam, bo tak mi sie ciagle pytac. Czytałam w watku o Franiu że krok do tyłu był :(

Ale nie martw się, potem muszą być dwa do przodu :)

 

Mat&Domi, Inż, Agalind - prosze bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że u Was ostro się dzieje :) U mnie na razie zatrzymałem się w miejscu. Przeziębiłem się cholercia i wolę w domu na razie trochę posiedzieć. Jak się lepiej poczuję to zaczynam od zatykania dziur na poddaszu, żeby już tak nie wiało. Potem ścianki działowe, ale to chyba już na wiosnę zostawię. Do tych ścianek rwie się mój dziadek (83 lata). Mówi, że to dla niego pikuś. Ale nie wiem za bardzo czy pozwolić mu je murować, bo chociaż ze zdrowiem u niego jeszcze w miarę dobrze, to nie chciałbym go nadwyrężać. Więc ścianki najpewniej będzie stawiać ekipa, która mi robiła fundamenty (ten Marian od rymów). Co do elektryki to dostałem ofertę nie do odrzucenia od kolegi teścia. Cały dom, czyli tyle punktów ile sobie zażyczę, telewizję, Internet, alarm, a nawet przyłącze od domu do skrzynki włącznie z wszelkimi pomiarami za 2k wydaje mi się ofertą baardzo okazyjną, a prawdopodobieństwo popsucia czegoś przeze mnie jest spore :) Grunt, że wiedzę mam na ten temat jako taką i będę mógł go kontrolować.

MSU, zamiast ryć koryta na kable nie można ich przykleić do ściany pistoletem na rozgrzany klej? Jak wy się zapatrujecie na ten pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU dzięki bardzo za Deana (nawet trafiłaś , nie mam pojęcia jak, choć wolę piosenkę z Rio Bravo :) ) i sorry że tak późno ale nam dziecię przyniosło prezent z przedszkola na święta (rota... :sick:) więc dopiero teraz zaczynam normalne życie :)

Sylwestra wyprawiasz w DOMU? szkoda marnować takie czadowe betoniarkowe dekoracje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz co do dzialowek to nie jest jakies upierdliwe, ale 83-letniego dziadka bym nie ztrudniała. Jednak trzeba podniesc, przeniesc, dociac, troche moze go to nadwyrezyc i Marian jest nieeebo lepsza opcja. A co do elektryki to ja sie ku uciesze tescia w to nie mieszam, wystarczy, ze pokłociłam sie z chlopakami na jaka wysokosc maja byc wtyczki, gniazdka i czy drzwi w lewo czy w prawo, sramto i owamto. Rozplanowałam i tyle mnie w elektryce

 

Aalecki - czesc :) Faktycznie, kupiłam muratora, przeglądam jeszcze w sklepie, patrze i coś mi się znajomo zdjęcia kojarzą, plask w łeb - przeca to nasze :D Brawo za czujność

 

Cronin - proszę bardzo :) a sylwestra jak co roku, czyli z młodym i przyjaciółmi. Od niemowlaka się z nami włoczy, w tamtym roku było ognisko na śniegu, więc czemu nie :cool:

 

Lukarna - już czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A co do elektryki to ja sie ku uciesze tescia w to nie mieszam, wystarczy, ze pokłociłam sie z chlopakami na jaka wysokosc maja byc wtyczki, gniazdka i czy drzwi w lewo czy w prawo, sramto i owamto. Rozplanowałam i tyle mnie w elektryce...

 

 

To czekolada mi sie należy;) Swoją robotę zrobiłaś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, podnieść, przenieść, ustawić, przyciąć to by były moje zadania ;) On by tylko sprawdzał poziomy i narzucał kielnią zaprawę ;) Ale dla mnie to i tak dużo. Sęk tylko w tym, że nie wiem jak mam mu odmówić ;)

Dziadek to jest taki, że z krzywych cegieł postawi proste ściany, a Marian z prostych cegieł postawi krzywe ściany ;) Taka mała różnica ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja się przyznam, a co mi tam. Najpierw to nie chciałam, ale się przyznam, normalnie mi się oczy zapociły, taa, to pewnie hormony jakieś... dobrze, że Mruczek nie widział... ciii.. Albo może sentymentalna się robię i takie życzenia robią mi kuku na oczach... :)

w każdym razie dziękuję, czuję się zaszczycona i wyróżniona i miło mi za te wszystkie epitety, że chyba sobie je wydrukuję i do portfela wsadzę...

Mówię o życzeniach i o dedykacji od Pankracego :)

 

czekam na dalszy ciąg relacji na Twojej budowie... rany co to będzie jak my wszyscy pokończymy te domy? nudno będzie :D

Nadstaw się MSU... nie, nie tą stroną... o teraz lepiej.. CMOOK, wielki buziak w polik!

idę smarkać nos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Gniazdko znasz, wtyczkę też? To z czym Ty się chcesz jeszcze zapoznawać? :p

Jeszcze bym chciała zrozumiec te oznaczenia YDY, bmx, dvd i vhs :D

 

 

Dziadek to jest taki, że z krzywych cegieł postawi proste ściany

Takich fachowcow chyba juz tylko ze swieczka szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...