Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam nadzieję ,że ta woda, to z butelki, nie z tego czajnika :no:

 

A powiedz mi Słońce czy to okno z lewa to będzie miało, taki połamany kształt? Jeśli tak, to lecicie mocno na oryginalność ;) a poza tym to mnie mocno zastanawia intencja projektanta, po kij gwint oświetlać nogi ? Dla frajdy podglądaczy ? Ale z drugiej strony można anonimowość zachować, jak po nagu będziesz ganiać po schodach, widać od dupy w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym to mnie mocno zastanawia intencja projektanta, po kij gwint oświetlać nogi ?

 

A bo Ty się Malka chyba nie znasz:D

Toć Ci MSU pisze: elewacja, elewacja:D

 

A serio to kawalątek tego schodka widać będzie. I tak już podjęliście decyzję aby to olać i zaakceptować nie? A jak podjęliście to katować się nie ma co.

Pozdrowienia dla Miśka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, nie znam się, ja połowę okien zamurowałam, no po cholerę mi okno na wysokosci kolan ( w kuchni ) od strony północno wschodniej - bym miała więcej mycia?

W dopie mam elewację, skoro w kuchni chcę na tej ścianie wysoką zabudowę, no chyba,że to okienko to miało symetrii piekarnikowi nadać ;)

Albo takie na wysokości 7 metrów, bez możliwości umycia, bez sprzetu wspinaczkowego i też bez dostępu słońca (pół-wsch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kciałam podnieść palec i zameldować że lekcję Twą ostatnią odrobiłam i że wyleweczki już leżakują a dziś śnieg pada (wczoraj było słońce jeszcze). A lenistwo pojawia się jak kil za motorówką, ja nie wiem czy chciałoby mi się drugi dom od podstaw budować... więc jak widzisz to normalne :) zresztą której z nas chcialoby się ponownie uczyć dodawania ułamków i reakcji chemicznych? :D

pozdrawiam śnieżnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że ta woda, to z butelki, nie z tego czajnika

nie no kochana, to byl ekspres, ja se kawusie tak z odkamieniaczem zaciagnelam tfu

 

A powiedz mi Słońce czy to okno z lewa to będzie miało, taki połamany kształt?

Wiedziałam, ze moge na Ciebie liczyc.

 

A serio to kawalątek tego schodka widać będzie. I tak już podjęliście decyzję aby to olać i zaakceptować nie? A jak podjęliście to katować się nie ma co.

Pozdrowienia dla Miśka

Pocieszasz, czy dobijasz? :cool: zartuje

Pewnie tak bedzie jak napisałas

 

Można dać pustaki szklane (często mylone z luksferami) zamiast zwykłego okna

Uwierz mi, ze chciałam

 

zresztą której z nas chcialoby się ponownie uczyć dodawania ułamków i reakcji chemicznych?

Nie ma to jak poczytac kogos madrego, czyli mowisz ze to normalne

 

PS. U nas ciagle jesien

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimy w tym roku nie ma, zachlala ostro na ostatnim grilu u lata, pozbiera sie dopiero na nastepny sezon. to co teraz to tylko jesien improwizuje zeby nie bylo wstydu. lada dzien wiosna :D

 

No niestety, zima nie jest mroźna. Temperatura -2/-3 była niestety zabójcza dla mojej psiny. Dzisiaj w nocy weszła na staw i lód się pod nią załamał. Teraz dopiero wiem co znaczy stracić psa. Ból cholerny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zima nie jest mroźna. Temperatura -2/-3 była niestety zabójcza dla mojej psiny. Dzisiaj w nocy weszła na staw i lód się pod nią załamał. Teraz dopiero wiem co znaczy stracić psa. Ból cholerny...

 

Ja nie wiem co to znaczy stracic psa, ale na pewno jest przykro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...