Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Ze tak powiem dałam sobie spokoj z tymi oknami i zeby nie bylo ze nie chcialam.Nie chce mi sie wiecej trykania lewego oka. Michu nic nie kce poza tymi oknami. Bedzie szukał naklejek,zamurowywał,lub nic nie robił. Ja juz tematu nie tykam. Rolet nie bedzie:P

 

Tomek, a mi jakos te szyby zamiast kalafiora nie podchodza. Moze ja zbyt malo nowoczesna jestem;)

 

 

A jest taka folia, którą można od wewnątrz przykleić, efekt ten sam, a cena znacznie niższa

Myslałam o tym, ale jak mam tematu nie tykac to nie tykam:sick:

 

u mnie we firmie czasami stosują odkamienianie (zarówno czajnika, jak i ekspresu do kawy), ale zawsze jest w pokrywkę włożona etykieta odkamieniacza, żeby nikomu do głowy nie przyszło tego pić

 

No co Ty, nerki se mozna odkamienic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

martinezio - w cywilnym indywidualnym budownictwie sie nie przyjmie, za drogie (choc chodzi mi po glowie aby sobie okna na jednej fasadzie tak uzbroic:))

jednak dla biznesu zdarzalo mi sie takie szyby produkowac, zdarzalo sie rowniez dla odbiorcow prywatnych choc to bardzo bardzo zadko (np szklenie na luksusowy jacht budowany w u naszych zachodnich sasiadow dla miliardera zza naszej wschodniej granicy:))

 

ten samsung to faktycznie fajny bajer:) kiedys przewinela mi sie przez rece folia RGB na ktorej pewnie cos podobnego mozna by bylo sprobowac realizowac... ale to za wysokie progi byly... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Trzeba by kiedyś Bogu dać szansę i wypełnić parę kuponów w Lotto :D

 

 

no to ja mam przechlapane bo jestesmy raczej na bakier :) z kolei gdyby zdac sie na rachunek prawdopodobienstwa to slabo sie widze jakbym mial tyle kuponow wypelnic aby byla realna sznasa wygranej :D

 

po za tym...

dla milionerow dzis, dla szarakow naszego pokroju juz niebawem :) technologia powszednieje szybko... pamietacie pierwsze telewizory LCD albo plazmy... kosztowaly krocie... a dzis?

 

jeszcze chwile i takie zabawki jak ten samsung beda w zasiegu reki, ze o zmiennooptycznej szybie nie wspomne... (i tu sie przebiegle i chytrze usmiecham do siebie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zmusiliscie mnie. Teraz musze Was wszystkim zaprosic i udowodnic, ze nie jest granatowa..

A na tym?

http://img705.imageshack.us/img705/2880/200120121870.jpg

 

PS.Malka piszac wpis w dzienniku wiedziałam, ze sie zapytasz o drzwi :lol:

Bedą, w swoim czasie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zmusiliscie mnie. Teraz musze Was wszystkim zaprosic i udowodnic, ze nie jest granatowa..

A na tym?

http://img831.imageshack.us/img831/8412/200120121867.jpg

 

PS.Malka wiedziałam, ze sie zapytasz o drzwi :lol:

Bedą, ale nie dzisiaj:cool:

 

No tu to granatowa faktycznie nie jest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...