Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eee tam cos krecisz Netbet, "dziennik niebudowy" jest tylko jeden;) ino potem jest cała reszta, a ta reszta dzieli sie na:

- tych co chca pasywnie,

- tych co to tymi recami,

- tych co to klną na flachowcuuuf

- tych co to z palcem w nosie na Dżamajce

- i tych zagramanicznych

Dla kazdego cos dobrego, od wyboru do koloru

 

A co to jest GAZON?? :lol:

 

To ja bym chciała na Dżamajce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

..ale te to juz dziennika nie pisza:)

 

obiecuję,że jeszcze zaczną, jak wena wróci i kasa na konto :)

 

Jak mi tylek rano przymroziło to tez bym chciala teraz na Dżamajke;)

 

mnie na dzień dzisiejszy to nawet jakieś Szelki stykną, a tu tylko - 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze szkoda.

 

Jak juz tak o psach, to tez zamierzamy miec szczekajacy alarm i nawet juz mamy zaklepaną psine. Moi rodzice maja owczarka podhalanskiego ( mieszanka) i jest naprawde super suką. Zarowno rodzinna jak i do pilnowania domostwa. Wezmiemy szczeniaczka od niej :)

 

nie rozmnażajcie :( :( :( jest tyle psich bid na świecie, nie dokładajcie się do tej liczebności..... ;( chlip...

a może warto poszukać na stronach typu: "uratuj podchalana" są ludzie zrzeszeni w fan clubach rasy którzy działają w tej sprawie, do adopcji są zarówno dorosłe jak i szczeniaki.

Wybacz mi MSU, musiałam ;/ moje zoologiczne serce mi tak każe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne, człek sobie na chwilę przycupnie w grajdołku, koc zarzuci, skarpety zawinie, kaptur nasunie coby mu śnieg nie napadał a tu takie rozmajtości od zwierzaków przez procenty po gazony :) no tylko na chwilę się obróć człowieku i masz już 5 stron do nadczytania :)

chyba się starzeję.... zaraz, o tym też już było... :)

MSU u was też chata zamarzła na głucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam pochwalić. Adoptowałem ze schroniska psinę :) Na początku była nieśmiała i się wszystkiego bała, ale teraz jak się rozwyje to potrafi śpiewać cały dzień :) Ma budę, ale na razie trzymam ją na noc w domu, bo mi jej szkoda. I podobnie jak pies Netbetowski nie robi nic innego jak śpi, ponad 12 godzin dziennie.

http://desmond.imageshack.us/Himg33/scaled.php?server=33&filename=psinaq.jpg&res=medium

 

Nadal tęsknie za moim byłym pieskiem, ale tego też będę tak samo kochał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie z niego pociecha, dobrze mu z mordki patrzy :) Ja jedynego psa w życiu też wzięłam ze schroniska , była ze mną 17 lat i lepszej nie znajdę (na razie ;) ) mądra , łagodna ale zęby też potrafiła pokazać jak trzeba było (nie znosiła ulicznych pijaków), koty ją kochały a ona je broniła przed innymi psami, no taki pies z duszą.

Wygrzewasz się MSU ? Wygląda na to że luty będzie miesiącem odpoczynku od budowy, w marcu z powrotem do roboty coby Wielkanoc w nowym domku świętować :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...