Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Czesc i czolem :)

 

No to mi Mruczka pojechalas po sumieniu;BTW pomyslimy o tym

 

Klaudiusz-psiak rewelacja. Fajowski jest :)

 

Tylko czemu tak te psiury ciagle spia. Normalnie swiat sie zmienia. Faceci słabna, kobietki "silnieją" a psy spia, zaraz koty zaczna szczekac.

 

Cronin, no ciezko sie wygrzac jak tu tak mrozi, jak na Alasce. Chcialam wejsc z tynkami 1 marca, a jeszcze troche rzeczy zostalo do zrobienia, zobaczymy jak pogoda pozwoli. Na razie wciaz czekam na okna

 

Martinezio, u nas dzis rano w aucie termometr pokazał -34 stopnie, ale ewidentnie sie zepsuł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Klaudiusz: super psinka :) Powiem Ci, że takie psy potrafią kochać. Aczkolwiek trzeba się nieźle napocić, aby zdobyć ich zaufanie. Te psiurki sporo przeszły w życiu i to niezbyt dobrego, więc zwykle na początku są b. nieufne i bojaźliwe (czasami potrafią być agresywne w związku z tym). Nie ma się co im dziwić, bo człowiek reaguje tak samo ;) Wiem tylko, że jak już zdobędziesz to zaufanie, to później choćbyś nie wiem co robił, to psina i tak będzie Cię uwielbiać.

My naszego Reksia też przygarnęliśmy. Koleżanka JW Małżowinki mej idąc do pracy spotkała jakiegoś pijaka, który podszedł do niej z pieskiem i pytaniem, czy go nie chce. Ona że nie, że idzie do pracy i takie tam, na co koleś odparł, że w takim razie idzie wyrzucić go do rzeki :/ Tak piesek trafił do fabryki JW Małżowinki, gdzie podbił z miejsca serca wszystkich, a że my akurat chcieliśmy jakiegoś psiaka (myśleliśmy o kupnie jakiegoś a'la labradorek), tośmy go przygarnęli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczka: z psiurem mnie MSU ubiegła, ale mordę to mogę pokazać ;)

 

O, prosz:

S6300197.JPG

 

 

Disclaimer: autor niniejszej słitfoci nie ponosi odpowiedzialności za doznane wrażenia zmysłowe i psychiczne. Po obejrzeniu należy się skonsultować z lekarzem, lub psychologiem, gdyż zagraża to zdrowiu, lub życiu. NFZ nie refunduje rehabilitacji po oglądnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczka: z psiurem mnie MSU ubiegła, ale mordę to mogę pokazać ;)

 

O, prosz:

S6300197.JPG

 

 

Disclaimer: autor niniejszej słitfoci nie ponosi odpowiedzialności za doznane wrażenia zmysłowe i psychiczne. Po obejrzeniu należy się skonsultować z lekarzem, lub psychologiem, gdyż zagraża to zdrowiu, lub życiu. NFZ nie refunduje rehabilitacji po oglądnięciu.

 

Martinezio, "Mordo Ty moja" :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc skryci parówkożercy, krew w zylach mi sie dzis zamroziła :rolleyes: Alllleee zima.

 

Pochwale sie ze klepnelam dzis w koncu tynkarzy, niestety nie ekipa polecona przez Kierownika, ale mam nadzieje ze tez bedzie dobrze

 

 

Zimno jest to zaszyłam sie w lampach, kuchniach, prysznicach- a Michu tylko kreci nosem i pyta sie- " a nie mozemy miec normalnie?" :cool:

 

PS. Mruczka pragnęłaś zdjęc, a teraz cicho siedzisz ;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a nie mozemy miec normalnie?" :cool:

 

 

skąd ja to znam, hymmmm

 

ale u nas lekko nie będzie,stad też nie mam cisnienia na wykończeniówkę.

Ja z tych co najchętniej mieszkali by w prosektorium, ślubny w klimatach dworkowych się lubuje, no normalnie będzie rzeźnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeźni az takiej nie bedzie, bo na szczescie Michu ukierunkowany w jedynym slusznym "polnocnym kierunku" :cool:. Mi te najbardziej walniete inspiry nachodza w pociagu, czy jak sie kąpie, potem sie pytam " Miiichuu, a jak Ci sie podoba takie cos?" Z reguły jest ło jezu, to szalejesz! Ale potem mi mowi, ze fajne bo ma swiadomosc, ze ja jeszcze zmienie zdanie. Na cale szczescie lubimy podobne klimaty. Niestety po rozpykaniu pokoju mlodego tesc musial przelozyc tam od nowa cala elektryke ( na sczczescie teraz spokojnie mozna bylo). Totalne obrocenie planu pokoju o 180 stopni, ale tak bedzie ustawniej

 

Lukarna, special 4U. Bo to jedyna inspira tutaj

Michu powiedzial, ze za na miske na sznurku to tyle nie da, ale ja ja widze w wiatrołapie chocby mnie skręcało

 

http://img109.imageshack.us/img109/4268/newjd.jpg

 

http://img830.imageshack.us/img830/3899/190120121857.jpg

 

Agalind - nawet byli zadowoleni :lol:

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem michą szczerze ukontentowana.

No bo micha jak micha, wisi i świeci ale że speszialforju to zaraz mi się łza w oku kręci...

 

ps. Micha na dużawą wygląda, znasz średnicę??

ps2. ja to trochę załuję że na lekką bezsenność nie cierpię bo mi się w łóżku najlepiej wymyśla. Ale w związku z tym że zasypiam w 60 sekund to na myslenie dużo czasu nie mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo micha jak micha, wisi i świeci
- alez Ty masz meski punkt widzenia :lol:.

 

ps. Micha na dużawą wygląda, znasz średnicę??

Na zdjeciu tak wyszla, bo to wielki zoom byl, a tak na zywo calkiem normalny rozmiar, suwmiarki ze soba niestety nie mialam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...