Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To co licytujemy sie ? :lol: Mi dzisiaj pociag przyjechal opozniony o 15 minut, jak przyjechał miał pomalowane szyby lodem – znaczy sie grzali minimalnie, ale na moje odczucie to nie grzali tylko ludzie nachuchali, a potem stanal w polu na pol godziny, zeby przepuscic inny pociag. Jazda dla twardzieli :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie gładkich ścian, jeszcze

 

a ja lubię gładkie ściany mam porobione gładzie na tynku cw, dlaczego, bo tak mi się podoba,

i dodam jeszcze, że mnie ani nie mdli, ani tym bardziej spazmów nie dostaję, że ktoś woli ściany o fakturze grubego papieru ściernego, dlaczego???

ano bo tak to już jest, że jeden woli blondynki, a drugi teściową

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tak naprawdę to wszystko przestaje mieć znaczenia ... jak już się ZAMIESZKA!

wierzcie mi.

gładka czy chropowata ściana? beżowa czy czekoladowa... człowiek potrafi sie przyzwyczaić do wszytkiego... no prawie;)

 

wszelkie dylematy idą w diabły... liczy sie spokój.., świety spokój...

jak małe wydaja się wszystkie problemy budowlane po zamieszaniu? bardzo małe

 

...a propos "minęła trzynasta" ... w poniedziałek...

 

pozdro

NETbet'książ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczę się w chmielu :p Niech ta zima sobie idzie, bo przy -15 wewnątrz to sie nie da.

No nic sie nie da - niech Desperados bedzie z Wami i oby zrobilo sie cieplej, bo mi uklad nie wyrabia,krazenie nawala

 

Tinek -a co do wyboru dla kobiet - blondyn czy tesc?:lol:

 

Netbet- co racja to racja, mam nadzieje ze sie przekonam na wlasnej skorze, jak mi wszystko bedzie latac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Bo najlepsza pora na roboty w gruncie jest przy temperaturze poniżej -10 st C ;) A później to się sypie, tamto pęka, tu nieszczelne... Ehhh...

 

Już pomijam fakt tego, co się dzieje po pierwszych opadach deszczu, lub roztopach. U mnie ciągnęli niedawno prąd do sąsiada. Zasypali pięknie ładnie, ubili teoretycznie... Póki mróz trzyma, to da się po tym chodzić i nawet samochód się nie zapada... Tylko się zastanawiam, co z tego będzie, jak odpuści mróz i ta glina rozmięknie...

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...