Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podpowiem Ci tak, że jeśli chcesz kłaść teraz tynki to nie rób instalacji kan. wody i co....

bo ci tynkaże wszystko podeptają...

Ale jeśli przed tynkami będziesz robiła podłoge to już trzeba zrobić te bajery...

Co do odkurzacza... sama instalacja to naprawdę kilka groszy kosztuje...

a położyć też samemu można...

ku młodosci nam nie idzie, więc na starość nie bedziesz biegała z odkurzaczem podręcznym po schodach...

sprawa do przemyślenia...

 

A może ktoś z forum ma odkurzacz to może coś powie jak to działa w rzeczywistości - plusy i minusy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka,a mialo wiecej dzieci nie byc :cool:

 

 

nie będzie (i tu tupnęłam nogą )

 

Podpowiem Ci tak, że jeśli chcesz kłaść teraz tynki to nie rób instalacji kan. wody i co....

bo ci tynkaże wszystko podeptają...

Ale jeśli przed tynkami będziesz robiła podłoge to już trzeba zrobić te bajery...

Co do odkurzacza... sama instalacja to naprawdę kilka groszy kosztuje...

a położyć też samemu można...

ku młodosci nam nie idzie, więc na starość nie bedziesz biegała z odkurzaczem podręcznym po schodach...

sprawa do przemyślenia...

 

Jak tynkarze bedą myślący to rurki zabezpieczą (u mnie piękne konstrukcje z desek szalunkowych zrobili -tunele - prawie jak krecie ), by potem nie ryć nowych tynków.

Co do odkurzacza - popieram Pana inżyniera, moja instalacja kosztowała kilka stów i jedno popołudnie roboty i wiem,że mam, jak będzie kasa to kupie jednostkę centralną, nie pali się ;)

Widziałam jak to cudo działa i sądzę, żaden "naziemny" odkurzacz nie ma takiej mocy, jak choćby najsłabszy centralny i nic mi nie buczy przy uszach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

A może ktoś z forum ma odkurzacz to może coś powie jak to działa w rzeczywistości - plusy i minusy...

 

Ja mam odkużacz

 

minusy

 

głośno buczy

strasznie śmierdzi

po "odkurzaniu zostaje kurz"

 

Plus

 

jest czyt sto dopóki wszytko lata

 

Odkuzacz centalny

 

instalaacja prostsza niż rurek PP

tylko dobrze rozplanować pamietać o szufelce w kuchni i wiatrołapie to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja odkurzacza do nas kosztowała na allegro jakieś 300 zł, sami sobie rureczki ułożyliśmy i pokleiliśmy, bajka :) a centralny jak będzie to będzie.

Myślę że szkoda nie dać instalacji, jedyna taka okazja przed wylewkami, a potem może się przydać.

No i genialna rzecz jak dla mnie: szufelka automatyczna w kuchni, któż z nas nie lubi zamiatać pod meble? :D

 

pozdrawiamy mroźnie... kto z nas uwierzyłby 2 mce temu, że temp -5 będzie odczuwalna prawie jak upał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha mam to samo odczucie: wyszłam z dziećmi na sanki, dzwoni mama i mi opowiada co się we Włoszech dzieje (jej pracodawcy twierdzą że koniec świata bliski bo Italię zmroziło) a ja jej na to:

U nas fajnie, przyjemnie, ciepło się zrobiło, dziś mamy -5:D

 

Punkt widzenia...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z forum ma odkurzacz to może coś powie jak to działa w rzeczywistości - plusy i minusy...

 

Hejka, ja mam. Podobnie jak malka w sprawie większej liczby dzeci - tupnęłam nogą ;)

Jest ok. Polecam. Chyba nie ma minusów. Hmmm? No może ta rura dosyć długa taka... na poczatku się wydawała..

Ale teraz to już nie problem.

Po 2,5 latach użytkowania, polecam :)

 

MSU, co kombinujesz? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska. Jezdem, na Wasze zawołanie zawsze. Trochę mnie nie było w PL, trochę dupsko obiłam, trochę szlag mnie trafia, ale ciągle na posterunku:D

Muszę się postarać żeby nadrobić zaległości na FM no i się w końcu wziąć do roboty - w końcu WIOSNA idzie :)

 

Ps.Odkurzacza nie będzie

 

Agalind, co najwyzej dzis mogę kielnię na kulę zamienić, przy okazji trzasnęłabym nią w łeb co poniektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU

Ja Twój wpis o niebyciu w PL razem z potłuczonym odwłokiem zaraz skojarzyłam z takim widokiem: roześmiana MSU z rozwianym włosem i wielkimi goglami szusuje gdzies w Alpach... A Misiek (sory za poufałość;D) z Miłośnikiem Tirów na oslej łaczce...

A tu cholerne schody - szara rzeczywistość:(

 

Co do ostatniego wpisu. Nic nie powiem bo słów brak. Ale trzymam kciuki najmocniej jak potrafię i niech żałują że trafili na Cię&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję jazdy po schodach, też kiedyś zaliczyłam, tyle że latem, śliskie sandałki miałam :mad: teraz jak schodzę to się poręczy trzymam kurczowo ;)

Kurczaki okna piękne co za baran je tak poharatał, mam nadzieję że ostrzyżesz go na wiosnę na zero, trzymam kciuki :hug:

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...