Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spodziewam sie, ze dałaś im popalić?!

jeszcze mam nadzieje, ze nie bede musiała...

 

Kurczaki okna piękne co za baran je tak poharatał, mam nadzieję że ostrzyżesz go na wiosnę na zero, trzymam kciuki
:cool: Sprawa jest do załatwienia, o ile firma zachowa sie uczciwie, w innym przypadku jak to rzekł moj kolega z firmy "Niech już żałują że trafili z reklamacją akurat na Ciebie". Budowa kompletnie spowodowała, ze mam co raz wiecej "suczych uczuć". Aczkolwiek pije meliske, wysmarowałam dzis pismo i czekam na Pania Prezes.

 

Ja Twój wpis o niebyciu w PL razem z potłuczonym odwłokiem zaraz skojarzyłam z takim widokiem: roześmiana MSU z rozwianym włosem i wielkimi goglami szusuje gdzies w Alpach...

 

Haha. niestety byłam na targach, ciezko pracowałam a Misiek siedzial z Mlodym w domu, ale fajnie by było :)

 

domek wygląda coraz ładniej, zaglądam do was raz na jakiś czas i wiesz motywujecie ludzi do pracy.

Chciałam zapytać jeszcze kiedy się zamierzacie wprowadzić ? bo w sumie dużo już wam nie brakuje

pozdrawiam

Czesc u nas:) Ciesze sie ze czytasz, chocby sporadycznie;)

Mam nadzieje we wrzesniu chocby na gołe posadzki ale do siebie

 

Oj taki potłuczony tyłek długo może boleć i mega upierdliwie

Nawet nie wiesz jak, usiedziec na tylku nie moge:D

 

A po co na wiosnę? Teraz, póki zimno Niech poczuje trochę odpowiedzialności na swej skórze

napisze jak kobieta, zemsta najlepsza na zimno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

 

Budowa kompletnie spowodowała, ze mam co raz wiecej "suczych uczuć".

 

kurcze Ty też tak masz? :) Mruczek mówi do mnie już na stałe: "mój ty bulterrierze" ostatnio oszczekiwałam firmę od drzwi, ech, a potem powiększamy grono zjadliwych, wrednych, starych bab co je życie po bruku przeciągnęło i warczą na listonosza, na deszcz za oknem i na bachory z piłką...

ale jak tu żyć inaczej? no jak?

jak nie tupniesz to nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczka, powiem Ci, ze to jakas masakra masakry jest, rece opadaja. Staram sie nie myslec o tym i "don't worry be happy". Na razie nastwiam sie na pokojowe rozwiązanie.

 

Chyba, że w ryło... To zawsze można dostać nawet na piękne oczy

czasem i na to trzeba zasłużyć :lol:

 

Se tak myślę, że na stłuczone 4 litery to Misiek powinien masażyk jaki strzelić z maścią na obicia i stłuczenia

a pewnie, że tak :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin ja tez sobie tak obiecywałam że się psychicznie nastawię i będzie OK.

Jak przyszli "fachoffcy" to chciałam po ludzku, jak z normalnymi człowiekami wszystko załatwiać no i kurcze się nie da. No nie da się i koniec!

Wszystko na piśmie i droga oficjalna, nie nabierac się na żadne "szefowa, będzie dobrze"

 

Taka rada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na naszej działce, w części frontowej "idzie" sobie wewnętrzna instalacja gazowa sąsiada (tak kupiliśmy działkę jak osły jakieś:/). Sąsiada grzecznie prosiłam aby partycypował w kosztach zabezpieczenia tej instalacji ale niegrzecznie mi odmówił:/

I co jakis czas się zastanawiam co będzie kiedy okaże się że trzeba ową instalację naprawić/poprawić czy cos tam:/

 

Ale na razie mamy swoje własne błocko i jak to mówisz bez lakierofilców ani rusz;)

 

Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jak wyobraziłam sobie jak lecisz z tych schodów na tym dworcu to trochę się uśmiechnęłam :) Ale już się opamiętałam, biję się w pierś i współczuję bardzo. A z oknami kiepsko. Naprawdę są takie fatalne czy troszkę przesadzasz? Może wszystkich nie będzie trzeba wymieniać co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szefowa, będzie dobrze"

 

"będzie pani zadowolona" i "przecież się dogadamy" - jeśli słyszę te zwroty na mojej budowie,od razu szykuję prawą kończynę dolną, do wykonania wymachu w przód.

 

a teraz mój wykładowca metodyki nauczania ruchu, jest ze mnie dumny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"będzie pani zadowolona" i "przecież się dogadamy" - jeśli słyszę te zwroty na mojej budowie,od razu szykuję prawą kończynę dolną, do wykonania wymachu w przód.

 

robole są ,,święcie'' przekonani o wysokiej jakości i wartości swojej pracy, są ,,zaprawieni'' w rozpoznawaniu i ,,kiwaniu'' naiwnych inwestorów, prawie zawsze próbują zostawić furtkę by podwyższyć cenę za pracę. Oczywista oczywistość. Nieszczęśliwie dla nich jednak w realnym życiu to oni najczęściej są kiwani i nie dostają kasy zwłaszcza gdy pracują u dewelopera czy w firmy budowlanej, nic dziwnego że jak znajdą ,w ich oczach frajera , to nie mają oporów. wniosek: chcesz mieć dobrze - zrób sobie sam, chcesz żeby zrobili ci dobrze dom- stój metr dalej i patrz na ręce. kontrolowanie zawsze lepsze niż zaufanie, jak ktoś tego ,jako dorosła osoba, nie zrozumiał to musi płacić frycowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie nie. Mnie raz tak porządnie przewieźli teraz już nie dyskutuję, wysyłam nadzór budowlany w postaci naszego kierbuda i on rozlicza i klapsy daje niepokornym. A nadzór inwestorski w osobie teściunia to nieproszony nawet na łapska patrzy i groźby karalne mieli pod wąsem.

 

Ja jedynie podpisuję umowę (dzięki MSU;)) i płacę, o.

 

ps. ale i tak próbują mnie wkręcać bo dzwonią zawsze do mnie z bzdurami a nie do chłopa:/ się tez uodparniam na to;) tzn pracuję nad tym i jest coraz lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jak wyobraziłam sobie jak lecisz z tych schodów na tym dworcu to trochę się uśmiechnęłam

Nie , no spoko :cool::cool::bash:

 

Naprawdę są takie fatalne czy troszkę przesadzasz? Może wszystkich nie będzie trzeba wymieniać co?

Sa fatalne, kazdy nastepny naroznik wyglada jeszcze gorzej od poprzedniego, do tego doszły porysowane listwy, poszarpane i dziurawe uszczelki, brak ciaglosci na uszczelkach, po dokładniejszych ogledzinach znalezlismy dziury w dwoch profilach - ktos musial uderzyl czymś ostrym, starty profil....lista jest dluga.

Uszczelki i listwy mozna wymienic, narozniki "podobno" da sie oczyscic i zakorektorować, a tam gdzie sa walniete profile po prostu wymienic okna. Firma dostała pismo, zdjecia i chowa glowe w piasek. Ja czekam jeszcze dwa dni, a potem bedzie Armagedon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dawaj zdjęcie tych siniaków , zobaczymy czy to czasem nie coś poważnego i jak można ci pomóc

Ty chyba nie chcesz, zeby Cie Misiek odwiedzil :lol:

 

będzie pani zadowolona" i "przecież się dogadamy" - jeśli słyszę te zwroty na mojej budowie,od razu szykuję prawą kończynę dolną, do wykonania wymachu w przód.

...i Ty tak z trapera, auć auć..

 

jak ktoś tego ,jako dorosła osoba, nie zrozumiał to musi płacić frycowe.

....wiesz, ze to nienormalne, zeby w tym zasranym kraju trafić na kogoś uczciwego to jak gra w ruletke.

Placisz za cos co powinno byc dobrze zrobione, a nie za fuszerkę, naciągactwo,olewactwo itd

Jak ktos z gory chce ode mnie kase, za cos czego nie tknął nawet palcem ( i nie piszę tu tylko o budowie) mówię mu, że mi szefowa płaci dopiero jak przepracuje cały miesiąc, a nie zanim przyjdę do pracy i temat sie zamyka. Jest umowa, umowa jest ubustronna, zobowiązuje zarówno mnie do zapłaty jak i kogoś do wykonania zlecenia. Koniec i kropka

 

ale i tak próbują mnie wkręcać bo dzwonią zawsze do mnie z bzdurami a nie do chłopa:/ się tez uodparniam na to tzn pracuję nad tym i jest coraz lepiej
Ty wiesz, ze do mnie tez ciesla zawsze dzwonił, tylko nie wiedzial , ze to akurat z niekorzyscia dla niego. Michu byłby bardziej łagodny w mówieniu "NIE PRZEGINAJ" :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...