Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Ty chyba nie chcesz, zeby Cie Misiek odwiedzil :lol:

E, no niech pojedzie :) Odpocznie sobie, skonsumuje przy okazji Bułkę z Masłem i Marmoladką... :D

 

 

....wiesz, ze to nienormalne, zeby w tym zasranym kraju trafić na kogoś uczciwego to jak gra w ruletke.

No przecież gdzieś ta rozrywka musi być. Nie stać Polaków chodzić do kasyna, to sobie ruletki urządzają w życiu codziennym :/

Czasami to aż żal, że żyje się w takim kraju...

 

Ty wiesz, ze do mnie tez ciesla zawsze dzwonił...

No ba... Przecież do kobiety dzwonią, a ona nie zna się, bo z kuchni to nie wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

E, no niech pojedzie :) Odpocznie sobie, skonsumuje przy okazji Bułkę z Masłem i Marmoladką... :D

 

 

 

No przecież gdzieś ta rozrywka musi być. Nie stać Polaków chodzić do kasyna, to sobie ruletki urządzają w życiu codziennym :/

Czasami to aż żal, że żyje się w takim kraju...

 

 

No ba... Przecież do kobiety dzwonią, a ona nie zna się, bo z kuchni to nie wychodzi ;)

 

 

ad 1. bulki mi sie nie czepiac prosze :) stwierdzam ze bulka da sie lubic, jest pozyteczny/a i cierpliwie oraz zeczowo odpowiada na zadawane przezemnie pytania :) podsumowujac prosze mi tu niedzwiedzi na bulke nie nasylac

poza tym faktycznie zdjecie siniakow bylo by wskazane :D

 

 

ad 2. ja tam lubie ten kraj, i kurde ciagle jakos wierze w ludzi

 

ad 3. w tym malo smiesznym, wlasciwie to nawet wcale nie smiesznym dowcipie bylo ze owszem czasem wychodzi, jak ma za dlugi lancuch ;) tak wiem ze to obrzydliwe i seksistowskie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. bulki mi sie nie czepiac prosze :) stwierdzam ze bulka da sie lubic, jest pozyteczny/a i cierpliwie oraz zeczowo odpowiada na zadawane przezemnie pytania :)

Tajest, panie Majster :)

 

ad 2. ja tam lubie ten kraj, i kurde ciagle jakos wierze w ludzi

Ja też się staram, ale _czasami_ jak napisałem... Kto mnie zna, ten wie ;)

 

tak wiem ze to obrzydliwe i seksistowskie :p

IMO lepiej takie, niż biedroniowe :lol2: Nigdy nie lubiłem polityki, a teraz tym bardziej od niej stronię. Wiem, jestem nietore... nietere... n i e t o l e r a n c y j n y... ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonsumuje przy okazji Bułkę z Masłem

 

niedżwiedzie nie powinny same opuszczać rezerwat a jeżeli już to się zdarzy nie wolno ich karmić bułką z masłem bo kanibalizm jest karany ;)

 

Bułka z masłem - przywrócony do ,,łask'' banita

Edytowane przez bułkazmasłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... nadrobiłam:-P... trochę czasu minęło, tyłek zagojony?:rolleyes: Można już się pośmiać?:lol2: Sorki MSU;), ale moja wyobraźnia jest nieposłuszna jak moje Młode i nijak nie mogę przestać się chichrać:oops:

Co do okien... ...to śliczny kolorek mają!!!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem wychodzi, jak ma za dlugi lancuch tak wiem ze to obrzydliwe i seksistowskie

Skoro wiesz to po co piszesz, chyba ze lubisz dostac po glowie :p... od żony swojej

 

niedżwiedzie nie powinny same opuszczać rezerwat a jeżeli już to się zdarzy nie wolno ich karmić bułką z masłem bo kanibalizm jest karany

Bułka z masłem - przywrócony do ,,łask'' banita

 

Czesc banita, odwalta sie od Misiow. Grzecznie prosze:P

 

No właśnie dawaj zdjęcie tych siniaków , zobaczymy czy to czasem nie coś poważnego i jak można ci pomóc

 

poza tym faktycznie zdjecie siniakow bylo by wskazane

 

Doktory sie znalazły od siedmiu boleści, żony oglądać a nie cudze baby ;)

 

 

A tak wogole czesc Rasia :)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jeszcze nie pozasłaniała FWK na poddaszu to polecam wątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?174011-%C5%9Aniegi-wilgo%C4%87-p%C4%99kanie-czy-to-problem ze szczególnym uwzględnieniem postów Andrzdzeja Wilhelmiego i mistrza Jana.

 

Przeczytalam, choc nie łatwo, bo watek zaczyna przechodzic w dywagacje. BTW, nie chce ocieplac poddasza dopoki nie zrobie tynkow, bo nie chce klasc welny przed mokrymi pracami. Do tej pory otwory okienne byly odeskowane, w tamta sobote zalozyli okna. W ta sobote beda je poprawiac :mad: , jak juz zrobia okna mam zamiar przykleic na szyby specjalna piankowa oslone. W kwietniu chce zaczac ocieplac, wiec powinnam sie zmiescic w 4 miesiacach od polozenia membrany.

 

nie baby tylko siniaki chcielismy obejrzec

No to Martinezio Wam pokazał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Martinezio Wam pokazał :D

 

eee tam, ale pokazał, ja to widziałem kiedyś takie dwie kobitki na plaży, te to na pewno nie stukłyby sobie tyłka na schodach .......;)

 

ps. i jaka opalenizna , tylko olejek kupujesz na karnistry:)

dupa.jpg

Edytowane przez bułkazmasłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Z takim zadem, to przy upadku nie sposób się zatrzymać... Siła sprężystości przezwycięży siłę grawitacji połączoną z siłami tarcia :lol2:

 

IMO tylko współczuć... No, ale wśród 7 mld ludzi nawet 0.1% (promil w sensie) świrów robi 7 mln rarogów kroczących po naszym globie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU...

A kurna chata się buduje... że też nie podrzuciłem tematu żebyć obejrzała okienka w fabryce...

Ja taki warunek postawiłem mojej firmie... jak zrobili okienka to wystawkę mi zrobili w firmie, mogłem kazde obejżeć, zapytać o każdę ą, ę...

 

Mam nadzieję, że uda się załatwić reklamację i wyjasnieć sprawę...

 

Szybkiego schodzenia siniaków :)

Edytowane przez Inż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! widzę, że też macie niewielką działeczkę i budujecie mały domek, no i też sami, to tak jak my, pozdrawiamy i życzymy dużo sił :) będziemy obserwować wasze postępy

Dziekuję, podglądam również :lol: i pozdrawiam

 

...płaci się za nowe a tu taki gniot.

nie, no dzieki juz mi lepiej na duchu ;)

 

a to okno? co to to ? to szare umazane? paproki robiły okna jak u nas?

Z jednej strony stal ten co umial, a z drugiej strony stolu ten co sie uczyl najwyrazniej. Bo jak gora dobra to dol spaprany i na odwrotnie, ale zobaczymy po weekendzie...co do parapetowy, ja dacie rade przespac sie na styropianie to zapraszam:)

 

te umazane to wina MSU okleina srebrna profil biały to firma wychodząc do klienta maznęła pędzlem - jak by klient normalny i okna białe zamówił to by było ok a tak klops bo przecież nasze okna są najlepsze - kuzwa z kad ja to znam mam nadzieje ze dasz im popalić

U nas ewidentnie czynnik ludzki zawinił, ale wciaz sie łudzę że nie będę musiała iść z nimi na noże, tylko podejdą do sprawy uczciwie i rozsądnie

 

Na zdjęciu domu izolacja pozioma (między fundamentem a ścianą z ceramiki) wypada na poziomie gruntu, powinna być min 40 cm ponad gruntem ze względu na śnieg i deszcz.

U nas jest pełne podpiwniczenie, fakt ten piach lezy jak popadnie i na wiosne troche to uporzadkujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MSU...

A kurna chata się buduje... że też nie podzuciłem tematu żebyć obejrzała okienka w fabryce...

Ja taki warunek postawiłem mojej firmie... jak zrobili okienka to wystawkę mi zrobili w firmie, mogłem kazde obejżeć, zapytać o każdę ą, ę...

 

Mam nadzieję, że uda się załatwić reklamację i wyjasnieć sprawę...

 

Szybkiego schodzenia siniaków :)

 

Czesc, tez mysle, ze sprawe sie uda zalatwic, wyjscia innego zreszta nie przewiduje, bo przecież nie ma spraw niemożliwych do załatwienia:)

 

Fajnie że sezon znów się rusza.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...