Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

Nie uwierzysz moja droga dwa kilo przytyłem przez te leżenie pod zaspą...

Ale już dziś nie wytrzymałem i musiałem troche się wyrzyć na podwórku u teściów...

Jutro grzeję lublina i gonię na budowę, kabina ma przyjść w cełej okazałości:)

 

Twoje zdrowie dziś wznoszę... ups wywołałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dawno mnie tu nie było ...ale za to jak zwykle świetnie się bawiłam ...no może sprawa zbitego tyłka i okien jest wcale nie do śmiechu (sama leciałam na mych schodach własnych i do przyjemności to niestety nie należy) ...to czekamy na informację kiedy wymienią szajcowate okna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałaś u INz'a że chcesz mieć wysoko w domu jak chcesz to osiągnąć ?? bo teraz na parterze masz ok 270 a odejdzie jakieś 10 styro 6 wylewka i 2,5 podłoga i będzie ok 2,5 chyba że coś przeoczyłem

270 cm na parterze ale liczone juz na gotowo ( teraz jest 288 ), problem z wysokoscia mam na poddaszu ( 250cm na gotowo - jak dla mnie troche za mało),dlatego chce tam zostawic odkryte jetki i wtedy bedzie tez ok 270cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysokości na poddaszu się bałam, więc podnieśliśmy ściankę kolankową i teraz do jętek na gotowo mam 270cm. Skosy w takim wydaniu sa boskie, bo nie przytłaczają.

 

Balsam na moja dusze to co napisalas, musze pokazac to Miskowi, bo nie chce mu sie czyscic jetek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to zrobiłaś masz 11 warst po 238 i 6 cm wieniec opuszczony fugi wydaja się być cienkie taki sam układ jak u mnie a ja miałem 273

 

11x 25 ( licze ceramike + srednia spoine)= 275cm + 10cm kształtka wiencowa + polozona tez na zaprawie, czyli + 1cm = 286 cm z wyliczen

 

Agalind, myslałam o tym pomysle obkładania, ale pozostaje kwestia ceny za drewno od stolarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...