Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi Sie Udac - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

można go też podziurkować i ułożyć w ogrodzie jako system nawadniania kropelkowego

A po co dziurawić jak po zimie sam zacznie lecić

 

A mozna go też opalić i sprzedać (al) na złomie i kupić jabłka na szarlotkę lub w całości na alledrogo jako Vawina w super promocji

Edytowane przez kalio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka...i tak nie było najgorzej. wyobraź sobie ze masz te pexy pod równiusieńką nowo zalana posadzką i dowiadujesz się że to jakiś chińczyk. To by był zonk dopiero.

 

 

A oszuści są wszędzie i próbują nas nabrać. Trzeba być czujnym cały czas. A system nawadniania...fajnie:) ale 4 kilometry...wszystkie trawniki w okolicy nawodnisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku..wa mamy drzwi wejsciowe do reklamacji, zaraz szlag mnie trafi. Nie otwieraja sie, zglosiłam reklamacje dwa tygodnie temu i doopa. Po kilku telefonach w koncu raczyli przyjechac odwrocili sie na piecie i niech Pani zglosi to do producenta, prosze wypelnic protokół reklamacji i karte gwarancyjną i im wysłac. Kpina jakaś. Niech ich wszystkich jasna cholera! Kupowałam od Was, a nie producenta, wiec prosze to załatwić! Kolejny facet probował ze mna rozmawiac jak z glupia blondynka. Oni sprzedaja, owszem kase biora ale co do reklamacji to prosze złożyc do producenta. Dzwonie na skarge do producenta, facet sie smieje, ze to sklep powinien załatwic i ze mnie robia w balona. Podaje mi telefon do doradcy technicznego czy jakiego tam handlowca, ten na spokojnie mowi, dobra zeby nie przedluzac niech juz Pani nic nie sklada, załatwię to. Wyszła wadliwa partia drzwi z wadliwymi zamkami i niestety trafił sie Pani (!!!!) Zaraz sie ktos z Pania skontaktuje.....no to czekam i zaraz chyba eksploduję :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku..wa mamy drzwi wejsciowe do reklamacji, zaraz szlag mnie trafi. Nie otwieraja sie, zglosiłam reklamacje dwa tygodnie temu i doopa. Po kilku telefonach w koncu raczyli przyjechac odwrocili sie na piecie i niech Pani zglosi to do producenta, prosze wypelnic protokół reklamacji i karte gwarancyjną i im wysłac. Kpina jakaś. Niech ich wszystkich jasna cholera! Kupowałam od Was, a nie producenta, wiec prosze to załatwić! Kolejny facet probował ze mna rozmawiac jak z glupia blondynka. Oni sprzedaja, owszem kase biora ale co do reklamacji to prosze złożyc do producenta. Dzwonie na skarge do producenta, facet sie smieje, ze to sklep powinien załatwic i ze mnie robia w balona. Podaje mi telefon do doradcy technicznego czy jakiego tam handlowca, ten na spokojnie mowi, dobra zeby nie przedluzac niech juz Pani nic nie sklada, załatwię to. Wyszła wadliwa partia drzwi z wadliwymi zamkami i niestety trafił sie Pani (!!!!) Zaraz sie ktos z Pania skontaktuje.....no to czekam i zaraz chyba eksploduję :mad:

 

No, żesz !@#$% !!! To trzeba mieć pecha!?

 

 

PS. Nasze chodzą bez problemu.:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci Słonko tylko powiem, że moje są juz do wymiany....no ale jak się wnosi,wynosi, trzaska i obija, przez kilka lat...no cóż...gwarancja chyba tego nie obejmuje :oops:

 

 

 

 

ps.troszkę mi pamięć zaszwankowała z tym pexem, było go 3 nie 4 km :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...