Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Temperatury dolnego źródła


Jacek150

Recommended Posts

że co że im podaje zaniżone cop z katalogu a niemieckie badania dowodzą że są wyższe :p

następny aptekarz elektronik pompiarz będzie mnie rozliczał i lustrował z pomyłki 0,25 naród Macierewiczów

 

 

silesia ile masz klas podstawówki skończonych 5 czy 6?

 

Podaj z niemieckiego katalogu model dla którego pokazałeś tabelke i wskaż COP dla -15 !!!

Robisz ze wszystkich dookoła idiotów i trolujesz w każdym wątku.

 

Wszystko obracasz aby wyszło po twojemu typowy sprzedawczyk!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

że co że im podaje zaniżone cop z katalogu a niemieckie badania dowodzą że są wyższe :p

następny aptekarz elektronik pompiarz będzie mnie rozliczał i lustrował z pomyłki 0,25 naród Macierewiczów

 

"Niemieckie" badania z regionu Beneluxu. Dobrze, ze tych badan w swoim klimacie Hiszpanie albo Grecy nie robili, bo wtedy mial bys pole do popisu - ale tylko przed klientami-dyletantami. ;)

 

Nie potrafisz (albo nie chcesz) tego oagrnac calosciowo - w sumie nie wiem co gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do entuzjastów (sprzedawców) powietrznych pomp ciepła. Już pisałem ale powtórzę: tu piszemy na konkretny temat, który Waszych pomp nie dotyczy.

Tutaj my, użytkownicy (nie sprzedawcy) pomp ciepła ze źródłem poziomym lub pionowym, chcemy wymieniać się doświadczeniami i porównywać wyniki.

Załóżcie temat "Jaka to dobra i tańsza jest pompa powietrzna" i tam udowadniajcie wszystkim swoje rewelacje.

 

Szanowny kolego Pc PW też ma dolne źródło .A forum jest dla wszystkich (zgodnie z regulaminem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silesia ile masz klas podstawówki skończonych 5 czy 6?

 

Podaj z niemieckiego katalogu model dla którego pokazałeś tabelke i wskaż COP dla -15 !!!

Robisz ze wszystkich dookoła idiotów i trolujesz w każdym wątku.

 

Wszystko obracasz aby wyszło po twojemu typowy sprzedawczyk!!!!!

 

Czy możesz podać cop dla gruntowej PC przy - 15 C .??? Ja mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silesia ile masz klas podstawówki skończonych 5 czy 6?

 

Podaj z niemieckiego katalogu model dla którego pokazałeś tabelke i wskaż COP dla -15 !!!

Robisz ze wszystkich dookoła idiotów i trolujesz w każdym wątku.

 

Wszystko obracasz aby wyszło po twojemu typowy sprzedawczyk!!!!!

 

A ty ile skończyłeś przecież pisałem że przy -15 pomyliłem się o 0,25 cop jest 2,55 a twoje niemieckie testy podają 3 przy -7 powietrze producent podaje 2,8 pisałem już ze niedzieli nie spędzam przy katalogach stąd pomyłka o 0,25 przy -15 chyba że niemieckie -7 i -15 jest inne od polskiego i greckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niemieckie" badania z regionu Beneluxu. Dobrze, ze tych badan w swoim klimacie Hiszpanie albo Grecy nie robili, bo wtedy mial bys pole do popisu - ale tylko przed klientami-dyletantami. ;)

 

Nie potrafisz (albo nie chcesz) tego oagrnac calosciowo - w sumie nie wiem co gorsze.

 

Niemieckie -7 jest inne od polskiego dobre

Sprawdź dane meteo mam klimat jak w Bawarii.

Nie wspomnę o danych Varme.... pewnie Szwedzkie instytucje są zmanipulowane przez sprzedawców pomp pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie -7 jest inne od polskiego dobre

Sprawdź dane meteo mam klimat jak w Bawarii.

Nie wspomnę o danych Varme.... pewnie Szwedzkie instytucje są zmanipulowane przez sprzedawców pomp pw

 

Ja nie pisze o Bawari tylko o Beneluxie (zajrzyj do googla gdzie to). Tam -7*C to zmia tysiaclecia. :)

Przeciez ja podawalem linka do opomiarownych instalacji i SPF a nie wykresikow COPu z zaleznosci od temperatury. Wylykales cos do obiadu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o Bawari tylko o Beneluxie (zajrzyj do googla gdzie to). Tam -7*C to zmia tysiaclecia. :)

Przeciez ja podawalem linka do opomiarownych instalacji i SPF a nie wykresikow COPu z zaleznosci od temperatury. Wylykales cos do obiadu?

 

Czyli jak jak według EN sprawdzają pompę przy -7 to jeszcze zależy gdzie dobrze ci idzie manipulowanie swoich klientów też tak zwodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jak według EN sprawdzają pompę przy -7 to jeszcze zależy gdzie dobrze ci idzie manipulowanie swoich klientów też tak zwodzisz

 

Nie interesuja mnie tabelki i EN. Nie ze mna o tym bajdurzyles. Ja podawalem linki do opomiarowanych instalacji w tym rejonie Europy. Kojarzysz tan fakt (chociazby mgloscie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...