Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Temperatury dolnego źródła


Jacek150

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spokojnie do wiosny Pyxis zdąży wszystkim posiadaczom PC PW ze 100 razy przypomnieć jak nędzną moją temperaturę DZ i SCOP . PS obym się mylił :lol2: Uprzedzając - TAK WIELKI PYXISIE nie tylko TWOJE EGO ale temperatura Twojego DZ I SCOP są wielkie, a nam maluczkim i durnym posiadaczom PC PW pozostanie nędzne -10C - 20 C DZ i SCOP od 1 do 2 :(. Niegodniśmy rozmowy, nie godni rozmowy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie do wiosny Pyxis zdąży wszystkim posiadaczom PC PW ze 100 razy przypomnieć jak nędzną moją temperaturę DZ i SCOP . PS obym się mylił :lol2: Uprzedzając - TAK WIELKI PYXISIE nie tylko TWOJE EGO ale temperatura Twojego DZ I SCOP są wielkie, a nam maluczkim i durnym posiadaczom PC PW pozostanie nędzne -10C - 20 C DZ i SCOP od 1 do 2 :(. Niegodniśmy rozmowy, nie godni rozmowy .

 

Nie jaraj sie tak, tylko doczytaj pare postow wstecz, dlaczego "przypominam" Hydraulikowi, zeby sie pochwalil temperatura DZ.

 

Wpadasz tu raz na miesiac, wiec malo zorientowany jestes. Latwo mozesz wyjsc na glupka z takimi uwagami. Proponuje Ci dla rozluznienia lekture watku lub Xanax'ik. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ilość Pyxis nie ilość , lecz jakość . Nigdy nie poddawałem w wątpliwość wyższych SCOPów PC GW od PC PW ani różnic temperatur DZ w zimie ( do tej pory pogoda była dla PC PW łaskawa , teraz mniej ). Natomiast nigdy nie byłem Takim jak zadufanym b..em z wybujałym EGO twierdzącym że wszystko jego jest NAJ. Można stosować różne rozwiązania i o ile oba prowadzą do celu to są równie dobre. Luzuj magisterku.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nigdy nie byłem Takim jak zadufanym b..em z wybujałym EGO twierdzącym że wszystko jego jest NAJ.

 

Chyba z 10x w ciagu 2 dni pijesz do mojego "ego". Moze pomyliles specjalizacje i Twoim konikiem nie powinna byc chirurgia a psychiatra. Na wlasnym przykladzie mogl bys pokazac co to obsesja. Musisz chyba sie na jakas terapie zapisac, bo wyraznie masz jakis rodzaj psychozy i co gorsza, to ja jestem w jej centrum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł trzeba wypracować i o czymś świadczy.

 

Ciekawe czym ty się możesz pochwalić???

 

Kiedyś tak, ale ostatnimi czasy naprodukowało się tych magistrów z bożej łaski na potęgę za sprawą różnych zaocznych pseudo studiów. Znam wielu co nie powinni liceum skończyć, a się dumnie magistrem obnoszą. Dla mnie osobiście więcej wart jest tytuł inżyniera, bo tu (jak mawiał klasyk:)) na gębę nic nie załatwisz:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak, ale ostatnimi czasy naprodukowało się tych magistrów z bożej łaski na potęgę za sprawą różnych zaocznych pseudo studiów. Znam wielu co nie powinni liceum skończyć, a się dumnie magistrem obnoszą. Dla mnie osobiście więcej wart jest tytuł inżyniera, bo tu (jak mawiał klasyk:)) na gębę nic nie załatwisz:D Pozdrawiam

Do tytułu przypięta jest uczelnia.

Ale skoro dawali ,to czemu sobie nie wziąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tytułu przypięta jest uczelnia.

Ale skoro dawali ,to czemu sobie nie wziąłeś?

 

Bo jak bym sobie "wziął" to teraz pewnie pewnie mieszkałbym w wynajętym mieszkaniu i jeździł na pomidory do Holandii, żeby wyrobić do pierwszego:) A, że sobie wypracowałem to stać mnie było żeby sobie dom kupić, a i jeszcze na PCi starczyło:D Taką widzę różnicę, choć oczywiście nie jest to regułą - są też "milionerzy" po podstawówce, ale to chyba nie temat na tą dyskusję. Moim wpisem nie chciałem nikogo obrazić, a jedynie zwrócić uwagę, że ostatnimi czasy edukacja wyższa w Polsce zeszła na psy i mocno się skomercjalizowała, co niestety nie idzie w parze z jakością. A jeśli mimo wszystko poczułeś się obrażony, to przepraszam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dyskusja odjechała od tematu wątku i ktoś pytał o dane z Białegostoku.

To u mnie:

DZ po godzinie pracy +1.6

Gz jakieś 31 na zasilaniu

Pracuje 7-8 godzin na dobę CO + CWU w taniej taryfie

 

A i jeszcze ważne, temp. w domu 21-22, w tej chwili temp. zewn. -12

Wygląda na to, że w nocy spokojnie do -15 zejdzie

Pozdrawiam i DZ na plusie życzę wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak bym sobie "wziął" to teraz pewnie pewnie mieszkałbym w wynajętym mieszkaniu i jeździł na pomidory do Holandii, żeby wyrobić do pierwszego:) A, że sobie wypracowałem to stać mnie było żeby sobie dom kupić, a i jeszcze na PCi starczyło:D Taką widzę różnicę, choć oczywiście nie jest to regułą - są też "milionerzy" po podstawówce, ale to chyba nie temat na tą dyskusję. Moim wpisem nie chciałem nikogo obrazić, a jedynie zwrócić uwagę, że ostatnimi czasy edukacja wyższa w Polsce zeszła na psy i mocno się skomercjalizowała, co niestety nie idzie w parze z jakością. A jeśli mimo wszystko poczułeś się obrażony, to przepraszam:D

 

 

Edukacja zeszła na psy ( skąd wiesz) -to nie warto się uczyć.

wszyscy kradną - to nie płaćmy podatków.

telewizja kłamie -nie płaćmy abonamentu

Ja mam i inż i mgr.

Nie przeszkodziło to w moich osiągnięciach (mam 4 domy i 3 pompy ciepła).

Gratuluję dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak bym sobie "wziął" to teraz pewnie pewnie mieszkałbym w wynajętym mieszkaniu i jeździł na pomidory do Holandii, żeby wyrobić do pierwszego:)

 

Tak mogl bys napisac, jesli fajtycznie jestes mgr inz. Inaczej nie wypada. Tym sie to rozni.

 

Mi tytuly zawodowe ani nie pomogly, ani nie przeszkodzily, bo nie pracuje w swoim wyuczonym zawodzie, tylko mam wlasny "biznes". Jednak ciesze sie, ze mialem okazje zdobyc wyksztalcenie (wg starych dobrych zasad - zeby Cie "uspokoic"). Ono nie ogranicza sie tylko do waskiej specjalizacji uwarunkowanej kierunkiem studiow. Czlowiek troszke inaczej postrzega Swiat, jednak zadne wyksztalcenie nie zastapi zdrowego rozsadku i umiejetnosci logicznego myslenia (nawet "lekarskie" -MSPANC. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie prawda, ale dla amerykanskich realiow polowy XIXw.

Dawnawo troche, a Ty nieby taki "nowoczesny". :)

 

Ja tam lubię XIX wieczne zasady wtedy była większa wolność niż teraz i człowiek odpowiadał za swoje czyny nieraz gardłem

Do ciebie pasuje to

Człowiek uczyni wiele, aby go kochano. Uczyni wszystko, aby mu zazdroszczono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...