Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Temperatury dolnego źródła


Jacek150

Recommended Posts

http://pl.dst.roto-frank.com/produkty/akcesoria/akcesoria-zewnetrzne/markizy-zewnetrzne.html

Obsługa tylko nieco problematyczna. Musisz okno otworzyć i specjalnym wytykiem ją zaczepić lub odczepić. Ogólnie niewielki problem, nie trzeba tego robić codziennie. Żadnej konserwacji.

Każdy producent ma do swoich okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie delikatny usmiech wywolala publikacja ichnich wynikow "badan" w ktorych stwierdzaja, ze roleta zewnetrzna lepiej chroni przed cieplem od rolety wewnetrznej. Pewnie ktos na tym oparl swoj przewod doktorski. ;-)

Caly czas dumam na ile nieskutecznosc rolety wewnetrznej bedzie wystarczajaca, jesli polacze to z chlodzeniem klimakonwektorem. Czy da toto rade w takiej parze?

Aby to zrozumieć nie jest potrzebny doktorat wystarczy użyć własnego OUN i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

BTW: Czy przy grzaniu CWU pompa u Was tez pracuje cyklami? U mnie dziala ciagle jak zbiornik zimny. Jak juz sie zagrzeje, to chwile dziala, pozniej sprezarka sie wylacza (przy temp skraplacza 55*C), pracuje sama pompka pompujaca goraca wode w wezownicy, poniej znowu sie wlacza PCI na chwile.

Czy to normalne, czy cos mam nie teges? (grzeje CWU do 42*C - czujnik w dolnej czesci zbiornika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Czy przy grzaniu CWU pompa u Was tez pracuje cyklami? U mnie dziala ciagle jak zbiornik zimny. Jak juz sie zagrzeje, to chwile dziala, pozniej sprezarka sie wylacza (przy temp skraplacza 55*C), pracuje sama pompka pompujaca goraca wode w wezownicy, poniej znowu sie wlacza PCI na chwile.

Czy to normalne, czy cos mam nie teges? (grzeje CWU do 42*C - czujnik w dolnej czesci zbiornika)

 

Masz za wysoko ustawiona temperature jak na wydajnosc wezownicy w zbiorniku. Za mala wezownica - nie jest w stanie przyjac mocy ktora dostarcza PC. Zmniejsz temperature grzania baniaka do nizszej wartosci, to niezdrowe dla pompy! Rozwiazania? Wymiana zbiornika na taki z duza (najlepiej podwojna) wezownica, dolozenie mieszacza z pompka, dolozenie dodatkowego zewnetrznego wymiennika ciepla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...