Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytowaliśmy - AUKCJA


EDZIA

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jako że pierwszy raz brałam udział w forumowej licytacji, napiszcie mi proszę, czy przy przelewie konieczne jest wpisanie poprawnego adresu odbiorcy? Nigdy nie robiłam przelewu bez podania adresu, a mój bank takowy "woła" i nie wiem czy wpłata dojdzie jeśli wpiszę sobie np "-" w tym polu :rolleyes: I jeszcze jedno.. czy w tytule przelewu muszę wpisać coś konkretnego? (żeby odbiorca nie miał później ewentualnych problemów np. z US ;)) Bardzo proszę niech ktoś poradzi co i jak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pieniądze pójdą dopiero po 8.03, tak że adres podam, babajago, po wpłacie. Poinformuję o przelewie w tym wątku.

( Chyba że chcesz wcześniej hurtem wysłać fanty, to daj znać - na pewno :yes: wpłacę na konto Tomka). Sory za zamieszanie, ale moje konto na razie puste:(

 

zetko!

Ja poprzednio w tytule pisałam: "dla Tomka od bpis".:D ( chyba nikt się nie czepiał, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo )

Edytowane przez bpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś wolałabym kwiecień, ale popytam jeszcze Ani kiedy Jej bardziej pasuje, no i oczywiście Cieszka też musi się wypowiedzieć co do terminu. Z dzieckami nie ma problemu, na pewno towarzystwa im nie zabraknie:D

Cieszynianko no powiem, że czuję się tak mile zaskoczona, iż masz u mnie jeszcze 5 kawałków na wynos:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o adresy na priv.

 

Justynko

podobała sie lalka córci ?

 

Babojago, oczywiście, że tak! :yes: Dziewczę moje i Zuzia są podobnego wzrostu:D. Ja również serdecznie dziękuję za niespodziewane, a baaardzo praktyczne GRATISY: w kapciuszkach śmigam jak ta lala, a w woreczku aktualnie zlokalizowała się tona kredek :). Dziękuję w imieniu nas obu za prezenty, fajnie, że można było komuś przy okazji pomóc.

Polecam wszystkim twórczość BABYJAGI!

P.S.przepraszam najmocniej za ten brak odpowiedzi, ale dopiero dziś tu dotarłam po nalocie rodzinno-urodzinowym:oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pierwszy raz brałam udział w forumowej licytacji, napiszcie mi proszę, czy przy przelewie konieczne jest wpisanie poprawnego adresu odbiorcy? Nigdy nie robiłam przelewu bez podania adresu, a mój bank takowy "woła" i nie wiem czy wpłata dojdzie jeśli wpiszę sobie np "-" w tym polu :rolleyes: I jeszcze jedno.. czy w tytule przelewu muszę wpisać coś konkretnego? (żeby odbiorca nie miał później ewentualnych problemów np. z US ;)) Bardzo proszę niech ktoś poradzi co i jak :D

 

Mam ten sam problem. Próbowałam wysłać przelew, ale na czerwono mi się wyświetla, żeby wpisać adres. :(

Czy ktoś może mi posłać ten adres na priva, bardzo proszę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jesteście niezawodni'

Ta licytacja była potrzebą sytuacji, chwili a Wy jak zwykle stanęliście na wysokości zadania.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku, tym którzy ofiarowali fanty i tym którzy te fanty licytowali,

Żałuję tylko, że nie mogłam do końca czuwać tutaj , i tu wielkie dzięki Agduś, która starała się jak mogła uaktualniać wyniki :hug:i jamlesowi;) za stukanie młotkiem;)

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

 

W temacie spraw organizacyjnych.

Spróbuję jutro skontaktować się z Majką i zapytam o adres.

Dlatego poroszę o priv. osoby, którym potrzebny jest adres do dokonajia przelewu na konto Tomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jesteście niezawodni'

Ta licytacja była potrzebą sytuacji, chwili a Wy jak zwykle stanęliście na wysokości zadania.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku, tym którzy ofiarowali fanty i tym którzy te fanty licytowali,

Żałuję tylko, że nie mogłam do końca czuwać tutaj , i tu wielkie dzięki Agduś, która starała się jak mogła uaktualniać wyniki :hug:i jamlesowi;) za stukanie młotkiem;)

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

 

W temacie spraw organizacyjnych.

Spróbuję jutro skontaktować się z Majką i zapytam o adres.

Dlatego poroszę o priv. osoby, którym potrzebny jest adres do dokonajia przelewu na konto Tomka

 

Edziu - przecie Redakcja ma adres, podawała mi Majka na początku licytacji, było chyba nawet podane w osobnym wątku.

 

Ja mam trochę kłopot, więc pozwolę sobie głośno:

alp_22, prześlij proszę adres na PW, chciałabym wysłać Ci wylicytowaną przez Ciebie porcelanową lalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za piękną licytację!

Proszę betina71 o podanie adresu do przesyłki. Quter, dziś wysłane. :-)

Z jagoda51 i Rasia się dogadam o wszystko.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jutro wyślę kasę,bo nie mogę jeszcze chodzić zbyt wiele. Pomysł przekazania (mojej) kartki przy okazji aukcji dla Frania uważam za doskonały. :yes:Miałam zamiar prosić Agnes by przytrzymała kolczyki do następnej okazji.Lalkę biorę,bo jej właścicielka rok kończy 8 marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...