Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytowaliśmy - AUKCJA


EDZIA

Recommended Posts

Ufffff, ależ macie tempo.

Trudno za Wami nadążyć:yes::yes::yes:

Hurtem dziękuję wszystkim licytującym....no to 2 dziesiątka za nami.

Z moich pobieżnych wyliczeń wynika, że mamy już 2050zł!!!!!!

SUPER WYNIK.:wave:

 

Nie ukrywam, że z żalem przekazuję dziś młotek....do 14 lutego.

Mam nadzieję, że kiedy wrócę wynik będzie imponujący.

 

Edzia:bye::bye::bye:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pogadam z pierworodną, ale najpierw muszę nabyć płótna, bo zużyła cały zapas.

 

A póki co, spróbuję powalczyć o aroniówkę Asi Malczewskiej. Na początek 50 zł, żeby licytacja była dłuższa.

 

Verunia, rozwiej nasze obawy - napisz dokładnie, jak pakowałaś i wysyłałaś nalewkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell, a daleko masz do mnie? Bo ja poproszę naleweczkę za 70 zł.

 

Verunia, ja widziałam na własne oczy, jak panie z naszej poczty niosły z samochodu do budynku naręcza paczek. Coby było szybciej, ładowały więcej, niż mogły unieść i jednej pani te paczki co rusz sypały się z hukiem na ziemię, a ona, zupełnie niezmieszana, zbierała je, robiła kilka kroków i znów się sypały na ziemię. Jedna z nich miałą wyraźne oznaczenie "góra", ale najwyraźniej sama nie umiała o siebie zadbać, bo lądowała na bruku to na jednym, to na drugim boczku... ten widok mnie prześladuje za każdym razem, kiedy cokolwiek wysyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier rozwalił nasz zlewozmywak - zdolny facet był! Takoż chroniąc naleweczkę przed nim poproszę ją za 120 zł. (Przy okazji proponuję wyśmienitą ratafię!)

 

Shell, a gdzie jest moje rodzinne miasto? To, w którym urodził się mój ojciec, to, w którym urodziła się mama, to, w którym mieszkali tuż przed moim narodzeniem, czy to, które zaszczyciłam nim, a może to, w którym mieszkałam jak na razie najdłużej i urodziłam w nim wszystkie trzy córki, albo to, do którego zawsze się przyznawałam? Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak podzielimy tę jedną butelkę nalewki na cztery osoby? Proponuję 130 i obiecuję, że powiem czy była dobra:yes:

 

 

 

Shell, a gdzie jest moje rodzinne miasto? to, do którego zawsze się przyznawałam? Hę?

to, w którym są najlepsze kolędy? i mandatów za jazdę konną po lesie nie wlepiają?

(Przy okazji proponuję wyśmienitą ratafię!)
Nie jestem pewna czy dobrze jest tak mieszać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...