Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tenis

Agnieszka Radwańska w tegorocznym Australian Open awansowała do najlepszej ósemki turnieju!

 

Tak naprawdę chyba nikt nie liczył na tak dobry występ naszej tenisistki, która po cichu się zakradła do ćwierćfinału, i szkoda że na ćwierćfinale się skończyło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Clijsters była do ogrania. Denerwowała się strasznie. Tyle prostych błędów! Szkoda że Radwańska nie potrafiła tego wykorzystać. Myślę że, jak Fibak zauwazył potrzebny jest jej coach z wiedzą i doświadczeniem. Nawiedzony tata juz nie wystarczy. Mnie denerwują strasznie jej cierpiętnicze miny. Przypomina mi znajomego z którym kiedys lubiłem grywać ale który każde swoje nieudane zagranie zaczął kwitować pretensjami do siebie, rakiety, piłki i czego tylko mozna. Nie wytrzymałem, więcej z nim nie gram. Gdzie u Radwańskiej jakaś radość, zadowolenie z gry? Jak będzie stara to może być zgorzkniała ale teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dzięki drugiemu z rzędu wygranemu turniejowi Agnieszka zdobyła sporo punktów w rankingu. Oby załapała się na kończący sezon Turniej Masters. Brawo Agnieszka!

 

 

 

 

PS

Ciekawe - post napisałem w dziale sportowym a ukazał się w HP?

Edytowane przez jola_krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Właśnie jej ojciec, kiedy jeszcze był jej trenerem zarzucał jej to, że odpuszcza, jak źle się dzieje. Widać, że to poprawiła. Ma jeszcze parę rzeczy do wypracowania. Przede wszystkim więcej treningu siłowego i wybiegania. Woźniacka podobno całe dnie ostro ćwiczy bieganie i na siłowni, a jak były juniorkami, to Agnieszka ją ogrywała.

Ech, dzisiaj to jej współczuję. Z takim ogromnym babskiem stanąc do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...