Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko pięć gemów urwała Agnieszka Szarapowej. Zakończyła turniej jak przed dwoma laty. Myślę, że piękna Maria wygra ten turniej w cuglach, jest w wyśmienitej formie.
Niestety, Radwańska przez większą część spotkania sprawiała wrażenie przestraszonej juniorki. Ręce opadają jak się takie coś ogląda. Za to Halep pokazała to czego Radwańskiej brakuje; waleczność, precyzję i umiejętność narzucenia swojego stylu gry. Radwańska jest jeszcze trzecia w rankingu ale niedługo ona będzie piąta a Halep trzecia. Te trzecie miejsce Radwańskiej jest, w tej chwili bardzo na wyrost. Szkoda, bo już w tym turnieju pokazała, że potrafi grac jak na trzecią rakietę świata przystało. Niestety z Szarapową gdzieś to wszystko znikło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Wyraźnie poprawiła serwis. Nie w sile, bo na to już szans raczej nie ma, ale piłka nie upada już w przewidywalnych miejscach.

I pozwolę sobie dolać trochę dziegciu to tej beczki miodu. Venus była wykończona po meczu z siostrą, w którym dała z siebie wszystko. Był moment, kiedy Amerykanka nie psuła i wtedy miała przewagę nad Agnieszką. Nie zauważyłam wielkiej liczby wygranych piłek bez psucia Venus. Mecz ogólnie był nudny.

Mnie największą radość sprawiła wygrana z Quniem. Może wreszcie uwierzy, że Qunia można pokonać.

No i powodzenia w US Open. Mam nadzieję, że ta wygrana doda Radwańskiej skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Venus była zmęczona nie umniejsza sukcesu Isi. Łajzarenka też nie w najlepszej formie. Wycofała się z turnieju w Cincinnati, a Venus przegrała w pierwszej rundzie z Czeszką. Agnieszka stwierdziła kiedyś, że nie jest w stanie zaserwować z prędkością 200 km/h więc musi nadrabiać sprytem. Tak też oceniają Ją komentatorzy: gra techniczny smart tenis na najwyższym poziomie. Teraz Radwańską czeka pojedynek z Japonką. Wbrew pozorom może być ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Trwa US OPEN http://www.usopen.org/index.html

 

Mecz Agnieszki z Chinką był masakrą. Niestety. Radwańska grała, jakby była bardzo zmęczona. Nie wiem, czy zauważyliście, że jak tak charakterystycznie stęka, to wiadomo, że po ptokach.

Jurek Janowicz właśnie na korcie. Patrzę od czasu do czasu, bo to nie na moje nerwy. Jurek moim zdaniem musi wyzbyć się pokusy stosowania skrótów w sytuacjach zupełnie nie uprawniających takie zagrania. Pierwszy set dla Jurka, ale wiadomo, że może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...