Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wygrała Radwańska. Pokazała, po raz pierwszy chyba z tak nie lubianym przez siebie przeciwnikiem że jest mistrzynią. Jutro Serena. Patrząc na to jak bardzo zmęczona była Radwańska trudno uwierzyc że bedzie w stanie podjąć walkę z bez wątpliwości najlepszą obecnie zawodniczką. Mimo wszystko przyjemnie na to wszystko popatrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety z powodu wyjazdu i braku dostępu do mediów nie oglądałam Agnieszki z Sereną. Że przegra, to raczej było wiadomo, ale niespodzianką było to, że w finale nie było Azarenki.

Niedługo chyba zaczynają faceci, ale męski tenis ze względu na ilość setów jest trochę nużący. No i bardziej przewidywalny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowicz wygrał z Murrayem. Grał jak zaczarowany. Wprawdzie Murray był jakiś nieobecny duchem ale w trzecim secie był od Janowicza po prostu dużo słabszy. Zobaczymy co będzie dalej.

 

Niestety nie oglądałam (transmitują gdzieś ten turniej ?). Jakiś czas temu powiedziałąm, że z Janowicza będa ludzie i nie pomyliłam się. :) Mam nadzieję, że to nie jednorazowy sukces. Ma świetne warunki fizyczne, nie ma kompleksów no i systematycznie robi ogromne postępy. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie oglądałam (transmitują gdzieś ten turniej ?). Jakiś czas temu powiedziałąm, że z Janowicza będa ludzie i nie pomyliłam się. :) Mam nadzieję, że to nie jednorazowy sukces. Ma świetne warunki fizyczne, nie ma kompleksów no i systematycznie robi ogromne postępy. Brawo!

Polsat sport extra ale na live score hunter też było. Pilnuj bo to dopiero trzecia runda. teraz w kolejce zdaje się Tipsarevic. Mecz jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam. To, co się wydaje skomplikowane, jest proste. ;)

http://www.meczenazywo.tv/Polsat_Sport_na_zywo_przez_internet_26

 

Noo...Tylko jak nie dać się zajebać reklamami ?! :p

 

 

Zanim obejrzałem na żywo mecz z Serbem, dawali powtórkę meczu ze Szkotem, którą sobie zafundowałem, bo o wygranej przeczytałem na pasku już po meczu. Faktem jest , ze jak kogoś sport interesuje, to Polsat ma go sporo. Oglądam też siatkę, piłkę ręczną, snookera, formułę (starty i metę :))...leci to wszystko w kółko na kilku programach. Jak nie na żywca, to powtarzają do znudzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...