Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

Obiecuję się nie nastawiać i pozytywnie zaskoczyć;)

 

Kasia no niestety wpłynąć na niego próbować nawet nie będę - ma ważne duże zlecenie - niech rozwija firmę.

Mam natomiast namiar na innego pana który też robi wykończeniówkę - podobno jest bardzo dokładny i godny polecenia.

 

Dziś po południu pojechałam na chwilę do Poznania. I tak w kolejności chronologicznej:

 

1. Wyszukałam sklep w którym mogłam zobaczyć i pomacać moje "wymarzone" płytki do kotłowni.

Turkusowe Rako w wymiarze 20x20 położone w karo z białymi... Jednak chyba z nich zrezygnuję - kolor nie jest taki jak sobie wymarzyłam a one niestety tanie nie są. To są zwykłe obiektówki, myślałam że będą tańsze:mad:

1a. W tym sklepie mieli też fajne białe 30x60, też Rako. W drugim gatunku i nieretyfikowane za 35 zł. Fajne w dotyku i wyglądzie ale kurcze podobno im brzegi idą lekko do góry:(

 

2. Pojechałam po brakujące 6 worków kleju do siatki.

2a. Okazało się że w sklepie z klejem mają też drzwi wewnętrzne:) Bardzo duża wystawka - w końcu znalazłam i obejrzałam w całości kolor jaki chcę. I potwierdza się to że go chcę naprawdę. Bardzo mi sie podobają moje drzwi w całości:)

 

3. Wstąpiłam do Castoramy po drugiej stronie ulicy po ocieplaną rurę do kominka.

 

4. Obejrzałam białe promocyjne 30x60. Na oko wyglądają jak normalne płytki, nie widac że kosztują 30 zł:) Niestety w tej Casto mieli tylko jeden karton. W drugiej 16 kartonów które mnie nie ratują. W trzeciej mają podobno jeszcze 40 kartonów. Jutro rano przetestuję "zakupy przez telefon" i kupię je. Raz kozie śmierć - Cronin mówi że oddać można to najwyżej oddam:)

 

5. Nie byłabym sobą gdybym nie przeleciała jeszcze po panelach i płytkach ale nic mi w oko nie wpadło.

 

6. Wstąpiłam do CH coś zjeść. Kupiłam kozaki i piękną skórzaną torebkę w tikeju. Metka już jest w śmieciach, a torebka leży w korytarzu i udaje starą;)

Kupiłam jeszcze kumpeli te fajne kielichy - świeczniki... Tak mnie kusiło żeby coś sobie kupić z ozdób świątecznych ale byłam twarda.

 

7. Wstąpiłam do sklepu gdzie widziałam te nowe panele. I to był najwazniejszy moment całego dnia!

Okazało się że źle spisałam nazwę poprzednio:bash::bash::bash:

 

Podobały mi sie takie: http://bel-pol.pl/produkt,4526,tarkett-panele-podlogowe-infinite-beige-oak

a spisałam te: http://bel-pol.pl/catalog/products/4527

 

Różnica jest kolosalna!!

Gdybym tak zamówiła przez internet i dostała 140m takich białych paneli to rozwód byłby murowany... Aż mi się słabo zrobiło jak zauważyłam tą pomyłkę:)

 

Potem grzecznie wsiadła do Biedronki i załadowana po dach ruszyłam do domu:)

Dziękuję za uwagę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ufff bo te drugie panele podobają mi się dużo bardziej :)

Jeśli odpowiadają Ci płytki Rako i mają dobrą cenę, to się nie przejmuj brzegami, to w końcu tylko kotłownia :rolleyes: jak trafisz na takiego heniutka jak ja to wszystko będzie zbyt krzywe :mad:

Cieszę się że drzwi Ci się podobają w całości - ja wciąż w lesie.

Kozaki i torebka - przecież zima idzie więc musisz mieć bez gadania :rolleyes:

Bardzo dzielna jesteś :) zwłaszcza z tą biedronką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, dałabyś ciała z tymi panelami. Mnie się pierwsze (te pomylone) bardziej podobają, Te maja zbyt wyraźny rysunek drewna co na większych powierzchniach wprowadza u mnie chaos

 

Fajnie że do drzwi jesteś w 100% przekonana - możesz odfajkować wybór na liście .

Jak patrzę jakie płytki chciałaś do pralni to dochodzę do wniosku, że swoją pranię potraktowałam jak z buta :sick: Kupiłam najtańsze jakie były w sklepie i na podłogę i na ściany :sick: Bez rozmyślań . Wtedy myślałam "to tylko pralnia" - teraz zrobiłabym pewnie inaczej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kinga powiedziałaś głośno to co jako jedyne mnie martwi w tych panelach - ten rysunek wyraźny słoja, takie jajo.

Wszystko inne mi odpowiada: kolor, szerokie dechy, dwustronna fuga (podoba mi się bardziej niż poczwórna)

Moje odczucia w kierunku tych paneli są bardzo niejasne;)

 

A trzeba by się zdecydowac na coś;)

 

ps. jutro jeszcze mam dzwonić do pana czy by nie udało mu się załatwić turkusowych płytek takich co już nie produkują;) Jak mu się uda (kolor ich był lepszy) to może może... kto wie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze mogłam fotę zrobić:bash: idzie taki wyraźny wzór jak spojrzysz na całą dechę. Nigdzie w necie nie widziałam tego dobrze na zdjęciach.

 

tutaj trochę widać:

http://www.skapiec.pl/site/cat/2925/comp/6284784#gallery

 

Nie widziałam tych Rako w wątku turkusowym

 

ps. ale przejrzyj sobie ich stronę - mnie urzekły te gładkie jednokolorowe płytki w różnych rozmiarach i w całej gamie kolorów...

Można by zrobić z nich świetną, energetyczna łazienkę...

 

Oglądałam tylko te obiektówki - na normalnych "domowych" się nie skupiałam;)

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nadrobiłam :) To w punktach będzie

1. może Boski, myśli, że tez jesteś Boska (co oczywiste) i nie chce się z Tobą szybko rozstawać

2. skoro się powstrzymałaś i nie kupiłas ozdób świątecznych to na bank się na święta wprowadzisz i nie bedziesz miała co powiesić (czego Ci życzę :D)

3. Turkus to przepiękny kolor, a inspiracje piu skłaniaja mnie do zastanowienia się nad własna łazienką

4. świetnie, że klepnęłaś juz drzwi wewnętrze, na pewno będą świetnie wyglądać

5. zazdroszczę kozaków i torebki

6. wybrałas w końcu te panele czy nie?

7. buziaki dla synka :)

8. moj syn też do dziś wspomina Białaska jako najwspanialszego i najspokojniejszego psa.

9. och i ściskam serdecznie wszystkie panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie odniose do Nitki punktów

 

1. może Boski, myśli, że tez jesteś Boska (co oczywiste) i nie chce się z Tobą szybko rozstawać - jestem tego samego zdania...;)

 

2. skoro się powstrzymałaś i nie kupiłas ozdób świątecznych to na bank się na święta wprowadzisz i nie bedziesz miała co powiesić (czego Ci życzę ) - i ja serdecznie ...twarda jesteś zaskakująco.... ja bym uległa;)

 

3. Turkus to przepiękny kolor, a inspiracje piu skłaniaja mnie do zastanowienia się nad własna łazienką - piu ma piekne inspiracje, aczkolwiek turkus dla mnie nie istnieje jako kolor wnętrzarski....absolutne weto dla turkusu :no:

 

4. świetnie, że klepnęłaś juz drzwi wewnętrze, na pewno będą świetnie wyglądać - ciesze się....dobrze zobaczyc ocś w pełnej krasie - teraz juz wiesz, że jest dobrze i kolejna rzecz z 'bańki'

 

5. zazdroszczę kozaków i torebki - o jesssssssssssssssssssssssssu ja też:cool:

 

6. wybrałas w końcu te panele czy nie? - nie czaje wciąż w czym problem Twoj panelowy.....do mnie te bielsze białe zupełnie nie przemawiaja, ale może to dlatego, że nie widziałam ich na żywo i we wnętrzu...na obrazku wyglądają jak strasznie plastikowy gumoleon...

 

7. buziaki dla synka - i dla córeczek też:)

 

8. moj syn też do dziś wspomina Białaska jako najwspanialszego i najspokojniejszego psa.- usciskaj Nitka Synka i prześlij cmoki od białasa:D

 

9. och i ściskam serdecznie wszystkie panie - i ja też bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za panelami nic:D

Po prostu byłam zdecydowana na ten verden śnieżny Ani Cronin. I przypadkiem zobaczyłam te drugie. I tylko się zastanawiam które wziąć bo obydwa mi się podobają:D i każdy ma tylko jedną wadę:

- dąb śnieżny 4 stronną fugę ( a bardziej podoba mi się 2 stronna)

- te nowe są jasne, w miarę gładkie ale maja jeden większy wzór na każdym panelu.

 

I tyle:lol2::lol2::lol2:

 

to kup paczkę , efekt długiej deski lepiej widac na kilku :)

 

Byłam załadowana po sufit - a uwierz mi pomyślałam o tym:)

 

dobra nadrobiłam :)

 

Nita i co ja mam Ci na to wszytsko odpowiedzieć??

:D

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Wstąpiłam do CH coś zjeść. Kupiłam kozaki i piękną skórzaną torebkę w tikeju. Metka już jest w śmieciach, a torebka leży w korytarzu i udaje starą;)

Kupiłam jeszcze kumpeli te fajne kielichy - świeczniki... Tak mnie kusiło żeby coś sobie kupić z ozdób świątecznych ale byłam twarda.

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

przepraszam nie mogłam nie skomentować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...