Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

No i Kinga powiedziałaś głośno to co jako jedyne mnie martwi w tych panelach - ten rysunek wyraźny słoja, takie jajo.

Wszystko inne mi odpowiada: kolor, szerokie dechy, dwustronna fuga (podoba mi się bardziej niż poczwórna)

Moje odczucia w kierunku tych paneli są bardzo niejasne;)

 

A trzeba by się zdecydowac na coś;)

 

ps. jutro jeszcze mam dzwonić do pana czy by nie udało mu się załatwić turkusowych płytek takich co już nie produkują;) Jak mu się uda (kolor ich był lepszy) to może może... kto wie;)

 

Luka, ale z tego co mi się wydaje, to chyba u Ciebie w tych panelach byłby salon i górne pokoje, tak? W takim razie mówimy o powierzchni max. 30-40m2 (nie wiem ile ma salon dokladnie, ale pewnie jest najwiekszy z nich) do tego z meblami - stół, kanapa itp. Nie wiem czy na takiej powierzchni bedzie to az tak przeszkadzac.

 

Metka już jest w śmieciach, a torebka leży w korytarzu i udaje starą;)

 

:lol2::lol2::lol2:

 

A teraz skorzystam Nitki ściagi:)

 

1. może Boski, myśli, że tez jesteś Boska (co oczywiste) i nie chce się z Tobą szybko rozstawać - oj tak, na pewno:D:D:D

2. skoro się powstrzymałaś i nie kupiłas ozdób świątecznych to na bank się na święta wprowadzisz i nie bedziesz miała co powiesić (czego Ci życzę :D) - uśmiałam się, ale też Ci tego życzę. Inna sprawa, że podziwiam za stanowczość. Ja z naturą nie walczę;):D

3. Turkus to przepiękny kolor, a inspiracje piu skłaniaja mnie do zastanowienia się nad własna łazienką - zawsze sie zastanawiam co zrobie jak mi się znudzi????

4. świetnie, że klepnęłaś juz drzwi wewnętrze, na pewno będą świetnie wyglądać - gratuluję, jedna rzecz mniej:)

5. zazdroszczę kozaków i torebki - te kozaki???

6. wybrałas w końcu te panele czy nie? - no własnie?

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Kamila:)

 

Aga, największy pokój w panelach będzie miał 27 m - szaleństwo:)

Najbardziej widać wzór będzie na górnym korytarzu tak naprawdę widac bo pusty będzie. Teraz zajarzyłam o co Ci chodzi tak w ogóle:)

 

Kinga (sorry że Cię pominęłam wczesniej) na żadne inne juz nie patrzę bo dostanę kociokwiku:mad:

A w ogóle to super czary kocykowe - widziałam i nie skomentowałam:)

Lenka zadowolona ze zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aga, największy pokój w panelach będzie miał 27 m - szaleństwo:)

Najbardziej widać wzór będzie na górnym korytarzu tak naprawdę widac bo pusty będzie. Teraz zajarzyłam o co Ci chodzi tak w ogóle:)

 

 

W korytarzu podłoga raczej nie bedzie miala konkurencji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny kamień spadł mi z serca.

Załatwione dziś:

 

1. Barierki - zdecydowaliśmy że robimy w tym roku tylko te niezbędne czyli portfenetry (uwielbiam to słówko) oraz taras. Reszta (zejście do piwnicy i schody z gospodarczego) musi zaczekać do przyszłego roku. Zresztą na zabezpieczenie zejścia do piwnicy kiełkuje mi w głowie inny pomysł;)

Po weekendzie zaczynają robić - odfajkowane

 

2. Reszta spraw drzwiowych załatwiona. Bo kolor i wzór to niestety nie wszytsko;) Odpowiedziałam dziś na milion trudnych pytań, gdzie podcięcie, jaki zamek, gdzie kluczyk i jaki itd itd

Klamki będa takie. Zamówienie poszło - odfajkowane

Przypadkiem na magazynie mieli drzwi w kolorze przeze mnie wybranym - mogłam więc spojrzeć na nie w całości. Powiem, tak: szczyt nowoczesnego dizajnu to to nie jest. Ani kolor modny ani wzór. Ale to jedne z kompromisów które na które poszłam przy wstępie do urządzania... Będzie doświetlony korytarz, będą w miarę jasne, musi być OK.

 

3. Kolejne spotkanie kuchenne. Tym razem aby pogadać, wypić kawę, podpisać umowę, wpłacić zaliczkę i włala - kuchnia się robi. Odfajkowane.

 

4. Po spotkaniu kuchennym rzutem na taśmę zajrzałam do panelowego. Okazało się że mają ułożony spory kawałek podłogi z paneli któe rozważałam jako "drugi wybór". Jak tylko na nie spojrzałam ułożone na większym kawałku od razu wiedziałam że ... to nie to!!

Mój telefon nie lubi się z komputerami ostatnio więc nie pokażę efektu, ze tak powiem wyrazisto-kolorowego ale wiem na pewno że panelom Tarkett mówię zdecydowane nie. I tym sposobem na polu bitwy zostały Classeny. Zamawiam po weekendzie;)

 

5. W drodze do domu zajrzałam na budowę. Panowie od gładzi właśnie się zwijali. Skończyli górę, klatkę schodową i zrobiona jest prawie kuchnia. Jeszcze dużo pracy przed nimi bo trzeba:

- pomniejszyć wszytskie otwory drzwiowe - na wysokość i na szerokość

- wykombinować wentylację w garderobach:mad:

- zrobić zabudowę karton-gips

I dopiero wtedy kończyć, szlifować, gruntować.

 

Po weekendzie ma w końcu zajrzeć Pan Schodek. Może spokojnie przyjeżdżać, kolor schodów mam w głowie - teraz tylko dopasować do wzornika;)

Po weekendzie wpadnie hydraulik - musi przerobić podłączenie drabinek w łązienkach - przygotował je pod płytki a na tych ścianach płytek nie będzie.

Po weekendzie muszę dorwać Pana Płytkę - coś nie odbiera telefonów ode mnie:/

Po weekendzie rozliczę w końcu kotłownię - dostanę końcową fakturę.

Po weekendzie...

 

c.d.n.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam miedzy pieczeniem ciasta (zrobione), leczo (robi się) a pieczeniem gęsi (zaraz wkładam do piekarnika):D

 

kolor schodów mam w głowie - teraz tylko dopasować do wzornika

 

Nie muszę mówić, że chciałabym to zobaczyć, nie?:lol2::rotfl:

 

Mój telefon nie lubi się z komputerami ostatnio więc nie pokażę efektu, ze tak powiem wyrazisto-kolorowego ale wiem na pewno że panelom Tarkett mówię zdecydowane nie. I tym sposobem na polu bitwy zostały Classeny. Zamawiam po weekendzie

 

Potwierdzam, wzorzyste były bardzo:D

 

Wracam do garów;) Miłego weekendu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos metalowe najpierw trzeba ściągnąc z korka i tym się ciachnęłam.

 

Matko, jakie ja mam deszczownice????????

 

 

Dobra, już wiem: jedna to podtynkowa Paffoni Stick Duo

 

a druga natynkowa Kludi Dual Shower

http://static.e-lazienki.pl/articles/9541f_lazienki-zdjecia_1_jpeg_kludi-aqa_main.jpg?0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...